Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-07, 20:01   #16
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Test de inteligenta

mi-am adus aminte de o anumita soferita, si mi-am schimbat parerea de la inceputul postarii, pana am terminat de scris
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 12:32   #17
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Test de inteligenta

offf doamne... penibil "daca ai gasit clapeta, se ridica putin capota. Tre sa bagi degetele (ca o doamna, da de) si simti " ...m`a dat gata
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 13:09   #18
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Unhappy Re: Test de inteligenta

Cea mai "tare" a fost aia care la un moment dat a zis ca-si suna barbatu'...ma gandesc oare ala e la fel de planta ca si ea sau altfel cum de o suporta....sau mai bine zis de ce nu ii arata chestiile minore pe care trebuie sa le stie orice om ca sa nu se faca de ras.... mai ales public
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 13:17   #19
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Cea mai "tare" a fost aia care la un moment dat a zis ca-si suna barbatu'...ma gandesc oare ala e la fel de planta ca si ea sau altfel cum de o suporta....sau mai bine zis de ce nu ii arata chestiile minore pe care trebuie sa le stie orice om ca sa nu se faca de ras.... mai ales public
barbasu' cred ca i'a luat masina ca sa scape de ea cu "du`ma 'colo fa`mi aia" etc.... dar nici in halul asta.... nu inteleg... de ce puii mei ii lasa pe unele fenomene sa cumpere masini???
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 15:15   #20
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Test de inteligenta

pai... le lasa pentru ca au banii necesari, si pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat...
problema nu e cnu stii, problema e sa nu persisiti in nestiinta, ca devien prostie
trebuie apreciat faptul ca doamnele mai sus amintite se straduiau sa afle cum se face treaba, ca altfel nu intrau pe topicul ala,nu?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 15:22   #21
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Test de inteligenta

Intrebare: dar nu ti se face putin rusine sa recunosti asa, in public, ca esti prost ?!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 17:27   #22
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
pai... le lasa pentru ca au banii necesari, si pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat...
problema nu e cnu stii, problema e sa nu persisiti in nestiinta, ca devien prostie
trebuie apreciat faptul ca doamnele mai sus amintite se straduiau sa afle cum se face treaba, ca altfel nu intrau pe topicul ala,nu?
Nu cred Erau mai smart daca intrebau un cunoscator,..sot,prieten,frate etc nu sa se faca de ras in public cum zice si Mustang
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 22:59   #23
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Test de inteligenta

nu mai pot de ras.....ce se intampla pe forumul ala, e ca in reclama aia cu ,,unde e motorul?, cum arata?, filtru de polen,,
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 19:27   #24
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by TR_00_ANN View Post
nu mai pot de ras.....ce se intampla pe forumul ala, e ca in reclama aia cu ,,unde e motorul?, cum arata?, filtru de polen,,
Cam asa ceva..poate mai rau de atat
Si ma mai miram eu de ce se face misto de femei..cum a fost si reclama aia atunci la bere cand nu erau alea in stare sa schimbe roata la masina
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 14:13   #25
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Test de inteligenta

nah, pentru asta sunt forumurile, ca sa ne informam...
sub un nick nu stii intotdeauna cine este, poti intreba ce vrei, iti lamuresti problemele, si scapi de situatia oarecum stanjenitoare in care trebuie sa intrebi pe cineva fata in fata
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 14:20   #26
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
nah, pentru asta sunt forumurile, ca sa ne informam...
sub un nick nu stii intotdeauna cine este, poti intreba ce vrei, iti lamuresti problemele, si scapi de situatia oarecum stanjenitoare in care trebuie sa intrebi pe cineva fata in fata


sau...sa rada toata tara de prostia unora
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 00:19   #27
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Test de inteligenta

Nu este chiar atat de absurd ce se intampla pe acel forum,lumea de pe acest forum cunoaste aceste lucruri pentru ca este pasionata...dar cata lume stie cum functioneaza un televizor sau un cuptor cu microunde...doar cei pasionati de aceste lucruri, pe cand cei care le utilizeaza trebuie sa stie doar cum se folosesc,asa este si la ele, trebuie sa stie doar cum se conduc si cum se actioneaza aparatura din habitaclu,nu si cum functioneaza, cum se desface sau se repara, uneori e mai bine sa nu iti umpli capul cu informatiile care nu te intereseaza.
Cand ai nevoie sa stii dai un telefon sau intrebi pe un forum ca in cazul de fata.
Si cum mi-a zis maicamea: "in ziua de azi important nu este sa stii,ci sa il cunosti pe cel care stie!!!"
dagosh88 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 08:53   #28
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Test de inteligenta

Si ne mai intrebam de ce tara regreseaza in cultura in loc sa progreseze.
Fantastic!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 11:46   #29
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by dagosh88 View Post
Si cum mi-a zis maicamea: "in ziua de azi important nu este sa stii,ci sa il cunosti pe cel care stie!!!"
mare dreptate are mama ta
atunci cand ii stii pe oamenii cu informatiile, si tu le folosesti, esti cel mai puternic
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 20:21   #30
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Test de inteligenta

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
mare dreptate are mama ta
atunci cand ii stii pe oamenii cu informatiile, si tu le folosesti, esti cel mai puternic
Nu degeaba e director...

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Si ne mai intrebam de ce tara regreseaza in cultura in loc sa progreseze.
Fantastic!
Daca te-ai uita la alte tari sa vezi cat de bine o duc fata de noi si ai observa ca ei nu sunt cu mentalitatea asta stupida,sa invete cate putin din fiecare dar niciuna prea bine, ei invata una si foarte bine, fiecare e pe domeniul lui si atata conteaza, orice altceva nu e treaba lui, se ocupa altul si o face bine decat sa o faca el si pe jumatate prost.
dagosh88 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:08.


- Copyright 2026 4Tuning