![]() |
Motor 2.0 TFSI
Salut, ce parere aveti de motorul de 2.0TFSI care e pus pe A6 an ~2008 si ma gandesc ca si pe alte modele dar pe mine asta ma intereseazaa si cum este masina. Multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning