Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-05-05, 17:30   #1
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?

Cum e mai bine ?
Sa fi solo ... no girlf / boyf

Sau alaturi de o ea/el ?
argumente
EvLSant0S is offline  
Old 12-05-05, 18:21   #2
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

Amandoua adica cand una cand alta.
xxdadixx is offline  
Old 12-05-05, 18:42   #3
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default

eu am votat solo... pentru ca e mai bine sa fi solo decat cu cineva care sta dupa tine si-ti spune (tot timpul) sa faci numai cum vrea ea + mai fugi si tu din floare in floare (asta cand esti solo, ca altfel... s-ar putea sa iasa cu flacari... si nu am vrea sa ne arda floricelele )
momo is offline  
Old 12-05-05, 21:28   #4
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

cred k trebuia sa mai pui ink una cu nu shtiu sau nu vreau sa recunosk ...

eu iar nu am votat .. argumentele ... :

e bine solo k nu are cine sa te frece la melodie .. vorba vine .. nu ai remorca ( asa zic eu la fumeie ) ... apoi .. nu t intreaba unde ai fost aseara dupa ce ai plecat d la ea .. nu iti zice .. vezi k tovarasha mea te`a vazut cu o blonda in mashina .. e bine k nu tre sa plateshti consumatzia la 2 persoane .. e bine k .. daca e una d`aia cu .. shtii merg cu tine dar merge si pretena mea cea mai buna ... scapi d faze d`astea .. .. nu tre sa cheltuieshti banii p zile speciale .. si prosteshti .. gen valentine`s day .. ziua ei .. craciun .. pashte .. ziua in care atzi facut 1 an 2 - 3 - 4- 5- 1000 d ani etc .. exemplele pot continua ... dar nu imi mai aduk aminte vrajeala .. k daca le vede ma taie .. a si mi`am mai amintit una .. e nasol k tre sa mintzi mereu ...

Ea: Dragul meu m`am mai ingrasat .. ?
El: Nu .. eshti la fel de slaba si d frumoasa k acum 4 ani cand aveai 56 de kg .. crezi k 15 kg te`au schimbat in ochii mei

sau ea e vre`o stramba
Ea : Imi sta bine cu fusta asta scurta
El : Nu iti sta chiar perfect .. mai ales cu cizmele astea care nu t mai fac cracanata .. ( sau cu picioarele in X )( ) .. esti cea mai adevarata ... nici J . Lo nu e k tine



de ce e bine combinat .. ptr k are cine sa t duca acasa cand t immormantezi prin baruri ... cand ieshi cu prietenii la un duble date .. nu stai singur scobindu`te in nas ... daca are carnet .. ( si shtie sa conduca si ai curaj sa mergi cu ea in mashina ) ai shofer .. ii mai dai si un suc si te`ai scos ... .. are cone sa iti pazeaska cearceafu vara cand tu t duci sa inotzi si te dai la blondele din apa ... ... aaaaa .. ignoratzi ce am scris cu cearceafu ... ce e mai important ai si tuh ce foote .. decat sa dai la mana ... daca arata bine si t duci cu ea p undeva t simtzi bine k o ai langa tine si restu sunt invidioshi ... plusz k iti trebe o fumeie sa ii faci un copil sa ii lashi averea .. k daca i`o lashi ei .. o da p toata pe farduri .. rujuri etc ...



BTW .. la prima .. mai e o chestie .. potzi sa o faci cu cate vrei k nu iti tine nici una contu .. + k in disco si p strada potzi sa t holbezi la una cat vrei tuh d mult fara sa iti iei palme peste ceafa .. shuturi in fund si etc


acum voi decidetzi .. mai sunt multe dar nu imi vin toate acum
Psycho is offline  
Old 12-05-05, 21:34   #5
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

bey sunt multe de discutat :d aici depinde cu cine Depinde unde cand cum oricum deocamdata votez pt COMBINAT
GolfuletzS is offline  
Old 12-05-05, 23:01   #6
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

