Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 20-07-11, 23:31   #3196
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
normal, mai facem si noi haz de necaz, doar suntem baieti mari, trecuti prin multe
Adică eşti straight, dacă erai prin mulţi, nu te mai consideram prietenul meu
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-07-11, 03:12   #3197
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa ma inscriu si eu in club? ...desi reteta mi-am prescris-o deja, oricum a fost ceva..no comment, ca dc zic ma fac de ras..)
Bytzu is offline   Reply With Quote
Old 26-07-11, 10:08   #3198
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Bytzu View Post
sa ma inscriu si eu in club? ...desi reteta mi-am prescris-o deja, oricum a fost ceva..no comment, ca dc zic ma fac de ras..)
hai,curaj!!!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 26-07-11, 12:39   #3199
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Bytzu View Post
sa ma inscriu si eu in club? ...desi reteta mi-am prescris-o deja, oricum a fost ceva..no comment, ca dc zic ma fac de ras..)
bine ai venit Gabi... hai cu ce te putem ajuta?
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 29-07-11, 12:35   #3200
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Bytzu View Post
sa ma inscriu si eu in club? ...desi reteta mi-am prescris-o deja, oricum a fost ceva..no comment, ca dc zic ma fac de ras..)
Noutati ceva? Poti conta pe noi...
sageata is offline   Reply With Quote
Old 05-08-11, 01:16   #3201
danutzu_3121

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
Noutati ceva? Poti conta pe noi...
nimik nou ? la mine au trecut 2 luni cred s tot imi mai aduc aminte de ea ! iar de " next " nici vorba .cel putin nu acum :P
danutzu_3121 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-11, 12:51   #3202
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by danutzu_3121 View Post
nimik nou ? la mine au trecut 2 luni cred s tot imi mai aduc aminte de ea ! iar de " next " nici vorba .cel putin nu acum :P
estimasochist?
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 06-08-11, 12:58   #3203
Black6
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

tocmai ce cautam un astfel de forum pe internet cand am dat de voi. am fost placut surprins sa vad ca sunteti seriosi. eu am avut o relatie cu o fata timp de un an...un an in care totul a fost precum siropul, foarte, foarte concentrat. am facut de toate, am vorbit de toate, am mers peste tot si am incercat multe. eu sunt taur iar ea e leu asa ca pot spune ca ea facea planurile iar eu la indeplineam. eram nedespartiti...cand eram unul langa celalalt niciodata nu ne certam...la telefon era prapad...la fel si pe mess. adorma sa stau la ea, sa vorbesc cu ea si sa ne simtim bine. pentru ea asta a fost prima relatie serioasa, insemnand ca precedentele au fost chestii la distanta in care se vedea cu tipul la cateva luni, cateva ore. eu am mai avut 3 relatii serioase inainte de asta. avem amandoi 20 de ani. am mai trecut printr-o despartire si am stat 3 luni fara sa auzim unul de celalalt, timp in care am suferit extrem de mult, pana cand intamplator am dat unul de altul si povestea a reinceput intr-un mod extraordinar. de curand , insemnand acum aproximativ 3 saptamani, din niste prostioare, ea a decis ca e mai bn sa ne despartim. mi-a spus ca s-a umplut paharul...s-a umplut cu 2 greseli de-ale mele, insemnand ca i-am facut un repros in legatura cu niste bani pe care mi-i consuma si s-a simtit foarte prost cand i-am zis ce i-am zis si a doua greseala a fost ca m-am dus disperat la ea acasa dupa ce am avut o discutie mai aprinsa, in loc sa o las pe ea sa se calmeze(si veneam eu la tine, dupa cum spunea ea)... sunt niste chestii pt care mi-am cerut scuze insa nu a fost de ajuns . tatal ei ma place foarte mult si a spus ca va face tot posibilul sa ii deschida ochiii. ea mi-a spus eventual sa o las un timp libera sa vada si sa isi dea seama cat de greu ii e fara mine, a spus chiar ca o sa se combine cu cineva. de asemenea mi-a reprosat ca nu sunt suficient de matur pentru si ca ma va face sa fiu mai ,,tare'' in momentul in care se va combina cu unu doar ca sa ma faca pe mine sa ma simt neajutorat. rabdarea mea a avut limite si nu prea am putut sta linistit fara sa o bag in seama sau sa ii dau semne de viata. am mai fost la ea, am mai vorbit, aproape ca o convinsesem dar in scurt timp am facut iar o greseala care a facut-o sa se combine cu respectivul. este un tip pe care stia ca nu il suport si stia ca am ce am cu el... de curand am prins-o fumand cu ala langa ea, moment in care mi-am iesit din minti si am facut foarte urat...m-am dus i-am zmuls tigarea din mana, am urlat la ea, ea la mine...iar tipul pur si simplu statea degeaba...in momentul ala m-am simtit mult superior lui pentru ca daca eu eram in locul lui, il jucam in picioare pe cel ce venea sa se ia de iubita mea. l-am sunat si pe tatal ei sa ii spun ce ii face fata si era distrus. acum cateva zile am vorbit cu el si mi-a spus sa o las cateva zile in pace ca o sa aiba el o discutie si cu ea apoi cand ma voi duce eu acolo, o sa aiba cu amandoi. rabdarea nu e punctul meu forte, tocmai d-aia am facut greselile de care vorbeam. imi e greu fara ea iar acum astept doar sa ma sune tatal ei sa imi spuna cand sa ma duc la ei...este un om de nota 1000 si am incredere in el...dar in ea nu mai am de cand am vazut-o cu tigarile... tatal a avut grija si de tipul respectiv, adica l-a luat la intrebari si i-a spus ca a fumat special sa ma faca pe mine gelos...baieti, ce e de facut? in fata asta am vazut ceea ce in altele nu pot gasii. stiu ce inseamna femeia si stiu cum sunt altele...mi-e greu sa ma dau batut.
Black6 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-11, 00:17   #3204
danutzu_3121

