Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-01-07, 18:05   #1
3manu3l

Stage 1
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 10
Default Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

creka mi-ar prinde bine nishte sfaturi
aku p bune.. m-am indragostit de o fata...care e cu mine in scoala si mai mult decat atat mi-e si vecina... dar nu am avut o relatie cu ea... si nici nu cred ca o sa am...sau.. cine stie...
oricum asa indragostit nu am fost niciodata... ceea ce simt pentru ea e total diferit fata de tot ceea ce am simtit pentru oricare fata de pana acum...
am facut pt ea lucruri pe care nu credeam ca o sa le fac vreodata pentru o fata chair dak nici makar nu am avut o relatie cu ea
am cam reusit sa trek peste adika na.. umpik .. cat a fost vacanta.. dar... a inceput scoala si.. here we go agein!
ce amaru meu sa fak.. ca-i de rau..
Imi placea mult viatza mea de "golanash" p kare o aveam pana acum ...dar aku.. m-a cam innebunit asta...
ooffff oofffff.....
3manu3l is offline  
Old 28-01-07, 18:21   #2
Sarris

Stage 4
 
Sarris's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 288
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Se pare ca ti-a sunat ceasu sa te potolesti cu golanitu'
Un UP de la mine, da sper ca nu ai dat in disperare
Sarris is offline  
Old 28-01-07, 18:28   #3
3manu3l

Stage 1
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 10
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Quote:
Originally Posted by Sarris View Post
Se pare ca ti-a sunat ceasu sa te potolesti cu golanitu'
Un UP de la mine, da sper ca nu ai dat in disperare

hai k nu am exagerat niciodata cu golanitu cat despre faza cu disperarea...hm... nush.. sper
3manu3l is offline  
Old 28-01-07, 18:33   #4
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

pai ai cateva posibilitatzi ,inceark sa te combini cu ea ,dak te respinge combina-te cu orice fata si inceark sa nu te mai gandesti la ea , inceark sa o evitzi cat potzi de mult ......etc.....tu te cunosti mai bine si cred k stii ce e de facut in privintza asta dar tot ce tre` sa faci e sa te gandesti bine la posibilele variante ! bafta ........
DolusD is offline  
Old 28-01-07, 18:35   #5
Sarris

Stage 4
 
Sarris's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 288
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Ce sfat pot sa-ti dau.
Alege
1.Daca fata merita you know agata-te cat mai repede de ea pana nu ti-o sufla altul, si dupa aia chiar o dai in disperare
2.Daca nu esti hotarat sa actionezi renunta ca altfel ai sa ajungi rau cu capu
Sarris is offline  
Old 28-01-07, 20:37   #6
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Quote:
Originally Posted by 3manu3l View Post
am facut pt ea lucruri pe care nu credeam ca o sa le fac vreodata pentru o fata chair dak nici makar nu am avut o relatie cu ea
am cam reusit sa trek peste adika na.. umpik .. cat a fost vacanta.. dar... a inceput scoala si.. here we go agein!
ce amaru meu sa fak.. ca-i de rau..
Imi placea mult viatza mea de "golanash" p kare o aveam pana acum ...dar aku.. m-a cam innebunit asta...
ooffff oofffff.....
1. daca nu ai batut niciodata vreun apropo ca o placi si ai facut lucruri pentru ea ... e posibil ca in ochii ei sa fi devenit un prieten f bun ... in cazul asta ... cam bye-bye la o relatie mai serioasa decat amicitia / prietenia...
2. viata de golanash de care zici tu ... nu iti aduce nimic bun mai bine ca ai terminat cu golaneala (daca ai facut asta deja - if not ... ar fi cazul)
Mustang is offline  
Old 29-01-07, 15:30   #7
3manu3l

Stage 1
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 10
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
1. daca nu ai batut niciodata vreun apropo ca o placi si ai facut lucruri pentru ea ... e posibil ca in ochii ei sa fi devenit un prieten f bun ... in cazul asta ... cam bye-bye la o relatie mai serioasa decat amicitia / prietenia...
2. viata de golanash de care zici tu ... nu iti aduce nimic bun mai bine ca ai terminat cu golaneala (daca ai facut asta deja - if not ... ar fi cazul)
pai io am batut apropouri ca o plak.. da ea tot zice la toata lumea k suntem amici....
3manu3l is offline  
Old 29-01-07, 15:31   #8
3manu3l

