Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-08-07, 01:19   #526
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Te inseli Magos, nu ma mai impresioneaza "papusile" pline de fitze. Dupa parerea mea o femeie care are fitze nu e in stare de nimic altceva (si aici ma refer la calitate, asta daca ma intelegi) drept urmare imi fac scarba si le dau de inteles mai subtil sau nu ca sufera pe degeaba
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 03:39   #527
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

pentru unii sunt mult mai importante papusile cu fitze ... fetele de plastic... decat cele cu ceva in cap... si cele cu ceva in cap sunt deseori marginalizate... asa ca NU IMI SPUNE MIE bazaconii de gen, ca imi cam dau seama cum sunt barbatii astia... nu o lua personal, ca se exclud persoanele de fata
Magos is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 09:12   #528
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Magos din moment ce persoanele de fata se exclud, unde sunt bazaconiile?
La urma urmei esti libera sa crezi ce vrei despre mine, nu?
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 16:49   #529
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
oo da... daca are 1.70 si 90 60 90... crede ma ca le bagi singurel in seama...

pacat ca barbatii din ziua de azi sunt orbiti de fizic mai mult decat de caracter....
Da-mi voie sa repet ce am spus in un topic:
Cine se uita la femeile de pe strada, se va uita la (cat mai aproape de) 90-60-90 ... nu la 12432154-2341324-5432542 si nici la 1-0-1 ...
Doar nu o sa te bagi in seama cu o urata, daca nu o cunosti si nu ii stii caracterul ... Te bagi in seama cu o "bunaciune" (acum depinde de gustul fiecaruia - ce inseamna pt el "bunaciune"), nu cu o stramba.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 18:40   #530
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

si vine intrebarea... oare de ce nu s-ar urca intr-o dacie? pentru ca datorita aspectului fizic respectiva a fost plimbata doar in masini de lux, si atunci normal ca standardele i-au crescut si nu se uita la unu cu o dacie. Bine acum si respectiva exagereaza ca probabil la nevoie ar merege si cu bicicleta
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 22:29   #531
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
pentru unii sunt mult mai importante papusile cu fitze ... fetele de plastic... decat cele cu ceva in cap... si cele cu ceva in cap sunt deseori marginalizate... asa ca NU IMI SPUNE MIE bazaconii de gen, ca imi cam dau seama cum sunt barbatii astia... nu o lua personal, ca se exclud persoanele de fata
barbatilor le convine mai mult o Barbie dekt o Betty !!!!!!! cine a inteles ce am spus bine...cine nu....iarasi bine
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:04   #532
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Da-mi voie sa repet ce am spus in un topic:
Cine se uita la femeile de pe strada, se va uita la (cat mai aproape de) 90-60-90 ... nu la 12432154-2341324-5432542 si nici la 1-0-1 ...
Doar nu o sa te bagi in seama cu o urata, daca nu o cunosti si nu ii stii caracterul ... Te bagi in seama cu o "bunaciune" (acum depinde de gustul fiecaruia - ce inseamna pt el "bunaciune"), nu cu o stramba.
te uiti o data,de 2 ori...de n-spe mii de ori la 90-60-90...pana ti se da cu flit de n-spe mii de ori...si pana la urma tot cu una normala(nu 900-600-900, nu 1-1-1) ajungi sa fii, sa te casatoresti, sa ai copii...
dupa ce va coaceti in partea superioara a corpului..pentru ca va dati seama ca nu aspectul conteaza, ci sufletul si ce are in cap...
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:07   #533
NSL_KiwY
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
NSL_KiwY's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Crezi u k nu conteaza aspectul??Intr-o oarecare masura conteaza...
NSL_KiwY is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:12   #534
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Acel "va coaceti" era adresat baietilor? Sa va amintesc ca la capitolul asta sunteti mult mai necoapte decat noi? un baiat care arata bine se mai uita la o fata care nu arata asa bine dar invers nu decat daca baiatul are buzunaru gros Asa ca una peste alta fetele se uita mult mai mult la fizic decat baietii si sunt mult mai rele in aprecieri asa ca nu cred ca e cazul sa vbim de "coaceri" )

Last edited by Alexey; 15-08-07 at 13:14.
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:13   #535
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

tocmai ce am zis mai sus...ca nu o sa fie nici 900-600-900,si nici1-1-1...o sa fie normala...
si dupa cum am vazut eu..toti barbatii vor femei frumoase,dar unii sunt...jalnici...
asa ca merg pe regula...uita te in oglinda si dupa cere cva nemaipomenit...
daca esti frumos,destept..bla bla..ai standarde mai ridicate...daca esti unul care are jeg sub unghii...la ce te astepti? acum zi mi ca n am dreptate...
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:17   #536
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

crede-ma ca sunt si femei jalnice si pline de fitze si vor multe. Mai vad cate o umflata de o suta de kile cu un ras grotesc si bautoare inraita pe deasupra care nu stie ce e aia sapun si care are fitze de zici ca e pe putin fotomodel. Oricat de baiat fin ai fi, nu te apuca scarba? Nu iti vine sa ii zici sa se uite in oglinda?
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:17   #537
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Alexey View Post
Acel "va coaceti" era adresat baietilor? Sa va amintesc ca la capitolul asta sunteti mult mai necoapte decat noi? un baiat care arata bine se mai uita la o fata care nu arata asa bine dar invers nu decat daca baiatul are buzunaru gros Asa ca una peste alta fetele se uita mult mai mult la fizic decat baietii si sunt mult mai rele in aprecieri asa ca nu cred ca e cazul sa vbim de "coaceri" )
hahhhahahahhaaaaaaaaaa....
hai sa nu....am prietene foarte dragutza si care arata foarte bine...una este kiar model...si "culmea" au si cva in cap...si unele dintre ele stau cu niste taranoi,care nu arata nici extraordinar...si nu au nici bani la greu si masini scumpe..sincer...eu nu stiu ce vad la ei...dar asta este...le au pacalit...
poate din mila...poate au fost primii lor barbati...nu stiu..asa ca nu mi spune ca fetele frumoase nu se uita decat la barbati "perfecti"
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:19   #538
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

ai dreptate mai exista si categoria proaste. sper sa intelegi la ce ma refer si nu am vrut sa iti jignesc prietenele
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:20   #539
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by pheerya View Post
tocmai ce am zis mai sus...ca nu o sa fie nici 900-600-900,si nici1-1-1...o sa fie normala...
si dupa cum am vazut eu..toti barbatii vor femei frumoase,dar unii sunt...jalnici...
asa ca merg pe regula...uita te in oglinda si dupa cere cva nemaipomenit...
daca esti frumos,destept..bla bla..ai standarde mai ridicate...daca esti unul care are jeg sub unghii...la ce te astepti? acum zi mi ca n am dreptate...
N-ai dreptate ... in totalitate ...
N-ai vazut 90-60-90 combinate cu tipi vai steaua lor ???
Nu conteaza ca alearga dupa banul lor sau dupa masina lor ... SAU NU ...
Conteaza ca sunt cazuri
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 13:21   #540
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

am inteles foarte bine...stai linistit ca nici eu nu sunt de acord cu ce fac ele...pot sa spun cu mana pe inima ca si eu am fost in situatia lor mai demult...dar m am trezit pana la urma...cu ajutorul prietenilor buni
@gabi: tu ai citit ce am scris mai sus?
pheerya is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:13.


- Copyright 2024 4Tuning