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
estimasochist?
prietene daca ai chef de baza ai gresit pagina ! ...si nu stiu absolutt deloc ce intelegi u prin cuvantul masochist !
danutzu_3121 is offline   Reply With Quote
Old 07-08-11, 00:43   #3205
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

precum "pestele de la cap se-mpute", asa si la noi, problema pleaca de la cap; trebuie vointa de fier, si mai trebuie si altceva, dar asta n-o pot zice, fiecare trebuie sa descopere acel ceva dupa putinta...eu cred ca am reusit sa gasesc, si va urez si voua sa aveti bucuria aceasta
Bytzu is offline   Reply With Quote
Old 07-08-11, 23:46   #3206
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Black6 View Post
tocmai ce cautam un astfel de forum pe internet cand am dat de voi.........
Ce pot sa zic.In prima faza as zice las-o si fugi cat vezi ochii DAAAAR e putin mai complicat.Despre reprosu cu banii , nu stiu exact cam cati bani ti-a "tocat".
In legatura cu a 2-a asa zisa greseala : ti-a facut urat ca te-ai dus la ea sa vorbiti da eu iti spun sigur ca daca o lasai in pace sa-si de-a ea seama(vezi sa nu) facea ca trenu ca "nu-ti pasa de mine , ca de aia n-ai venit bla bla bla".
Iar , maturitatea : ea are tupeu sa vorbeasca despre maturitate cand s-a combinat cu ala(care stia ca tu ai ceva cu el) si a fumat doar sa te faca pe tine gelos?
Faptu ca l-ai sunat pe tacsu , nu-i prea bine.Acum o sa vad in tine un "sifon" SAU va trebui sa dai foarte multe explicatii(ceea ce tu nu ar trebui sa faci) in legatura cu "de ce ai facut chestia aia".
Parerea mea e ca ea a vrut sa incerce si altceva si de aici toate motivele astea , stupide(sincer , foarte stupide).Tot timpu o sa caute sa te scoata pe tine vinovat in orice chestie chiar daca stiu bine ca ori e vina lor , ori vor altceva , o sa caute cele mai tampite motive sa ia "o pauza".