hmmm am votat .....
argumentele sunt cam aceleasi k ale lui Psycho cu \"mici mari \" diferente
solo ptr k: iesi cand vrei cu cine vrei unde vrei fara sa fii controlat din juma in juma d ora, fara sa ai spioni pe oriunde t duci , nu tre sa dai explicatii la nimeni si nu-ti pasa daca persoanele respective tin l tine sau nu ( inainte sa-l cunosc p mister avem 3-4 preteni at once, si le faceam programari, nu ma durea in cot daca le pasa sau nu d mine)
combinat ptr k : ai intotdeauna p cineva aproape d inimioara ta si stii k va fi langa tine cand ti se vor inneca acele corabii ale vietii, e chiar marfa sa stii ca e cineva acolo care se gandeste aprope tot timpul l tine, cand ai chef de cearta stii k ai cu cine , si de bataie lafel :P
in fine .... de bine sau rau cred k mai bine combinat ....cel putin la mine e prima combinatie care a tinut (si ink mai tine cu toate k bete in roate au fost multe de la multa lume invidioasa) .. pana sa-l cunosc p adi n-am fost impresionata ..acum traiesc ceva frumos ..
BlueEyes is offline  
Old 13-05-05, 00:47   #7
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default

am votat solo... pentru ca am fost combinat vreo 7 ani... .. 3 relatii... da na.. una dupa alta... asa ca tot aia e... aseara am fost la baut intr-un club... n-am mai fost asa relaxat de f mult timp.. nu e vb de agatzat femei sau de ftut ... pur si simplu... nu se supara nimeni ca's plecat de nebun... nu-mi scotea nimeni okii dupa aia ca m-am facut prastie... ca am spart toti banii si nu pot iesi cu ea in oras ) .. etc... plus ca ultima relatie a fost un izvor de crize de nervi... de adevarate tragedii psihice ) au fost si f multe momente frumoase... am iubit.. am fost iubit... dar acum ma simt bine...
TheSinner2 is offline  
Old 13-05-05, 06:55   #8
ZUZG7
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
ZUZG7's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 300
Member of:
[4 Speed Squad]
[2 Roti]
Default

Am votat combinat ( a ) .
Nici dupa casatorie nu zice nimeni ca te calugaresti .
ZUZG7 is offline  
Old 13-05-05, 09:16   #9
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

SOLOOOOOOOOOOOOOOOOO


Bai Santosica, cateodata e bine sa fii Solooooooooo, cateodata nu...
Spre ex. eu acum caut pe cineva sa nu mai fiu SOLOOOOOOOOOO, asa ca am incercat pe toate site-urile de acest gen : SENTIMENTE.RO, NOI2.RO, IMPREUNA.RO, VREAUSAMAF@T.RO si nimic frate...





SOLOOOOOOOOOOOOOOO



PEACE
Mr.Nice is offline  
Old 13-05-05, 20:50   #10
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ZUZG7\"
Am votat combinat ( a ) .
Nici dupa casatorie nu zice nimeni ca te calugaresti .
aici nu sunt deacord cu tine .. din multe motive da .. nu bag mana in foc ..
Psycho is offline  
Old 13-05-05, 21:28   #11
Adriana

Stage 2
 
Adriana's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 52
Default

eu una am votat solo.stiu ca e mai bine combinat.tocmai am avut o relatie de 10 luni care s-a terminat,deci ma intelegeti de ce am ales solo.stiu ca e bine sa ai langa tine pe cineva,care sa tina la tine,sa fie langa tine la bine si la rau.dar solo,nu mai trebuie sa dai explicatii,sa spui unde ai fost,cu cine,sa ti se spuna nu e bine aia,ci aia,sa te chinui sa-i faci pe plac,sa nu-l superi.in fine,SOLO e cel mai bine
Adriana is offline  
Old 13-05-05, 21:30   #12
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da mai , solo pana la un moment dat, cand .. te apuca pandaliile si ..
vrei , ai nev. de cineva .. chiar VREI SA TE STRESEZE CINeVA cu .. UNDE ESTI , CE FACI , si etc.
asta normal .. dupa ... cine stie cat timp , iar te plictisesti si ... : /
EvLSant0S is offline  
Old 13-05-05, 21:32   #13
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

sunt solo in curs de combinare
madfish is offline  
Old 13-05-05, 21:52   #14
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si ai votat ce ?
EvLSant0S is offline  
Old 14-05-05, 00:28   #15
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

solo : munca, baute cu toti tampitii, mai mult timp pt masina, club twice de 4 ori pe saptamana, laba de 7 ori pe saptamana

combinat: munca, din parti baute, mai putin timp pt masina, club twice de 2 ori pe saptamana (si ea stie, si ma duc singur), sex de 2 ori pe saptamana.


PS: nu platesc consumatia de 2 ori, shi alte mici detalii de genu asta. pot sa zic ca nu prea am cheltuit mai mult de 2 milioane de lei de 1 an jumate de cand sunt cu ea.
tox is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:57.


- Copyright 2024 4Tuning