Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-08, 17:27   #76
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Test de inteligenta

-Mie sincer mi se par niste penale care volanul il confunda cu o farfurie de mancat,pedalele alea cred k sunt pedale de bicicleta si schimbatoru....oare cu ce l`or confunda ? La fel cum se comporta cu schimbatoru asa practica au si cu.....intelegeti voi

-SI ...+ ca toata lumea da vina pe blonde...de ce ??? ca au culoarea schimbata la par ??? nu frate...sunt pur si simplu PROASTE ....care ne fac pe noi celalalte de ras ...o reputatie ....proasta din partea multora ...adevaru e ca multe ar trebuii sa stea in bucatarie si sa`si vada de meseria lor....decat sa vina cu asa intrebari mai ales unde vede un popor intreg X(X(X(X(X( eu n`am nimic cu blondele....chit ca sunt bruneta...da ma atac cand aud pe unii e na ma ce blonda...ce treaba are culoarea cu prostia ???

si cam atat....ce sa mai zic ....ca ma enervez
DTH is offline   Reply With Quote
Old 31-08-08, 20:27   #77
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,763
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Test de inteligenta

cum sa pui o blonda in bucatarie ?:
dolb is offline   Reply With Quote
Old 31-08-08, 23:28   #78
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Test de inteligenta

Blondele ... sunt blonde ...
Brunetele sunt brunete ...

Pe mine ma doare fix in cot de culoarea parului. Am vazut si blonde destepte, si brunete proaste, dar si opusurile lor.
Se spune ca blondele sunt proaste pentru simplul fapt ca majoritatea din celor care fac gafe si care debiteaza prostii, sunt de culoare blonda.

Dolb - blonda se pune in pat deobicei. Am inteles ca barbatii prefera blondele mai mult.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 01:50   #79
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Blondele ... sunt blonde ...
Brunetele sunt brunete ...

Pe mine ma doare fix in cot de culoarea parului. Am vazut si blonde destepte, si brunete proaste, dar si opusurile lor.
Se spune ca blondele sunt proaste pentru simplul fapt ca majoritatea din celor care fac gafe si care debiteaza prostii, sunt de culoare blonda.

Dolb - blonda se pune in pat deobicei. Am inteles ca barbatii prefera blondele mai mult.


ZIci tu repedeeeeeeeeeee ! AAAAAAA pei si tii cu blondele ah ??? bineeee....acuma chiar ca`ti tai un cauciuc =))))))
DTH is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 07:34   #80
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Test de inteligenta

Eu tin cu orice gagica care stie sa atraga un barbat, indiferent de culoarea parului.
PS: care cauciuc? Vrei sa iti recomand unul? Pe al lui Remus, de la bicicleta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 14:58   #81
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Eu tin cu orice gagica care stie sa atraga un barbat, indiferent de culoarea parului.
PS: care cauciuc? Vrei sa iti recomand unul? Pe al lui Remus, de la bicicleta.
=)))) nu nu ca el nu m`a enervat inca )))
DTH is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 16:54   #82
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Test de inteligenta

Nu vreţi să faceţi schimb de IDuri de mess ? Cred că ar fi mai uşor să chatuţi.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 02-09-08, 21:36   #83
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,743
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Test de inteligenta

A fost o surpriza ; dupa ce ca de-abia iesim la principala (unde stam - am facut odata 400 m in 30 min ). Asta e !

Acum, lasand gluma la o parte - unele dintre noi sunt catastrofa la volan.
, including myself



doar un citat, si m-am potolit, mi-a mai trecut supararea din seara asta
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 05-09-08, 23:18   #84
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,763
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Blondele ... sunt blonde ...
Brunetele sunt brunete ...

Pe mine ma doare fix in cot de culoarea parului. Am vazut si blonde destepte, si brunete proaste, dar si opusurile lor.
Se spune ca blondele sunt proaste pentru simplul fapt ca majoritatea din celor care fac gafe si care debiteaza prostii, sunt de culoare blonda.

Dolb - blonda se pune in pat deobicei. Am inteles ca barbatii prefera blondele mai mult.
mustang.. am o chestie sa iti zic .. ce te va contrazice putin

defapt, nu majoriatea blondelor debiteaza .. ci majoritatea femeilor! iar la cat sunt ele de proaste .. se fac blonde pt ca cica asa le sta mai bine

ce-i drept sotia mea e blonda.. dar culoarea naturala a parului este SHaten .. nici proasta nici desteapta nu-i.. numai ca ii sta cel mai bine blond
dolb is offline   Reply With Quote
Old 06-09-08, 20:26   #85
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,521
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Test de inteligenta

nu prea va plac femeile, asa-i? da poate va plac barbatii

Last edited by aleks; 08-09-08 at 13:39.
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 13:39   #86
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Test de inteligenta

bravo b01uxd, ai pus punctul pe i (ala de dupa cratima )
aleks is offline   Reply With Quote
Old 08-09-08, 23:01   #87
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by b01uxd View Post
nu prea va plac femeile, asa-i? da poate va plac barbatii
Ne plac doar femeile.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 12-09-08, 18:23   #88
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 151
Default Re: Test de inteligenta

AU cate pagini au chatuit acolo pana au reusit sa deschida capota ... si i-a mai cazut si in cap =))
..."ca n-am fost atenta sa prind cuiul ala lung, de tine capota sus, pana face click, si mi-o cazt derect in cap"...

Sunt curios daca sunt nevoite sa schimbe o roata ce fac
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 12-09-08, 20:17   #89
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Test de inteligenta

Cade cricul.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-09-08, 16:08   #90
Pugralph

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 210
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Test de inteligenta

Prost sa fi noroc ca esti!))
Pugralph is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 17:21.


- Copyright 2026 4Tuning