Stage 1
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 10
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Quote:
Originally Posted by Sarris View Post
Ce sfat pot sa-ti dau.
Alege
1.Daca fata merita you know agata-te cat mai repede de ea pana nu ti-o sufla altul, si dupa aia chiar o dai in disperare
2.Daca nu esti hotarat sa actionezi renunta ca altfel ai sa ajungi rau cu capu
pai nu prea reushesk sa ma gatz de ea... am ajuns in partea in care o ignor kata.. si na.. ma gandesk k dak e sa fie ceva.. o sa dea si ea vreun semn.. sau nu-i bun?
3manu3l is offline  
Old 29-01-07, 15:46   #9
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Quote:
Originally Posted by 3manu3l View Post
pai io am batut apropouri ca o plak.. da ea tot zice la toata lumea k suntem amici....
in cazul asta ai 2 optiuni ...
- o tragi frumos "pe dreapta" - fara nicio persoana pe langa voi ... o intrebi daca ar fi interesata de o relatie ... if not ... move on, if yes ... bafta ta
- incerci sa o saruti (tot fara prieteni de fata) - te poate refuza si in acelasi timp poate strica pana si relatia de amicitie dar poti avea in acelasi timp si marea surpriza ca ea sa accepte si iar ... bafta ta
Mustang is offline  
Old 29-01-07, 18:52   #10
Sarris

Stage 4
 
Sarris's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 288
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Quote:
Originally Posted by 3manu3l View Post
pai nu prea reushesk sa ma gatz de ea... am ajuns in partea in care o ignor kata.. si na.. ma gandesk k dak e sa fie ceva.. o sa dea si ea vreun semn.. sau nu-i bun?
Pai vere nu ne mai ameti atat ori tii la ea, ori ba ca parca spune-ai ca esti indragostit de ea si ca simti ceva special pentru ea diferit fata de altele.
Stii ceva acum o ignori si te gandesti ca daca pica bine daca nu, nu.
Pai unde iti e vana de barbat.
Sarris is offline  
Old 29-01-07, 19:36   #11
3manu3l

Stage 1
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 10
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

Quote:
Originally Posted by Sarris View Post
Pai vere nu ne mai ameti atat ori tii la ea, ori ba ca parca spune-ai ca esti indragostit de ea si ca simti ceva special pentru ea diferit fata de altele.
Stii ceva acum o ignori si te gandesti ca daca pica bine daca nu, nu.
Pai unde iti e vana de barbat.
pai mai... sunt indragostit de ea da ce sa fak..sa o tot stresez..in fiekare zi...
3manu3l is offline  
Old 30-01-07, 19:42   #12
CarGoVroom

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 202
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

cum se face frate ca toti intra pe forumul 4tuning sa ceara sfaturi in d'ale iubirii? ce fel de forum credeti ca este?
vad ca la nr posturi ai 1...deci nu ai nimic legat de masini pasiune motoare alea alea din moment ce ai sarit direct la relatii. Esti suspect...urmaresti ceva anume? Si-a mai facut cineva user si a sarit direct aici...atunci era fata...acum e baiat...nu cumva aveti acelasi IP? nu interpreta gresit dar e suspecta treaba...
CarGoVroom is offline  
Old 03-02-07, 23:19   #13
XoRRo
Opel Driver

Stage 5
 
XoRRo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 506
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

) daca o sa ai curaju sa ii spui ca vrei sa fi cu ea.... raspunsu e deja clasic... : "suntem prea buni prieteni pt o relatie"
si un sfat... daca te duci la ea si ii spui ca o iubesti... poti sa iti iei adio direct...

... sunt doctoru cristian andrei cu chestiile astea )))
XoRRo is offline  
Old 05-02-07, 12:18   #14
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

du-i flori! zapaceste-o
du-i flori si se prinde, nu tre' s-o intrebi
da' fa-o knd e numai ea, si incearca sa pari kt mai spontan, k altfel e compromis totul
cu un zambet pe fatza, si fara sa te pierzi castigi mai mult dekt dak ai intreba-o dak te iubeste sau alta aberatie... la pariu...
stii unde sta?
afla, vezi cum arunci un ochi pe ultima pagina a catalogului, sau vezi dupa numele de familie in cartea de telefon, ia florile, si asteapt-o knd vine de la scoala( pleci si tu cu o ora mai devreme, risti o absenta, soarta)
si knd o vezi k e aproape de scara, apari si tu, strig-o, si da-i florile...
vezi sa n-aiba geamul spre intrarea in scara, sau stai undeva unde nu poate fi vazuta din casa, altfel s-ar putea sa-ti faca florile guler k sa nu si-o ia in casa k se intalneste "cu toti golanii"
ce sa-i spui? spune-i k sunt pentru ea, spune-i k le-ai ales exact cum credeai tu ca trebuie sa arate un buchet special, pt o fata asa speciala, baga un text simplut si cu tenta, nu ii spune ceva prea sforaitor, k pari freak, si o sa fuga de tine pe urma...
aleks is offline  
Old 05-02-07, 13:55   #15
axxro

Stage 5
 
axxro's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 635
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Cum sa uiti o fata de care esti indragostit si cu care nu ai avut totusi relatie

ai grija, nu te ambala prea tare, sti vorba: "in frane si in femei sa n'ai incredere niciodata", si cu zicala asta am rezolvat problema forumului de indragostiti (de masini si de mujeres) :P
axxro is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:28.


- Copyright 2024 4Tuning