Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 04-12-10, 21:53   #826
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by ionut05 View Post
pentru ca nu ma lasa sa ies in oras cand am eu chef...
aici trebuie sa te urasti pe tine nu pe ea
daca asa stii tu sa pui problema in cuplu... that's ur problem man.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 05-12-10, 12:27   #827
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by rpopescu View Post
Uneori, unele dintre ele, manipuleaza barbatii. Si atunci cel astfel manipulat, cand isi da seama- pana la urma isi da el seama ! Se supara , devine suspicios si uraste femeile pentru acest lucru.
...intrebarea mea este,cum este posibil ca un barbat sa ajunga sa fie manipulat de o femeie?care este motivul ca nu isi da seama? sau daca banuieste,de ce anume nu se convinge din timp cum sta treaba?
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 00:17   #828
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
...intrebarea mea este,cum este posibil ca un barbat sa ajunga sa fie manipulat de o femeie?care este motivul ca nu isi da seama? sau daca banuieste,de ce anume nu se convinge din timp cum sta treaba?
Pai simplu; ea e frumoasa, el e orbit, se mandreste cu ea, ea isi da seama si profita. Cand un barbat e prea orbit de o femeie devine inevitabil catelus; uneori poate si din cauza ca el crede ca n-o sa mai aiba una macar la fel de frumoasa vreodata.

Eu am patit asta, tot asa, eram orbit, nu era vorba ca ma gandeam ca n-o sa mai gasesc alta la fel, ci pur si simplu ma indragostisem ca prostu'. Toti imi ziceau ca ma port altfel, ca fac numai ce vrea ea, si ca ea se poarta uneori cu mine aiurea si mie nu-mi pasa. Evident, am realizat numai dupa despartire si mi-a parut foarte rau. De atunci m-am jurat ca n-o sa mai fac asa ceva si nici n-am mai facut, dar uneori am cam exagerat cu chestia asta, adica de unele relatii mi-am cam batut joc (am devenit eu ala care se poarta aiurea, si acum imi pare din nou rau).

Noi suntem prosti, o femeie frumoasa si cu mai multe calitati ne prosteste imediat. DAR si o femeie poate fi prostita in acelasi mod si tot la fel de usor.

Si tot nu inteleg: de ce-am uri femeile?
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 10:39   #829
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

..ei,vezi tu ca sunt putini barbati care recunosc asta, pentru ca este mult mai usor sa te prefaci ca nu vezi si ulterior sa o faci pe victima, sa urli in stanga si in dreapta ca vaiii...femeile sunt rele. (nu mah,tu ai fost bou!you asked for it!)

dar,trebuie sa admit ca asa este si in cazul femeilor care ajung intr-o situatie penibila. ele sunt vinovate in mare masura ca ajung in situatia respectiva.
evident , motivele sunt nenumarate,dar foarte rar gasesti un om care sa nu profite de ocazia care se iveste.eu una iara nu condamn acesti oameni,ci ii apreciez in mod deosebit pe cei care NU profita.

Last edited by aleks; 06-12-10 at 11:37.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 13:51   #830
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Care mai e frumusetea unei relatii cand ai un catelus langa tine si nu un om? N-are niciun farmec sa stai cu cineva care face ca tine, zice ca tine. Trebuie sa ai cu cine sa te contrazici, sa te mai si certi, sa poti sa te consulti cu acea persoana fara ca ea sa-ti zica "e bine cum zici tu".
Ca se zice ca barbatii si-ar dori o femeie care sa taca si sa fie buna doar de ***. De acord Dar maxim cateva zile, mai mult nu merge
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 10:35   #831
rpopescu

Stage 4
 
rpopescu's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 241
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Suntem adulti ... Femeile au un interludiu mai lung . Nu le urasc pentru aceasta particip si le contemplu invidios.
rpopescu is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 13:32   #832
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Eu urasc femeile din 2 motive:

- sunt unele virgine care se dau sexperte si nici macar nu au pus mana in viata lor pe ... schimbatorul de viteze, luandu-i pe toti peste picior, care s-au jucat in viata lor cu sexul.

