Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-09, 01:33   #2641
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
O intrebare pe care nu mi-am pus-o niciodata. Foarte buna de altfel...

Ce-i drept impacarile sunt frumoase, cu ceea ce aduc ele(stim cu totii), dar cum minunile nu tin decat 3 zile, niciodata nu o sa mearga perfect.... pentru ca daca ar fi mers nu s-ar mai fi despartit
Perfect ai spus.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 06:43   #2642
claude307

Stage 5
 
claude307's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 636
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
Perfect ai spus.
oare o fi valabil si atunci cand gresesti tu...iti dai seama...si vrei sa incerci din nou?
claude307 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-09, 16:03   #2643
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by claude307 View Post
oare o fi valabil si atunci cand gresesti tu...iti dai seama...si vrei sa incerci din nou?
De obicei da,din moment ce va despartiti,chiar daca tu vrei sa te schimbi ea nu te crede. De exemplu eu sunt mult prea posesiv intr-o relatie,vreau sa faca numai cum vreau eu si ce vreau eu,si ultima fata din motivul asta mi-a dat papucii,si i-am promis ca o sa ma schimb,ca imi pare rau,dar mi-a zis ca nu mai este atrasa de relatia asta,nu vrea sa sufere degeaba.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 01-01-10, 17:04   #2644
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

La multi ani tuturor! am trecut si in 2010...eu cu speranta de a uita persoana iubita...greu...desi sunt 3 luni de cand ne-am despartit...tot tin la ea...tot o iubesc...tot e greu...imi pare rau ca in prima zi din an stau si ma gandesc la ea...in interior suspinand si suferind aiurea si fara rost...sper ca anul asta sa fie unul mai bun si sa ma intareasca Dumnezeu sa o pot uita...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 00:12   #2645
hdo2gti

Stage 2
 
hdo2gti's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 55
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

si eu ca multi alti m-am despartit de persoana care o iubesc mai mult decat viata mea si fara care sunt ca o frunza in vant,fara nici o placere,nici o bucurie in viata asta,fara nici un rost...
oricat as incerca sa o uit e mereu in gandul meu,nu mai sunt in stare sa fac nimic,nu mai imi place nimic,sunt o leguma desi au trecut 4 luni de cand a plecat
in seara asta m-am convins ca nu mai am cum sa o aduc inapoi in viata mea indiferent de ce as face,am jignito si am ranito prea mult,pentru a-si mai putea dori vreodata ceva de la relatia asta
ea mi-a daruit totul,a facut totul pentru mine si eu nu am putut avea incredere in ea...de ce? simplu,am mintit,am prostit si am profitat o viata intreaga de femei,ma credeam cel mai tare ca umblam cu femeile altora,cu femei maritate,ca nu aveam eu obligatii...asta pentru ca niciodata nu am simtit nimic pentru nimeni,existam doar eu cu imandria si orgoliul meu,dar nu am stiut ca de fapt ma prostesc si ma mint pe mine...,ca toate astea imi vor distruge viata,ma vor face sa nu pot avea incredere vreodata in cineva.
ea acum face tot posibilul sa ma scoata din sufletul si din viata ei,a inceput sa iasa cu cineva desi simt ca ma mai iubeste,tot mai putin ce e drept...pentru ca sunt lucruri care indiferent ce spui se simt si desi simt ca inca sunt in sufletul ei,e prea incapatanata si prea orgolioasa sa se intoarca...
grav e ca desi am avut ocazia sa-mi repar greselile,am stricat mai rau...
daca e cineva sa aiba leac pentru prostie,il ascult cu mare placere...
sa iubesti si sa fi iubit in acelasi timp e singurul lucru care conteaza cu adevarat in viata,iar daca il pierzi,nu mai exista nimic care sa te poate ridica vreodata
hdo2gti is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 00:42   #2646
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by hdo2gti View Post
si eu ca multi alti m-am despartit de persoana care o iubesc mai mult decat viata mea si fara care sunt ca o frunza in vant,fara nici o placere,nici o bucurie in viata asta,fara nici un rost...
oricat as incerca sa o uit e mereu in gandul meu,nu mai sunt in stare sa fac nimic,nu mai imi place nimic,sunt o leguma desi au trecut 4 luni de cand a plecat
in seara asta m-am convins ca nu mai am cum sa o aduc inapoi in viata mea indiferent de ce as face,am jignito si am ranito prea mult,pentru a-si mai putea dori vreodata ceva de la relatia asta
ea mi-a daruit totul,a facut totul pentru mine si eu nu am putut avea incredere in ea...de ce? simplu,am mintit,am prostit si am profitat o viata intreaga de femei,ma credeam cel mai tare ca umblam cu femeile altora,cu femei maritate,ca nu aveam eu obligatii...asta pentru ca niciodata nu am simtit nimic pentru nimeni,existam doar eu cu imandria si orgoliul meu,dar nu am stiut ca de fapt ma prostesc si ma mint pe mine...,ca toate astea imi vor distruge viata,ma vor face sa nu pot avea incredere vreodata in cineva.
ea acum face tot posibilul sa ma scoata din sufletul si din viata ei,a inceput sa iasa cu cineva desi simt ca ma mai iubeste,tot mai putin ce e drept...pentru ca sunt lucruri care indiferent ce spui se simt si desi simt ca inca sunt in sufletul ei,e prea incapatanata si prea orgolioasa sa se intoarca...
grav e ca desi am avut ocazia sa-mi repar greselile,am stricat mai rau...
daca e cineva sa aiba leac pentru prostie,il ascult cu mare placere...
sa iubesti si sa fi iubit in acelasi timp e singurul lucru care conteaza cu adevarat in viata,iar daca il pierzi,nu mai exista nimic care sa te poate ridica vreodata


