Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

spiry_moto 19-03-06 13:09

Ce'ai face daca....
 
ce'ai face dak...prietenul cel mai bun i-ar spune prietenei tale ca ai inselat-o doar pt a se da la ea iar ea de suparare s-ar combina cu el? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?

Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

GolfuletzS 19-03-06 13:13

Re: Ce'ai face daca....
 
l`as bate pana zice piua si pe urma RASPIUA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

EvLSant0S 19-03-06 13:25

Re: Ce'ai face daca....
 
Baiat destept ;) si-a facut loc, l-a dus capu`, respect lui , ea a pierdut, c-a pus botu ...
minciuna ramane minciuna , la un mom. dat tot iese ... ;) cat despre prietena sa te insele cu UNA , tare :D :D

Mustang 19-03-06 13:26

Re: Ce'ai face daca....
 
de batut ... cu siguranta ca nu ...
da' nici nu ar mai avea ce discuta cu mine toata viata lui ! indiferent ca gagica e ceva important sau nu pt mine !
nu se fac chestii de genul asta...

Gabi 19-03-06 13:36

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

Aici e cu doua fete problema, pentru ca daca s-a dus cu una, exista posibilitatea sa vrea si cu una... si cu tine :wink:

spiry_moto 19-03-06 13:56

Re: Ce'ai face daca....
 
problema e ce vrei tu nu ce vrea ea....si REPET nu va ganditi cum ar fi la pat..ci ganditi-va ca voi iubiti o fata care tine la....alta fata...ganditi-va atunci cum ar fi ca prietena voastra sa se uita lung la...sora voastra (dak nu aveti imaginati-va) cipi mama....tu ai destule :))

GolfuletzS 19-03-06 14:12

Re: Ce'ai face daca....
 
am harem este ?! :twisted:

tot nu am inteles.... faza cu prietena ta sa se uite la lata fata ? WTF>.. lesbi ?!

Mustang 19-03-06 14:12

Re: Ce'ai face daca....
 
lesbi da' fara actiune in pat... :lol:

Gabi 19-03-06 14:13

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
problema e ce vrei tu nu ce vrea ea....si REPET nu va ganditi cum ar fi la pat..ci ganditi-va ca voi iubiti o fata care tine la....alta fata...ganditi-va atunci cum ar fi ca prietena voastra sa se uita lung la...sora voastra (dak nu aveti imaginati-va)

Atata timp cat persoana la care se presupune ca prietena mea tine nu e barbat, pe mine nu ma deranjeaza.

spiry_moto 19-03-06 14:49

Re: Ce'ai face daca....
 
cipinele......ai auzit mama de bisexuale? eu da :> si nu numai auzit :D

GolfuletzS 19-03-06 14:55

Re: Ce'ai face daca....
 
am auzit... am si vazut prin generala :twisted: :twisted: ma rog...

ma rog... mi se pare cumva absurd.....!

vb lu gabitu...daca nu e baiat.... nu are dece... sa te afecteze ;)

spiry_moto 19-03-06 15:01

Re: Ce'ai face daca....
 
ok ok...vorbiti-mi acum de primul caz....ca la al2lea ati reactionat cum ma asteptam

GolfuletzS 19-03-06 15:03

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto
Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )

la asta ?!

spiry_moto 19-03-06 15:06

Re: Ce'ai face daca....
 
fuck you cipi.....invata sa numeri....am zis PRIMUL CAZ

Eugen_TL 19-03-06 15:39

Re: Ce'ai face daca....
 
sa-mi faca prietenul asta n-as mai vb cu el ... si fii sigura ca pana la dusmanie e un singur pas micut de tot.. iar apoi pana labataie la fel ! asta sa zicem prin absurd ca as insela si i-as spune lui.. pt ca 1 nu insel si 2 sigur nu i-as spune tot( oricine dintre noi are secrete pe care numai el le stie si nu le spune nimanui)

iar faza cu prietena mea cu alta... nu cred ca as fi procedat intr-un fell... as vb cu ea plm... chiar nu m-am lovit de asa ceva sa pot spune


All times are GMT +2. The time now is 09:46.

- Copyright 2024 4Tuning