ce am avut ? o viata de *** alaturi de o mincinoasa .. si o perversa
ce am pierdut ? nimic ... ii multumesc lui santos inca odata
ce am ? o viata foarte frumoasa alaturi de cei mai buni prieteni ai mei .. si distractie .. cat cuprinde
aaa vorbind de fete ? nu va dau poze fiindca am bunul simt sa le intreb inainte .. oricum nici nu le`as pune sunt urate rau ....ce fata am ? niciuna sunt solo .. mai am de invatat de la un mare " tatic " ..
Am avut o prietena timp de 6 ani, ne-am despartit insa in ianuarie anul asta...
Ce-am avut am pierdut, in schimb, la 7 luni dupa despartire mi-am luat un Opel Vectra 2.0 8valve 116 CP.
E singurul lucru bun care mi s-a intamplat anul asta
Am avut o prietena timp de 6 ani, ne-am despartit insa in ianuarie anul asta...
Ce-am avut am pierdut, in schimb, la 7 luni dupa despartire mi-am luat un Opel Vectra 2.0 8valve 116 CP.
E singurul lucru bun care mi s-a intamplat anul asta
Asta e un semn ca va rasari soarele si pe strada ta. Lasa fata, k fete sunt. Eu am pus prietena inaintea masini si mi-am luata tzeapa.Dar de cand masina e mai presus decat prietena....valeu ce bine ma simt. Stai linistit.
Macar ... (vorba lu' un nene din Targoviste pe care l-am intalnit saptamana trecuta cand imi schimbam parbrizul), masina stii ca nu te inseala si iti cheltuie banii numai pe ce are nevoie nu pe toate prostiile
Auzi frateee...