Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 22-12-06, 16:04   #1156
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa agati o fata..

) Mustang Mach One ? sincer nu e nici gay da ma gandeam ca poate ii pedofil .. zoofil , babofil ceva nush frate da nu am ce sa-i fac ,... nu are sperma-n c***e:P
Bogdan_ozzy is offline   Reply With Quote
Old 22-12-06, 19:25   #1157
50cent191
 
50cent191's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by unu rau View Post
asta spui tu daca iti place sa stai dupa ea .. sa astepti raspunsu o viata .. . mie de exemplu imi place direct si simplu nu complicatii .. si cum le agat ?? .. asta incerc sa invat deaicea .. pana acuma .. ori ele pe mine .. ori eram beat si nu miera jena sau nu ma deranja daca zicea nu

mai fratioare cam in jur de o luna reusesti sa faci kestia aia ..adica ce am zis yo mai sus..dar am mai spus ..in cazu in care chiar ti sa pus pata pe fata aia
50cent191 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-06, 19:29   #1158
50cent191
 
50cent191's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by ZerO_CooL View Post
50cent191, vezi ca ai buton pentru edit, nu mai posta la intervale asa scurte. Probabil ca esti nou si vrei sa faci multe posturi... dar nu asta e solutia.

lol wa stai linistit ca n.am niciun interes sa ma dau mare cu cat postez da sunt la inceput aici..nam stiut ca va deranjeaza kestia asta ...
50cent191 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-06, 19:34   #1159
50cent191
 
50cent191's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
in caz ca nu si-a dat seama nimeni ... la aceasta sectiune nu se contorizeaza posturile

si haideti sa revenim la subiect - fetele se agata usor si cu bun simt ... nu trebuie sa fii vreun don juan ... trebuie sa stii cand sa vb .. .si cand sa taci ...

cand sa faci glume ... si cand sa vb serios

mersi mustang

asa e nui nevoie sa fi cine stie ce casanova mai bagi o gluma o kestie din cand in cand sa destinzi atmosfera pt fata si in rest o lasi sa vorbeasca ce vrea ea
50cent191 is offline   Reply With Quote
Old 26-12-06, 15:19   #1160
andee

Stock
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 10
Default Re: Cum sa agati o fata..

Ii zambesti,te uiti in ochii ei..chestii d'astea..si sa stai cat mai mult pe langa ea,sa te observe si sa-i arati putin intentiile tale. Sa nu arati ca esti disperat..mai bine indiferent,dar sa stie ce vrei.
Oricum,o data agatata,trebuie sa te gandesti cum s-o pastrezi langa tine,ceea ce e mai dificil
andee is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 00:20   #1161
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa agati o fata..

Cate pagini .. Exista posibilitatea sa te agate si fetele pe tine Ar fi tare sa faca o fata un topic "Cum sa agati un baiat" )
FiReBuRn is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 00:23   #1162
florynu

Stage 4
 
florynu's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 216
Default Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by FiReBuRn View Post
Cate pagini .. Exista posibilitatea sa te agate si fetele pe tine Ar fi tare sa faca o fata un topic "Cum sa agati un baiat" )
mai sa shtii ca exista shi posibilitatea sa te agatze ele dar asta nush cum shi cu ce ar trebuii sa le atragi ...........
adik shtiu
ca sunt patzit
da nu mi se pare normal ........
ar trebuii sa se uite cu aceeashi ochi la tine cand eshti pe jos sau cu trotineta !
fetele astea ne mananca zilele
florynu is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 00:35   #1163
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa agati o fata..

acum am observat ca exista un topic ..la ce am zis mai sus ) ..pai unele fete chiar apreciaza mai mult banii decat sufletul..that is wrong
FiReBuRn is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 08:01   #1164
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata..

alea nu se numesc fete....ale se numesc pocnitori,lipitori,panarame...
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 10:29   #1165
50cent191
 
50cent191's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 0
Post Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by florynu View Post
mai sa shtii ca exista shi posibilitatea sa te agatze ele dar asta nush cum shi cu ce ar trebuii sa le atragi ...........
adik shtiu
ca sunt patzit
da nu mi se pare normal ........
ar trebuii sa se uite cu aceeashi ochi la tine cand eshti pe jos sau cu trotineta !
fetele astea ne mananca zilele
asa e florine mai este o categorie de fete, diabolice, care stiu sa ne faca doar din cateva priviri si care isi ascund adevaratele intentii..hm...manipuleaza foarte usor gen sharon stone "basic instinct "
astea sunt periculoase frate ca te pot lasa cu ochii n soare cand nu te astepti asa k beware .... un prieten de.al meu a patit.o cu o tipa ..trebuia sa se insoare cu ea plm si l.a lasat cu ochii n soare cu cateva zile nainte ..dupa ce in prealabil, facuse ce a vrut din el )
...asa ca parerea mea e ca noi putem fi agatati foarte usor nu le trebuie la fete decat un outfit cat mai decoltat ..sa arate bine si daca mai baga si cateva fraze cat de cat stralucite ..gata )) a dat lovitura..lol fetele astea.... cand crezi ca le.ai inteles pe deplin te trezesti ca nu stii nimik..asta e .. kestiile astea fac viata mai misto
50cent191 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 11:09   #1166
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: Cum sa agati o fata..

Le mai poti agata si pe traseu la o linie .... sau la o petrecere ...
Leul is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 11:11   #1167
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata..

fac viata mai mijto dar in acelasi timp o umplu cu ***...pt k iti iei teapa cand nu te astepti....am patit-o si eu...o fata se agata cel mai bine cu....carligul
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 11:21   #1168
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Talking Re: Cum sa agati o fata..

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
fac viata mai mijto dar in acelasi timp o umplu cu ***...pt k iti iei teapa cand nu te astepti....am patit-o si eu...o fata se agata cel mai bine cu....carligul
Lol cu carligu de la unditza )))))))))))
Leul is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 11:26   #1169
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata..

..nush dc,acum mi-am adus aminte d faza aia cind matza nu e acasa..si toti soriceii p masa...
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 27-12-06, 11:29   #1170
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa agati o fata..

pai daca stam numai cu voi...urlati ca nu va lasam sa respirati, daca nu dam semne de viata o perioada spuneti ca am uitat de voi.cam aiurea nu? of of of s-a uitat definitia fidelitatii in ziua de azi....din pcate.
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:38.


- Copyright 2024 4Tuning