Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-11-05, 11:52   #406
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cel mai corect bv aleks
ce mah,pe voi nu v-au invatat parintii ca nu-i bine sa refuzati???
needBrain is offline  
Old 29-11-05, 15:30   #407
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

hm... am stat si m`am gandit .... si nu are rost sa mai astept .... ce o fii o fii oricum o sa incerc sa o uit si sa nu imi mai pese de ea ....

partea naspa e ca nu prea am cum e in aceasi clasa cu mine

da tre sa reusesc eu ... sau sa ma faca cineva sa o uit tnx baietzi
GolfuletzS is offline  
Old 30-11-05, 09:27   #408
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

golfuletz, nu te mai amari tata, ti-am spus si pe mess, mai pune si la spate, k asa dak tot te gandesti la ea, si o vezi k pe femeia ta, in loc sa o vezi doar ca pe o alta colega de clasa, o sa t kinui asa pana termini liceul.
aleks is offline  
Old 30-11-05, 09:59   #409
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GolfTuning\"
cer si eu un sfat nu stiu c sa fac ... sunt foarte confuz o fosta prietena de a mea e in aceasi clasa cu mine .. ma rog ne`am certat cam vro 1 luan si ceva nu am mai vorbit si aku eu incerc sa o recueresc ... dar simt ca nu mai pot .. park in loc sa mearga in sus relatia merge in jos

dar nu pot sa nu mai vorbesc cu ea dar nici sa fiu doar un amic

santos stie povestea ( e vb d Mirela )
wave at her and move on dudeeeeee

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
golfuletz, nu te mai amari tata, ti-am spus si pe mess, mai pune si la spate, k asa dak tot te gandesti la ea, si o vezi k pe femeia ta, in loc sa o vezi doar ca pe o alta colega de clasa, o sa t kinui asa pana termini liceul.
si nu mai sunt 2-3 luni de liceu, sunt 2 ani...dupa aia ce o sa faci ? o sa te muti din liceu ca sa uiti de ea ???
n-are rost...asa ca revin la ideea de mai sus : wave and move on
Mustang is offline  
Old 30-11-05, 13:33   #410
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

JUST SMILE AND WAVE DUDE . ... . .. .smile and wave ... =))

asta merita ..

in conditiile in care nu vrea sa continuati ce atzi avut impreuna , ideea e urmatoare , prietenie intre FOSTI ... amicitie .. intre fosti ... nu prea merge frate, cine zice ca merge, e nitzel ipocrit ..
e dorul ala .. care .. nu te lasa frate , sau .. merge .. prietenia .. intre fosti , daca .. atat el cat si ea sunt complet vindecati si decid sa treaca peste

DAR


DACA EL nu e ok cu treaba , iar ea e OK si e de acord sa treaca peste, amicitia N`o sa tzina ...

din nou

DACA EA nu e ok cu treaba , iar el e ... tot n`o sa mearga



fratimiu , am dat peste combinatie in care ... ea sa fie de acord ,eu sa fiu de acord , toate bune si frumoase , dupa nici cateva zile ... sa-mi zica ... da cum poti s-o iubesti p`aia ?!?! pe actuala .. ca deh. . life goes on . .

sunt chestii pe care NU le poti compara .. oricat de bine ar fi .. tot nu e ... cum ar trebui sa fie .. si ai 2 variante .. ori te intorci la ce a fost .. ca sa .. fie cum era .. sa fii happy ..
ori te multumesti cu ce ai ...
dar aici tre sa se ajunga la un compromis , ca daca ea vrea, si el nu vrea, e fix pola , daca el vrea .. si ea se multumeste cu ce are .. iar e fix pola ..
so ..
cel mai bine ... las-o
vezi-ti de treaba ta ..
daca e THE RIGHT ONE o sa se intoarca ..
daca nu .. vei primii raspunsul .. si anume .. ca nu era decat .. JUST .. ANOTHER .... ma abtzin :P
peace bro`
tine-ne la curent ca te ia mama lu proces verbal
EvLSant0S is offline  
Old 30-11-05, 15:59   #411
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

mey, deci eu am vazut-o pe tipa, si pot sa sustin cu mana p inima k ai muuul mai mult potentzial, poti sa-ti gasesti femei de 10 ori mai tari ca ea...
e dulce ea, dar tu meriti ceva mult mai bun decat ea.
nu t plafona, k o sa-ti para rau k ai pierdut ani importanti cu o singura femeie...
move on, couse life goes on ( asta se cam traduce prin fwti nu fwti vremea poolii trece )
asa ca, next, k altfel, vorba lui evlsantos, t ia mama lui proces verbal
aleks is offline  
Old 30-11-05, 16:09   #412
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sau mai altfel spus,\" fuck'em'all \"
ca de nu,te ia mama lu' proces verbal
needBrain is offline  
Old 30-11-05, 16:12   #413
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

nu pot spune ca am pierdut ani cu ea plm.... banuiesc ac era la general ceai pus akolo ma rog....
din cate stie si santos si aleks si needbrain am ajuns la concluzai ca o sa o uit usor repede dar o sa o uit cu ajutorul alteia sau nu tot o sa uit sunt foarte hotarat
gandesc rational nu am kef sa imi mai bat capu cu ea... desi cam in cateva saptamani am facut cam invers ... vroiam sa o recueresc da pt ce * mea ca peste 1 luna 2 -3 sa zica iara ca nu mai vrea ! ? ?

si lasa cu procesu verbal

tnx o sa va tin al curent cu ce se intampla

santos tu zi combinatia
GolfuletzS is offline  
Old 30-11-05, 16:50   #414
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

bravo golfuletz, u made the right choice
pt asta tre sa bem o bere impreuna
eu astept sa ne povestesti cum evolueaza situatia...
aleks is offline  
Old 30-11-05, 17:25   #415
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
bravo golfuletz, u made the right choice
pt asta tre sa bem o bere impreuna
eu astept sa ne povestesti cum evolueaza situatia...
bem daca vii la buc

va povestesc ma rog in momentu asta ma simt oarecum bine
GolfuletzS is offline  
Old 30-11-05, 21:26   #416
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

o sa-ti treaca de tot , cam asa cum aproape mi-a trecut si mie , totu-i bine cand se termina cu bine
imi pare rau ca nu a apucat sa te ia mama lu proces verbal
EvLSant0S is offline  
Old 30-11-05, 21:33   #417
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

next time cu procesu verbal

sti ca`s baiat cuminte :d si ascult sfaturile (BUNE -> tin sa precizez asta )

numai bine ... va tin la curent
GolfuletzS is offline  
Old 30-11-05, 21:47   #418
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

baaaa tusa te electrocutezi :P
needBrain is offline  
Old 30-11-05, 22:32   #419
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

pei tot eu sa ma electocutez

voi sa faceti Bum ca va tin la curent de 2.20
GolfuletzS is offline  
Old 30-11-05, 23:13   #420
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"GolfTuning\"
next time cu procesu verbal

sti ca`s baiat cuminte :d si ascult sfaturile (BUNE -> tin sa precizez asta )

numai bine ... va tin la curent
bafta dude...
e greu sa utii o persoana importanta...FOARTE greu ce-i drept :P, mai ales daca tipa respectiva a fost o persoana foarte apropiata si simteai ca nu se poate decat CU EA..

u'll get use to it
Mustang is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:47.


- Copyright 2026 4Tuning