am votat combinat pt ca 1an inseamna ceva deocamdata si sper ca va mai urma!e mai bine sa ai pe cineva langa tine sa iti fie aproape chiar daca ai si minusuri de genu ,,unde ai fost,,ce ai facut?" sunt intrebari care le aud zilnic si multe altele!dar cu toate astea e bine sa iubesti si sa ai pe cineva!deci....COMBINAT
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by Michael
nu o prezint, cine a avut ocazia a vazuta alaturi de mine in oras
adevarat, foarte tare, salut-o din partea mea
acum .. -- eram la munte .. sambata noaptea.. rupt :P si ma trezesc cu un sms aiurea, trimis de lamishto..
ce tati ? te-ai suparat ca ti-am dat 3 posturi subtile ?
n-am dreptul la o parere ma ?
dupa mine , o relatie ... ea din .. sighetu marmatiei ... si el .. din .. resitza...
n-are cum sa mearga
acum .. -- eram la munte .. sambata noaptea.. rupt :P si ma trezesc cu un sms aiurea, trimis de lamishto..
ce tati ? te-ai suparat ca ti-am dat 3 posturi subtile ?
n-am dreptul la o parere ma ?
dupa mine , o relatie ... ea din .. sighetu marmatiei ... si el .. din .. resitza...
n-are cum sa mearga
ti-am zis ca prefer sa nu discut despre ce parerea mi-am facut.. mai ales in public, dar.. in fine..
ai dreptul la o parere, dar asta nu inseamna ca ai si dreptul de a lua pe cineva peste picior doar pt ca nu esti de acord cu ceea ce face. daca te-au pupat destul de multi de pe aici undeva, nu inseamna ca tre` sa o faca toti