N-as putea sa-ti spun cam ce sa faci , pt ca tu oricum vei face ce stii , mai ales daca n-ai rabdare la un moment dat te vei duce dupa ea.
Daca ai sansa sa vorbesti cu ea , incercati sa fiti cat mai rationali si sa-i explici cum sta treaba.Nu te milogi de ea , fi indiferent in discutie dar tot odata realist si la obiect.Nu o lingusi , nu o alinta , iar daca cere o perioada de gandire n-o lasa prea mult , spunei frumos sa se gandeasca bine si sa lase tot orgoliu ala feminin la o parte si in 3-4 zile sa-ti spuna ori da ori ba.Daca intr-adevar tine la tine si are putin creier in cap o sa se intoarca.Daca raspunsu e nu inseamna ca nu mai tine la tine si nu are rost sa te complici mai mult , cu cat insisti mai mult cu atat va cauta sa te respinga mai mult , si va apela la orice metode are la indemana(exemplu care ti l-a si dat deja).
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 08-08-11, 01:30   #3207
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by danutzu_3121 View Post
prietene daca ai chef de baza ai gresit pagina ! ...si nu stiu absolutt deloc ce intelegi u prin cuvantul masochist !
tu ai zis ca a trecut 2 luni si nici vorba de ochi pt alta. si asa te intreb. esti masochist? place durerea? daca nu get over... are balta peste
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 08-08-11, 01:40   #3208
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Black6 cand am ajuns pe la jumatea postului tau chiar i-mi formasem o parere... si cand am citit tot am obs ca parerea e buna
" eu sunt taur iar ea e leu asa ca pot spune ca ea facea planurile iar eu la indeplineam" combinat cu asta "insemnand ca i-am facut un repros in legatura cu niste bani pe care mi-i consuma si s-a simtit foarte prost cand i-am zis ce i-am zis" orice om intelege si cred ca e si adevarat ca fata-ti papa banii usurel
si chestia cu "s-a umplut cu 2 greseli de-ale mele" ce pahare foloseste duduia? de palinca sau tequila?)))
sincer si nu mi-o lua in nue de rau. dar nu ti-e rusine de tine a postezi asa ceva? gandestete ca mai sunt baieti din breaza pe aici si poate maine te arata cu degetul
cum plm vine asta "a spus chiar ca o sa se combine cu cineva" ? cum te poate avea ochi pt altu cand te iubeste pe tine? te cam joaca fata
te-a folosit. acum a trecut mai departe
pai se simte revoltata ca ti-a tocat banii? se combina cu altu ca sa ce? sincer eu aveam o discutie serioasa rau cu ea de cand cu faza cu banii. si o discutie asa de ma tinea minte toata viata
odata ce t o vezi sfanta pt ca ai postat aici sa gasesti modalitati sa te reimpaci cu ea ai o problema
daca-ti place situatia pai zi frate cine esti. iti aduc eu 2 fete mai frumoase ca ea, fara sa faca nazuri si sa fumeze cu altii si o sa fie numai usa de biserica
nu te lega de fantezii absurde. poate taica-su te-a vazut un disperat si i sa facut mila de tine.... oricum pe ea o sa o doara fix in fund de parerea parintilor vis-a-vis de tine
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 08-08-11, 09:16   #3209
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

N-am putut sa ma abtin
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	The-Unfortunate-Truth-About-Women-600x638_1287992827.jpg
Views:	228
Size:	68.7 KB
ID:	2112409  
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 08-08-11, 09:19   #3210
Black6
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ha sa explic...a fost greseala mea in ceea ce am spus cu banii. a avut banii pusi laolalta cu ai mei si mie mi s-a parut ca a ajuns sa consume din ai mei. fals! si imi cer scuze pentru neintelegei si stiu ca e o intorrsatura de 180 de grade dar...reprosul pe care i-l facusem a fost degeaba pentru ca ea nu ajunsese sa se atinga de banii mei...din 4 mil cat avea la ea a cheltui decat 2 dupa calculele mele...si sunt un tip foarte calculat. in rest ca mai faceam eu sinste pe unde mergeam, era normal pentru un baiat. nu m-am plans de bani decat din cauza ca trebuia sa ii strangem sa mergem la mare...daca nu aveam niciun plan, imi bagam picioarele in ei. oricum cu tipul ala de 2 zile nu mai e. a fost exact cum i-am spus eu..."o sa se combine cu tine doar sa se culce cu tine"...si a inceput sa ii bata ala apropouri si i-a dat papucii imediat. demnitate in mine la capitolul asta nu prea exista pentru ca stiu ce am vazut in ea si ce nu vad in altele... acum nu se intoarce la mine asa cum mi-a promis (in caz ca o sa vrea de la mine vreunu decat sa se culce cu mine, o sa ma intorc in cea mai mare viteza la tine) , pentru ca am facut faza cu tigarile... toate astea le stiu de la verisoara ei cu care intamplator m-am intalnit simi-a povestit ca a avut show mare acasa dupa faza cu tigarea. au fost si greseli de-ale mele si stiu mai bine despre ce e vorba...ea trebuie sa se dea cu capul de pragul de sus de cateva ori ca sa isi dea seama...eu am averitzat-o ca nimeni nu sta cu ea ca vrea o relatie stabila ci doar k sa se culce cu ea...dar nu m-a crezut
Black6 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 07:31.


- Copyright 2024 4Tuning