- prea se dau "hard to get" si o tin una si buna cu NU, dar de fapt ele se gandesc la DA, dar merg pe ideea tampita "lasa sa mai fiarba putin in suc propriu". Cand se satura barbatul si nu ii mai face niciun avans sau mai stiu eu ce... "Ce fraier e... nu imi place de el acum ca prea renunta asa usor! E un pampalau"...

Astea sunt singurele chestii care ma exaspereaza la femei.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 16:06   #833
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

de ce sa le uram ??? ) mai bine de ce iubim femeile ?? ca incearca sa ne minta )
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 17:38   #834
ZaNe94

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 725
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

nu-mi plac fetele cand vorbesc prea repede si prea mult.. imi pierd rabdarea si ma plictisesc foarte tare. asa ca nu le mai dau atentie... chiar nu ma intereseaza ce le face sa creada asta... dar ?

Last edited by ZaNe94; 09-12-10 at 17:45.
ZaNe94 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-12, 23:23   #835
cipicric
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 0
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

De ce le uram?
Pentru ca is curve, chiar si cele mai cuminiti la un moment dat in viata o sa fie curve, asta tine de orgoliul lor sau de dracu stie ce, dar o sa fie curve, si nu curve de genul ca ma f** odata si imi trece, nu..., ele pun sentiment, viseaza fluturasi si inimoare ... si dupa ce le trece iti dau seama cat de mult au gresit si parca tot ele is mai ranite....
Pentru ca nu stiu nicioadata ce vor, pentru ca se razgandesc de 1000 de ori pentru ca iti rastalmacesc intotdeauna vorbele, pentru ca interpreteaza orice gest mic etc etc.
Alea materialiste deja is parfum, macar stii la ce sa te astepti .
cipicric is offline   Reply With Quote
Old 12-08-12, 23:33   #836
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

cineva si-a luat rau teapa
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-08-12, 10:27   #837
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by cipicric View Post
De ce le uram?
Pentru ca is curve, chiar si cele mai cuminiti la un moment dat in viata o sa fie curve, asta tine de orgoliul lor sau de dracu stie ce, dar o sa fie curve, si nu curve de genul ca ma f** odata si imi trece, nu..., ele pun sentiment, viseaza fluturasi si inimoare ... si dupa ce le trece iti dau seama cat de mult au gresit si parca tot ele is mai ranite....
Pentru ca nu stiu nicioadata ce vor, pentru ca se razgandesc de 1000 de ori pentru ca iti rastalmacesc intotdeauna vorbele, pentru ca interpreteaza orice gest mic etc etc.
Alea materialiste deja is parfum, macar stii la ce sa te astepti .
1.alea materialiste nu gasesc alte calitati decat banul la cineva...
2.curvele care pun sentiment probabil nu-l mai gasesc la cel care le considera asa
3.daca nu ar exista "curve" subiectul de aici s-ar numi "de ce uram crema de maini cu aloe"
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 13-08-12, 12:28   #838
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
3.daca nu ar exista "curve" subiectul de aici s-ar numi "de ce uram crema de maini cu aloe"
genial
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-08-12, 15:32   #839
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Sa fim realisti, cine uraste femeiile ii clar ca nu le are...
paulito is offline   Reply With Quote
Old 13-08-12, 15:59   #840
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
genial
Quote:
Originally Posted by paulito View Post
Sa fim realisti, cine uraste femeiile ii clar ca nu le are...
+1 - +1.
femeile de multe ori te fac sa le urasti doar ca persoana si nu femeie.fara ele nu ar fi chiar ok.probabil ca multi ar avea niste masini modeste,toale cv mai ieftenache,etc.
marius3030 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:47.


- Copyright 2024 4Tuning