Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-11-06, 19:38   #151
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Ce'ai face daca....

da dar ai sanse sa te fak femeie din vorbe si sa te certzi cu pretenu` tau sau chiar sa te batzi cu el pt k nu il crezi pe el k spune adevaru si o crezi pe ea , cunosc un caz clar , i-am zis 20 in fatza k femeia lui e "buna" (era si ea de fatza,)si ca il inseala cu cine are ocazia si nu a crezut nimik si sa certat cu noi totzi k dupa 1 luna sa o prinda in fapt , nu doresc la nimeni asa ceva !
DolusD is offline  
Old 14-11-06, 15:10   #152
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Ce'ai face daca....

hmmm... ce as face eu? nu stiu! probabil ca m-as detasa de situatie si n-as mai vrea sa-i vad vreodata... asta daca asa aflu asaaa.... de la ei sau mai stiu eu cum de la altii si chiar ar fi adevarat!
dar daca i-as prinde direct in fapt... chiar nu stiu!
ca una e sa afli din timp si sa rumegi faza un pic sa-ti mai treaca nervii si sa te obisnuiesti oarecum cu situatia si alta e sa te ia prin surprindere...
chiar nu stiu! cred ca asa avea un moment d-ala in care vad numai negru in fata si... chiar se poate intampla orice!!!
dmn is offline  
Old 14-11-06, 15:12   #153
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Ce'ai face daca....

Cei care spun ca s-ar detasa de situatie, ca nu ar vrea sa-i mai vada niciodata pe cei 2, cu siguranta au nervi tari!
Gabi is offline  
Old 14-11-06, 15:15   #154
dmn

Stage 1
 
dmn's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4
Default Re: Ce'ai face daca....

mda... ma descurc binisor cu situatiile "maro"
dmn is offline  
Old 14-11-06, 16:56   #155
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Ce'ai face daca....

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
da dar ai sanse sa te fak femeie din vorbe si sa te certzi cu pretenu` tau sau chiar sa te batzi cu el pt k nu il crezi pe el k spune adevaru si o crezi pe ea , cunosc un caz clar , i-am zis 20 in fatza k femeia lui e "buna" (era si ea de fatza,)si ca il inseala cu cine are ocazia si nu a crezut nimik si sa certat cu noi totzi k dupa 1 luna sa o prinda in fapt , nu doresc la nimeni asa ceva !
tot ce se poate ... nu bag mana in foc ... dar eu cand imi sustin punctul meu de vedere.. il sustin pana la capat ... iar... daca femeia vrea sa ma faca din vorbe... eu ii zic ca tre sa imi arate si fapte nu doar vorbe ... si nu cred ca m-as certa cu prietenul meu cel mai bun pt ca as sta putin asa pe ganduri sa vad balanta cum bate. .. inspre ea sau inspre el ... si poate as gasi ceva rezolvare sper ...
Hori is offline  
Old 14-11-06, 17:50   #156
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Ce'ai face daca....

depinde si de preten si de femeie , dar tre` sa te gandesti ca poate vrea sa-ti faca el bucata si ea sa fie complet nevinovata , nu e bine sa te iei dupa vorbe decat daca exista si dovezi !
DolusD is offline  
Old 14-11-06, 17:56   #157
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Ce'ai face daca....

mey ... dak o muscat-o ... ea nu poate fi complet nevinovata ...
Spark is offline  
Old 14-11-06, 18:06   #158
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Ce'ai face daca....

nu ma refeream k sa o arda el ci doar sa itzi zik ca o auzit k femeia ta se cam urk pe totzi si chestii de astea fara sa fie adevarat ,la asta ma refeream cand am zis k ea sa fie complet nevinovata,adik sa-ti fie fidela dar pretenu sa itzi faca cheitza ! ! !
DolusD is offline  
Old 14-11-06, 18:21   #159
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Ce'ai face daca....

iao` da ..
si dfdin astea se mai intampa din nefericire.
si daca esti pus intr-o situatzie de genu` e destul de greu pentru ca alegi intre cat de bine iti cunosti prietenii si cat de bine iti cunosti pretena.
Spark is offline  
Old 15-11-06, 18:08   #160
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Ce'ai face daca....

cel mai bine e sa ai tovarasi dar nu prieteni parerea mea si e mult mai bine fara prieteni pt ca e o vb mare " fereste-ma doamne de prieteni k de dusmani ma feresc si singur" !
DolusD is offline  
Old 15-11-06, 22:35   #161
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Ce'ai face daca....

Sunt feluri si feluri de prietni ... unii dintre noi poate au prieteni adevarati ... iar altii poate nu au prieteni adevarati ... asa ca depinde de fiecare in parte ce prieteni si-a adunat pe langa casa ... si cand zic prieteni ... putem fi chiar noi acei prieteni si la fel ar zice si ei la randul lor ... Concluzie ... depinde de fiecare ce om este :d Corect ?
Hori is offline  
Old 15-11-06, 22:45   #162
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Ce'ai face daca....

Quote:
Originally Posted by Hori View Post
Sunt feluri si feluri de prietni ... unii dintre noi poate au prieteni adevarati ... [...]
Foarte corect ! Eu pot spune ca am 3 prieteni adevarati si in care care am incredere 100 %, incredere pe care nu vreau sa mi-o pierd pentru nimic in lumea asta (bani, femei, orice motiv). Cu ei as fi in stare sa-mi las gagica in pat, goi pusca si sunt sigur ca nu ar face nimic

(sau poate ar face???)
Gabi is offline  
Old 15-11-06, 22:50   #163
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Ce'ai face daca....

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Foarte corect ! Eu pot spune ca am 3 prieteni adevarati si in care care am incredere 100 %, incredere pe care nu vreau sa mi-o pierd pentru nimic in lumea asta (bani, femei, orice motiv). Cu ei as fi in stare sa-mi las gagica in pat, goi pusca si sunt sigur ca nu ar face nimic

(sau poate ar face???)
Gabi ... credeam ca iar iau amenda ... si eu am un prieten bun bun bun de tot ... care e in italia ... si abia astept sa vina acasa ... ca asa distractii bagam .... de numa numa ... ! E bine sa ai prieteni adevarati pe langa tine ! Prietenii stiu de ce !
Hori is offline  
Old 15-11-06, 23:03   #164
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Ce'ai face daca....

Da, prietenii adevarati sunt buni in multe situatii, da' aici era vorba, daca nu ma insel, despre gagica si prietenii adevarati, nu ?
Gabi is offline  
Old 15-11-06, 23:11   #165
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Ce'ai face daca....

Da ! am si gagica si prieten adevarat ! ok ?
Hori is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:24.


- Copyright 2024 4Tuning