Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-08, 21:52   #91
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,521
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
bravo b01uxd, ai pus punctul pe i (ala de dupa cratima )
acum am vazut ca-mi urmaresti posturile,voi fi mult mai grijuliu
bafta!

Last edited by aleks; 16-09-08 at 12:30.
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 15:14   #92
Andrei1994

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 123
Default Re: Test de inteligenta

De ce radeti de ele? La Ford Focus (antepenultimul model) este chiar greu sa deschizi capota. Se da emblema cu Ford intr-o parte si se baga cheia cu care pornesti si masina (parca). Corectati-ma daca gresesc.
Andrei1994 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 15:33   #93
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by Andrei1994 View Post
De ce radeti de ele? La Ford Focus (antepenultimul model) este chiar greu sa deschizi capota. Se da emblema cu Ford intr-o parte si se baga cheia cu care pornesti si masina (parca). Corectati-ma daca gresesc.

- Frate si eu sunt fata dar e ...chiar o porcarie sa faci asa ceva ...sa pui astfel de intrebari...nu`s einstein la mashini, ca daca ma pui sa repar anumite chetsii ( shtiu ) dar altele mai mari ...habar n`am dar nu e asta problema... e ca se gasesc astfel de .................pitzipoance si tu zici ca de ce radem de ele....de ce ??? pentru ca sunt proaste...si asa este...cum sa`ti iei o mashina daca nu shtii cu ce se mananca ??? si cum sa mai scrii asa ceva pe un forum...cum se deschide o capota ???? e de`a dreptul jenant ...sunt cateva chestii minore...care chiar sunt foarte MINORE si la mintea lu`Bula ...chiar asa...sa intrebi cum se deschide o CAPOTA ...adica....nu a zis sa repare ceva la motor ...a zis ...cum se deschide o capota...adica sa apese pe un buton si tu vii aici si zici ca de ce facem mishto de ele...pei daca merita...astea nu merita frate sa aibe pe mana 4roti...ca e grav...la asa minte...asa o au si in trafic...asa k poftim raspunsul meu cel putin de ce radem de ele...ca sunt fiinte state la bucatarie...si care nu au o treaba cu mashina...si ar trebuii sa ramana la bucatarie si sa continue cu mersul pe jos...
DTH is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 15:39   #94
Andrei1994

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 123
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
...si ar trebuii sa ramana la bucatarie si sa continue cu mersul pe jos...
Esti un pic misogin la faza asta, fiindca sunt femei care conduc mai bine ca barbatii, trebuie sa o recunoastem. Dar majoritatea sunt ca cele prezentate la inceputul topicului.

Tata a parcat odata un Mercedes S-class pentru o femeie in fata la hotelul Meriot. Era olteanca si zicea: "A dracu' masinile astea mari pe care le fac Mercedes ca nu poti nici sa le parchezi".
Andrei1994 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 15:43   #95
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by Andrei1994 View Post
Esti un pic misogin la faza asta, fiindca sunt femei care conduc mai bine ca barbatii, trebuie sa o recunoastem. Dar majoritatea sunt ca cele prezentate la inceputul topicului.

Tata a parcat odata un Mercedes S-class pentru o femeie in fata la hotelul Meriot. Era olteanca si zicea: "A dracu' masinile astea mari pe care le fac Mercedes ca nu poti nici sa le parchezi".


1. Ti`am zis mai sus ca sunt FATA ....deci nu am _)_ :X intelegi tu ??
2. Se scrie Marriott nu meriot )
3. Cred ca shtiu sincer...cum conduc femeii`le nu ?? ca sunt femeie deci...shtiu si crede`ma ca ma laud cu chestia asta...ca bat multi baieti/barbati la volan si pana acuma am batut asa k ma pot lauda in voie ....






p.s: Have fun ...iubitoru`le de gagici nonshtiuitoare....)) daca tot tii cu ele....ajuta`le pe fiecare`n parte....))) sa deschida usa, sa aprinda un bec..etc etc
DTH is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 15:49   #96
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Test de inteligenta

andrei...ai primit raspuns de la o femeie!!!
si acum inca una de la o alta femeie!
capota de ford este chiar usoara de deschis daca functioneaza bine fiecare model si marca are cite o figura speciala ce trebuie sa inveti...ceva trebuie sucit,impins,tras si asa mai departe...
acuma obiectiv vorbind,mai bine nu mergi la drum lung pe vreme ploioasa,ca nu stii sa deschizi capota sa iti pui lichid pentru parbriz?
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 15:57   #97
Andrei1994

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 123
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
p.s: Have fun ...iubitoru`le de gagici nonshtiuitoare....)) daca tot tii cu ele....ajuta`le pe fiecare`n parte....))) sa deschida usa, sa aprinda un bec..etc etc
Nu eu....Tata. Scuze de greseala la scris, nu am stat sa vad cum se scrie corect. Am scris si eu cum se aude. Si sory dar nu mi-am dat seama ca esti femeie.