In genul tau am patit si eu,numai ca eu nu am iubit,am tinut mult dar nu am iubit si acum imi pare rau si desi incerc sa ma schimb nu pot si mi-au zis majoritatea cu care am fost...si eu sunt curios daca exista vreun leac pentru d-astia asa ca noi...
VladM is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 04:05   #2647
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by hdo2gti View Post
sa iubesti si sa fi iubit in acelasi timp e singurul lucru care conteaza cu adevarat in viata,iar daca il pierzi,nu mai exista nimic care sa te poate ridica vreodata

ADEVARAT
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 04:56   #2648
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
sa iubesti si sa fi iubit in acelasi timp e singurul lucru care conteaza cu adevarat in viata,iar daca il pierzi,nu mai exista nimic care sa te poate ridica vreodata
mare dreptate. dar, pe parcurs, dispare farmecul si situatia se schimba.
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 09:40   #2649
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sti...timpul le rezolva pe toate...te vei plictisi la un moment dat sa te gandesti la ea...la ce ai putea face sa o recuceresti...si din nimic probabil va aparea o alta...tu vei profita ca sa o uiti pe fosta si te vei indragosti din nou...asa e viata...la capitolul asta nu ai ce face...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 14:53   #2650
hdo2gti

Stage 2
 
hdo2gti's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 55
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

as vrea sa o aduc inapoi in viata mea,dar nu se mai poate,e prea tarziu si de fiecare data cand mi-a mai dat o sansa am gresit si am dato in bara. acum cand am realizat ce trebuie facut si cum as putea sa imi repar greselile nu mai vrea ea...ma scos definitiv din viata ei...
problema e ca deja cedez psihic si asta e nasol...
hdo2gti is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 15:23   #2651
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

