Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 04-11-08, 06:48   #811
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
...ideea este,ca e mai usor sa "urasti" tot ce nu poti sa intelegi,ce pare sa fie o tema de casa care te depaseste....si eu ma urc pe pereti si chiar urasc cind de exemplu unii se apuc de o partida de sah linga mine(evident pentru ca habar nu am )
sa va zic o chestie...omul,care este considerat unul dintre cei mai diabolici oameni care au trait pe planeta asta vre-odata,cel mai puternic...bla bla,Hitler,cu o zi inainte sa se sinucida au luat-o de nevasta pe Eva Braun,femeia care era alaturi de el 15 ani de zile.
ce ziceti?de ce????
sa-i faca si lui cineva pomeni...
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-08, 11:04   #812
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Exclamation Re: DE CE URAM FEMEILE

La naiba cu pomenile astea )

dupa ce am pierdut o noapte intrega cititind acest topic (cap-coada) incep sa-mi dau si io cu parerea )

eu nu cred ca barbatii urasc femeile, din contra... ei ne iubessc... de multe ori... in repetate randuri (vorba lu` Aleks) din ce am citit si din experienta mea de viata ) am tras concluzia ca voi, barbatii aveti impresia ca numai voi puteti fi azi cu una si maine cu alta; gresit... sunt si femei care fac acelasi lucru (a nu se intelege ca ar fi cazul meu) intradevar... mai dupa o dezamagire, un divort sau break-up... dar nu conteaza... asa cum voi va plimbati "din floare in floare" si lasati fetele sa planga (poate) pentru ca voi nu va doreati o relatie serioasa, asa se intampla si cu femeile... si noi putem sa ne dorim doar o seara cu voi (sau 2-3), aici sunt doua posibilitati:
- fie vi se pune voua pata tocmai pe asta ca ati gasit ceva interesant la ea si ghici ce... ea nu vrea mai mult si atunci incepeti sa suferiti si de aici se naste si sentimentul de FURIE
- fie va enervati ca... deh... cum sa vrea ea doar o seara? adica eu sunt o aventura? de ce nu se roaga de mine sa ne mai vedem etc? si atunci daca aveti ocazia sa stati mai mult de 2-3 zile cu ea si va dati seama ca are ceva in cap si chiar ar merge o relatie un pic mai serioasa/lunga (adica nu de o seara) si atunci va indragostiti (de cele mai multe ori pentru ca va respinge femeia) si suferiti si voi.... problema ar fi ca nu puneti ochii pe femeia care trebuie.... tocmai d-aia si suferiti si nu, nu ne urati, dar sunteti furiosi pe noi si asta va face sa spuneti/faceti lucruri teribile/oribile/etc

si de aici vine si toata furia, pt ca de cele mai multe ori iubiti femeia care nu va iubeste, nu va merita sau pur si simplu... a vrut doar o aventura

nu cred ca poti sa urasti o femeie, cred doar ca poti sa acumulezi foarte multa furie in suflet (cap) atat de multa incat ai vrea sa o omori (stiu cum e) dar nu poti.... pt ca uneori tot o iubesti (in fffffffff adancul sufletului) si pt ca e ilegal

PAREREA MEA!
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 05-11-08, 14:28   #813
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

De acord cu cu tine joy

Last edited by aleks; 05-11-08 at 14:51.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-11-08, 14:32   #814
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
De acord cu cu tine joy
la naiba! cred ca esti singurul )

Last edited by r0xanicutza; 05-11-08 at 14:52.
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 05-11-08, 14:42   #815
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

eu nu cred, cum naiba sa urasti femeile! Eu pe toate le iubesc, nu stiu daca exista una care s-o urasc, ca n-o suport POATE, dar pana la URA e cale lunga, ma inteleg bine si cu fostele chiar...
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 11:22   #816
calibrazor
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Opel]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Quote:
Originally Posted by r0xanicutza View Post
la naiba! cred ca esti singurul )
nu e singurul.
dupa ce ne am insurat toti gandim la fel.
calibrazor is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 11:57   #817
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

limita dintre ura si iubire e foarte subtire....si in general se regasesc ambele la aceasi persoana...iubesti ceva la o persoana dar e imposibil sa nu fie ceva care sa il urasti,in functie de cantitatea calitatilor si a defectelor se generalizeaza la sentimentul cel mai frecvent dar se poate trece repede la o stare ala alta cand vine vorba de femei.care ar mai fi distractia fara elementu supriza!