Trixi eu daca nu citeam manualul de folosit la Ford chiar nu imi dadeam seama cum functioneaza si am ramas prostit cand am vazut cum face sigla. Si ai dreptate la ultimul lucru dar cred ca se descurca ea fiindca acum la benzinarii sunt de alea de spalat geamurile cu tot cu apa cu detergent.
Andrei1994 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 16:02   #98
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by Andrei1994 View Post
Nu eu....Tata. Scuze de greseala la scris, nu am stat sa vad cum se scrie corect. Am scris si eu cum se aude. Si sory dar nu mi-am dat seama ca esti femeie.

Trixi eu daca nu citeam manualul de folosit la Ford chiar nu imi dadeam seama cum functioneaza si am ramas prostit cand am vazut cum face sigla. Si ai dreptate la ultimul lucru dar cred ca se descurca ea fiindca acum la benzinarii sunt de alea de spalat geamurile cu tot cu apa cu detergent.


-OK nu`mi dadeam eu seama de ce ai tu gandirea asta...scuza`ma ca te jignesc...dar ai 14 ani...ce cauti tu la discutii d`astea ?
-PEi baietzelul meu...daca femeia pleaca la drum lung cum zice Trixi da? si e in pustietate in padure ...gen Transfagarasean...si nu`s benzinarii...si se strica ceva la mashina...orice...si nu are mobil sau retea...NU E NORMAL SA SHTIE SA SE DESCURCE SINGURA ??? maikmea ...daca o pui sa iti desfaca o mashina o desface...si e om in toata firea si e om de afaceri....dar crede`ma ca face orice mai bine decat un barbat....si daia ne legam de proastele astea....ca ne fac de RAS RASA FEMNININA ! ok ???? si acuma dnd mc
DTH is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 16:15   #99
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Test de inteligenta

auzi andreiule...si ce poti sa rezolvi cu "detergentul " de la benzinarie pe drum plin de noroi,in curul unui camion,dupa care stai sa depasesti 15 minute si care arunca noroiul pe parbrizul tau si nu vezi nici 2 cm fara sa mearga intr-una stergatorul cu spalare cu tot????

regrupeaza-te te rog!

Last edited by aleks; 19-09-08 at 16:31.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 16:19   #100
Andrei1994

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 123
Default Re: Test de inteligenta

Ok. Scuze. Imi retrag toate cele scrise mai sus. Nu am vrut sa jignesc pe nimeni.
Andrei1994 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 16:28   #101
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by Andrei1994 View Post
acum la benzinarii sunt de alea de spalat geamurile cu tot cu apa cu detergent.

unde sunt benzinariile alea frate ca sa mor daca am vazut una la care sa gasesc si detergent in galeata aia plina de noroi si alte dracii in afara de apa borsita scoasa din wc-urile din spatele ghenelor?

sincer, nici la OMV sau Agip nu am mai vazut detergent in apa aia. ca sa nu mai zic de petrom sau alte benzinarii cu "renume"
momo is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 16:34   #102
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Test de inteligenta

MillionDollarBaby, ca si curiozitate, lamureste-ma la o chestiune:
Quote:
crede`ma ca ma laud cu chestia asta...ca bat multi baieti/barbati la volan si pana acuma am batut
de unde bati tu asa multi baieti, cand tu mai ai un an aproape pana sa-ti iei permisul?
si te rog, nu mai folosi limbaj de mess, ai un p.m. mai vechi de la mine pe tema asta
aleks is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 16:37   #103
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Test de inteligenta

discutia mi se pare ca tinde sa devina stupida.ok,exista femei si chiar barbati care nu stiu cu ce se mananca o masina insa poate ei exceleaza in profesia lor,am prieten care a mers 20 de km cu frana de mana trasa la o dacie insa e expert in fizica,sisteme de securitate si altele.sincer prefer ca o femeie-doctor, sa spunem, sa stie ce sa-mi faca daca am o problema de sanatate in loc sa-mi povesteasca ce si-a mai facut la masina.si sunt sute de exemple.nu poti cere fiecarui om sa fie schumacher sau mecanic auto....
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 17:50   #104
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Test de inteligenta

aceleasi subiecte pe toate thread-urile
@momo dreptate 100% de unde atat detergent=))
@Andrei1994 daca ai venit pe forum sa AGATI ai gresit adresa (am citit ca este o problema pt tine pe un alt topic)
@aleks
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 19-09-08, 17:54   #105
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
MillionDollarBaby, ca si curiozitate, lamureste-ma la o chestiune:

de unde bati tu asa multi baieti, cand tu mai ai un an aproape pana sa-ti iei permisul?
si te rog, nu mai folosi limbaj de mess, ai un p.m. mai vechi de la mine pe tema asta


Eu cred k nu vorbesc aiureli....da mai am 1 an sa`mi iau permisu...mai am 1 an sa devin majora....da altii mai au 1 an ca sa devina majori si sa ia permisu....si sa invete sa conduca...ok ???? in schimb eu habar n`am ok ? multumit ? asta vroiai sa auzi ??? shtii draga n`am pus in viatza mea mana pe volan ((((( ! trist nu ? mc ! hf !


p.s: si nu cred k esti cineva pt mine ca sa`ti dau tie explicatii nu ??? sau esti ??? si nu shtiam ???? poate ne cunoashtem si nu shtiam eu ....Nu???

Last edited by DTH; 19-09-08 at 17:56.
DTH is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:31.


- Copyright 2026 4Tuning