frate...nu ceda suntem toti alaturi de tine pentru ca si noi am trecut prin dastea...descarca-te asta e cel mai important...vorbeste cu cineva...cu prietenii spune-le ce si cum...ocupa-ti timpul cu altceva...si eu am suferit si nu pot spune ca mi-a trecut...e greu sa uiti cand iubesti...eu cel putin am fost mereu loial si mereu am iubit-o...si acum o iubesc...dar incep sa ma gandesc ca nu e singura pe lume...aminteste-ti de partile ei rele...poate te ajuta...repet...e greu dar nu imposibil...din pacate cand iubesti nu mai gandesti altceva...ai ochelari de cal...si acum dupa...la fel...ca ea nu mai e nici una...usor usor vei reusii sa privetsi din exterior...si cand vei iubii din nou incearca sa nu mai faci greseala asta...las-o asa...cum e...vezi-ti interesul de barbat si atat...rar gasesti femei sa merita sa ti la ele...m-am convins de asta...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 00:56   #2652
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

asta cu cedatul psihic e o faza intermediara , totul e sa iti doresti sa treci peste si sa nu iti mai plangi de mila
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 11:49   #2653
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
asta cu cedatul psihic e o faza intermediara , totul e sa iti doresti sa treci peste si sa nu iti mai plangi de mila
ai perfecta dreptate...eu de aseara am terminat orice fel de tangenta cu fosta...intradevar e greu dar ma simt mai bine...ma gandesc ca nu mai am griji si sunt mai linistit...sa faca ce vrea...alegerea ei...si a mea incepand de azi
73dy is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 23:05   #2654
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

am eu o solutie pt chestia asta
o melodie

sper sa va fie de folos...
Attached Files
File Type: mp3 Mutu – Alta (prea tare).mp3 (2.91 MB, 61 views)
GopPo is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 21:31   #2655
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Buna Seara lume!

am tot citit topicu asta da n-am scris pe el pana acu , dar ca toti ceilalti am ajuns si eu intr-un final sa-mi postez amaru.nu se va incadra in totalitate in topicu asta dar nu am gasit altu mai potrivit(daca nu se incadreaza imi cer scuze).
dupa mai multe relatii cu "fete minunate si cu capu pe umeri" din care : intr-un timp pe cand venise in brasov un fost coleg cu care am facut scoala si am crescut prin cartier am zis sa mergem sa mancam ceva si sa bem o bere dar nu mare mi-a fost surprinderea mergand spre destinatie sa-mi gasesc prietena(aveam 1 an si ceva) pe banca in brate si bot in bot cu altu.am facut un mic "preinfarct" si am avut tendinta de a-i omori pe amandoi, dar dupa cateva luni in care mi-am plans de mila a trecut.alta brusc si subit s-a hotarat intr-o zi ca nu mai are rost relatia .una s-a intors la fostu iar alta dupa 2 luni a inceput sa-mi vorbeasca despre nunta si copii(ea 22 , eu 20 anu trecut)am zis pas , am salutat-o din mers si nu mare mi-a fost surprinderea ca dupa mine a gasit pe altu cu care in 2 luni au turnat 1 "taliban" si in 5 luni au facut si nunta(in fine treaba ei).acuma dupa ce mi-am invatat(zic eu) lectia de atatea ori , am intalnit pe cineva cu mici simptome de fost prieten care nu stie ce-i ala NU , e enervant si trece la amenintari(dupa spusele ei) + ca e cam nehotarata si imi mom. de fata nu prea stie ce vrea.am tot vb cateva zile la tel dupa care s-a hotarat sa ma invite la o cafea si neavand nimic de pierdut am acceptat.am fost , ne-am intalnit , am discutat si ne-am baut cafelele , pana aici toate bune si frumoase.azi in schimb vb pe mess si-mi zice ca fostu o tot ameninta ca face si drege..o taie si pe ea si ala cu care iese si tot felu de vitejisme deastea si ca ar fi totusi mai bine sa nu facem nimic ca nu vrea sa-mi faca mie probleme..etc (cred ca multi dintre voi stiu replicile de genu).acum vin si eu cu o rugaminte la voi sa-mi dati un sfat daca aveti placerea .sa mai incerc odata si sa o caut sa o "vrajesc" putin?sau sa stau in banca mea ca e mai sanatos?

mersi anticipat si sper ca nu v-am zgariat prea tare retina cu ditai postu
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:41.


- Copyright 2024 4Tuning