Si ca sa inchei cu o gluma va zic o faza amuzanta dintr-un film:
Intrebare- Cum e femeia ideala pt tine?
Raspuns - Prietena, e reala! )
frozzen is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 12:02   #818
calibrazor
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Opel]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

) can't live with them, can't live without them dar uneori ne vine sa le rupem capul(pacat ca sunt femei si nu putem da in ele)



PS ele cam profita de asta
calibrazor is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 12:08   #819
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Cum adica "de ce le uram"? Trebuie sa fii gheu sa urasti femeile. Cei mai multi dintre noi suntem prea morti dupa ele. Lasand la o parte subiectul relatii si vorbind de grupuri de prieteni, nu vi s-ar parea anost sa fiti 5-6 baieti intr-un grup si sa iesiti in fiecare sera la un suc ca gheii? In afara de iesirile "ca intre baieti" e nasol sa nu ai cateva fete in preajma.
Ca multi dintre noi suntem putini misogini asta nu inseamna ca chiar avem ceva cu... damele). E pur si simplu un subiect de gluma, eu unul atunci cand fac o remarca sau un banc misogin stiu ca de fapt nu e (intru totul) ) adevarat.
A si sa dai intr-o femeie e cel mai josnic lucru posibil. Barbatii care lovesc femei sunt cei mai lasi oameni posibili. Vorba unuia, vrei sa bati ceva, du-te in bar imbata-te si ia-te la bataie cu unul la fel de beat ca tine ca sa fiti egali.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 12:51   #820
calibrazor
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Opel]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

normal ca nu poti sa dai in ele(decat daca esti animal) doar ca ele profita de asta)
calibrazor is offline   Reply With Quote
Old 18-01-10, 19:06   #821
Andr3ii

Stage 5
 
Andr3ii's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 719
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Ar fi frumos sa facem si un topic cu denumirea "De ce iubim femeile?! "
Parerea mea e ca exista 2 feluri de ura pentru femei ! ) ! Adica le urasti pt ca esti ghei sau le urasti pt ca ti-au facut un rau sau alte chestii de genu asta !! Dar nu poti sa le urasti din vre-un motiv prostesc cum ar fi "nu vrea sa se combine cu mine" sau " nu vrea sa iasa la suc cu mine " !! Orium ar fi nu prea poti ura fetele :P !! Sper sa nu fi spus vreo prostie.. )) !!
Andr3ii is offline   Reply With Quote
Old 21-01-10, 12:57   #822
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Chiar ar fi frumos sa existe un topic "De ce iubim femeile?!. Cred ca lipseste....

Ce urat e titlul la topicul asta... uram?
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 07:49   #823
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

https://forum.4tuning.ro/28-femei/299...m-femeile.html
aleks is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 15:17   #824
rpopescu

Stage 4
 
rpopescu's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 241
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

Uneori, unele dintre ele, manipuleaza barbatii. Si atunci cel astfel manipulat, cand isi da seama- pana la urma isi da el seama ! Se supara , devine suspicios si uraste femeile pentru acest lucru.
rpopescu is offline   Reply With Quote
Old 04-12-10, 19:07   #825
ionut05

Stage 4
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 276
Default Re: DE CE URAM FEMEILE

pentru ca nu ma lasa sa ies in oras cand am eu chef...
ionut05 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:24.


- Copyright 2024 4Tuning