Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [PEUGEOT]
Re: Test de inteligenta
Cea mai "tare" a fost aia care la un moment dat a zis ca-si suna barbatu'...ma gandesc oare ala e la fel de planta ca si ea sau altfel cum de o suporta....sau mai bine zis de ce nu ii arata chestiile minore pe care trebuie sa le stie orice om ca sa nu se faca de ras.... mai ales public
Cea mai "tare" a fost aia care la un moment dat a zis ca-si suna barbatu'...ma gandesc oare ala e la fel de planta ca si ea sau altfel cum de o suporta....sau mai bine zis de ce nu ii arata chestiile minore pe care trebuie sa le stie orice om ca sa nu se faca de ras.... mai ales public
barbasu' cred ca i'a luat masina ca sa scape de ea cu "du`ma 'colo fa`mi aia" etc.... dar nici in halul asta.... nu inteleg... de ce puii mei ii lasa pe unele fenomene sa cumpere masini???
pai... le lasa pentru ca au banii necesari, si pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat...
problema nu e cnu stii, problema e sa nu persisiti in nestiinta, ca devien prostie
trebuie apreciat faptul ca doamnele mai sus amintite se straduiau sa afle cum se face treaba, ca altfel nu intrau pe topicul ala,nu?
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [PEUGEOT]
Re: Test de inteligenta
Quote:
Originally Posted by aleks
pai... le lasa pentru ca au banii necesari, si pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat...
problema nu e cnu stii, problema e sa nu persisiti in nestiinta, ca devien prostie
trebuie apreciat faptul ca doamnele mai sus amintite se straduiau sa afle cum se face treaba, ca altfel nu intrau pe topicul ala,nu?
Nu cred Erau mai smart daca intrebau un cunoscator,..sot,prieten,frate etc nu sa se faca de ras in public cum zice si Mustang
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [PEUGEOT]
Re: Test de inteligenta
Quote:
Originally Posted by TR_00_ANN
nu mai pot de ras.....ce se intampla pe forumul ala, e ca in reclama aia cu ,,unde e motorul?, cum arata?, filtru de polen,,
Cam asa ceva..poate mai rau de atat
Si ma mai miram eu de ce se face misto de femei..cum a fost si reclama aia atunci la bere cand nu erau alea in stare sa schimbe roata la masina
nah, pentru asta sunt forumurile, ca sa ne informam...
sub un nick nu stii intotdeauna cine este, poti intreba ce vrei, iti lamuresti problemele, si scapi de situatia oarecum stanjenitoare in care trebuie sa intrebi pe cineva fata in fata
nah, pentru asta sunt forumurile, ca sa ne informam...
sub un nick nu stii intotdeauna cine este, poti intreba ce vrei, iti lamuresti problemele, si scapi de situatia oarecum stanjenitoare in care trebuie sa intrebi pe cineva fata in fata
Nu este chiar atat de absurd ce se intampla pe acel forum,lumea de pe acest forum cunoaste aceste lucruri pentru ca este pasionata...dar cata lume stie cum functioneaza un televizor sau un cuptor cu microunde...doar cei pasionati de aceste lucruri, pe cand cei care le utilizeaza trebuie sa stie doar cum se folosesc,asa este si la ele, trebuie sa stie doar cum se conduc si cum se actioneaza aparatura din habitaclu,nu si cum functioneaza, cum se desface sau se repara, uneori e mai bine sa nu iti umpli capul cu informatiile care nu te intereseaza.
Cand ai nevoie sa stii dai un telefon sau intrebi pe un forum ca in cazul de fata.
Si cum mi-a zis maicamea: "in ziua de azi important nu este sa stii,ci sa il cunosti pe cel care stie!!!"
mare dreptate are mama ta
atunci cand ii stii pe oamenii cu informatiile, si tu le folosesti, esti cel mai puternic
Nu degeaba e director...
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
Si ne mai intrebam de ce tara regreseaza in cultura in loc sa progreseze.
Fantastic!
Daca te-ai uita la alte tari sa vezi cat de bine o duc fata de noi si ai observa ca ei nu sunt cu mentalitatea asta stupida,sa invete cate putin din fiecare dar niciuna prea bine, ei invata una si foarte bine, fiecare e pe domeniul lui si atata conteaza, orice altceva nu e treaba lui, se ocupa altul si o face bine decat sa o faca el si pe jumatate prost.