Member of: [VW] [Nissan] [2 Roti] [FOTO] [4Rally] [4Wheels]
Re: Test de inteligenta
-Mie sincer mi se par niste penale care volanul il confunda cu o farfurie de mancat,pedalele alea cred k sunt pedale de bicicleta si schimbatoru....oare cu ce l`or confunda ? La fel cum se comporta cu schimbatoru asa practica au si cu.....intelegeti voi
-SI ...+ ca toata lumea da vina pe blonde...de ce ??? ca au culoarea schimbata la par ??? nu frate...sunt pur si simplu PROASTE ....care ne fac pe noi celalalte de ras ...o reputatie ....proasta din partea multora ...adevaru e ca multe ar trebuii sa stea in bucatarie si sa`si vada de meseria lor....decat sa vina cu asa intrebari mai ales unde vede un popor intreg X(X(X(X(X( eu n`am nimic cu blondele....chit ca sunt bruneta...da ma atac cand aud pe unii e na ma ce blonda...ce treaba are culoarea cu prostia ???
Blondele ... sunt blonde ...
Brunetele sunt brunete ...
Pe mine ma doare fix in cot de culoarea parului. Am vazut si blonde destepte, si brunete proaste, dar si opusurile lor.
Se spune ca blondele sunt proaste pentru simplul fapt ca majoritatea din celor care fac gafe si care debiteaza prostii, sunt de culoare blonda.
Dolb - blonda se pune in pat deobicei. Am inteles ca barbatii prefera blondele mai mult.
Member of: [VW] [Nissan] [2 Roti] [FOTO] [4Rally] [4Wheels]
Re: Test de inteligenta
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
Blondele ... sunt blonde ...
Brunetele sunt brunete ...
Pe mine ma doare fix in cot de culoarea parului. Am vazut si blonde destepte, si brunete proaste, dar si opusurile lor.
Se spune ca blondele sunt proaste pentru simplul fapt ca majoritatea din celor care fac gafe si care debiteaza prostii, sunt de culoare blonda.
Dolb - blonda se pune in pat deobicei. Am inteles ca barbatii prefera blondele mai mult.
ZIci tu repedeeeeeeeeeee ! AAAAAAA pei si tii cu blondele ah ??? bineeee....acuma chiar ca`ti tai un cauciuc =))))))
Eu tin cu orice gagica care stie sa atraga un barbat, indiferent de culoarea parului.
PS: care cauciuc? Vrei sa iti recomand unul? Pe al lui Remus, de la bicicleta.
Member of: [VW] [Nissan] [2 Roti] [FOTO] [4Rally] [4Wheels]
Re: Test de inteligenta
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
Eu tin cu orice gagica care stie sa atraga un barbat, indiferent de culoarea parului.
PS: care cauciuc? Vrei sa iti recomand unul? Pe al lui Remus, de la bicicleta.
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [4Tuning International] [VW]
Re: Test de inteligenta
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
Blondele ... sunt blonde ...
Brunetele sunt brunete ...
Pe mine ma doare fix in cot de culoarea parului. Am vazut si blonde destepte, si brunete proaste, dar si opusurile lor.
Se spune ca blondele sunt proaste pentru simplul fapt ca majoritatea din celor care fac gafe si care debiteaza prostii, sunt de culoare blonda.
Dolb - blonda se pune in pat deobicei. Am inteles ca barbatii prefera blondele mai mult.
mustang.. am o chestie sa iti zic .. ce te va contrazice putin
defapt, nu majoriatea blondelor debiteaza .. ci majoritatea femeilor! iar la cat sunt ele de proaste .. se fac blonde pt ca cica asa le sta mai bine
ce-i drept sotia mea e blonda.. dar culoarea naturala a parului este SHaten .. nici proasta nici desteapta nu-i.. numai ca ii sta cel mai bine blond
AU cate pagini au chatuit acolo pana au reusit sa deschida capota ... si i-a mai cazut si in cap =))
..."ca n-am fost atenta sa prind cuiul ala lung, de tine capota sus, pana face click, si mi-o cazt derect in cap"...
Sunt curios daca sunt nevoite sa schimbe o roata ce fac