Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-06, 22:42   #16
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

hai ma ma incurajezi sau ce draq? o luna doar n`am stat un an cu ea si mai stau un an de acu sa trec peste.. da`o incolo de treaba ca pana la urma asta este frate viata merge inainte doar n`am sa ma apuc de baut si sa ma gandesc la sinucideri chiar m`ai enervat si deja incep sa trec peste : mersy :P
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 22:47   #17
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

haha ,stiam c`o sa mearga \"hadi ma ca potzi \" esti bajat mare, smecher , masini , alea alea, imediat gasesti o \"purisanca\" sa-si rupa ... in tine
ce naiba , nu stai tu intr-o fata
hahaha cati mi-au zis si mie asta
p.s: fii mai atent la sfaturile amicilor , gandeste-le bine , unii iti vor raul , altii BINELE !!!!!! mie multi mi-au vrut binele , dar eu ... mai cu motz ... mi-am luat tzeapaaa anyway , acu-s pe drumul cel bun , iti doresc din tot sufletul sa ... faci la fel daca nu .... iti dau SHARE la a mea
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 22:52   #18
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

esti de belea da tu nu simtzi niciodata nevoia de o relatzia asa mai serioasa?
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:00   #19
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ESPinoza\"
esti de belea da tu nu simtzi niciodata nevoia de o relatzia asa mai serioasa?
vai , eu n-am dormit un MINUT azinoapte si tu ma pui sa stau sa-ti pov. povestea vietii mele , mi-am dorit .. .la un moment dat .. o relatie serioasa, am avut-o a fost misto , 5 luni , dupa care te kkai in ea de relatie , si deci , mi s-a luat , a trecut prin chestii prin care nu mai vreau sa trec vreodata, si nici tie nu-ti doresc ..
si nu o data.... de 2 ori si deci , gata, s-a umplut paharu , ideea e sa ai o relatie .. .serioasa .. si totusi sa .. nu fii dependent , ma .. e greu de explicat in cuvinte, sunt chestii care le simti , odata ce te intzepi intr-nu cui pe o strada, a doua oara cand treci pe acolo ,crede-ma ca te feresti ,si deci , cu relatiile , clar nu mai faci greseliile care le-ai facut prima oara , si deci clar nu mai pui la fel de mult suflet in relatie , asta doar ca sa te asiguri ca n`o sa suferi la fel de mult , si totusi benefieciezi de placerile sufletesti oferite de pers. de sex feminin cu care esti ... combinat , si nu numai sufletesti e foarte tare, sa poti sa \"beneficiezi\" de toate placerile astea, pe toate planurile posibile , si totusi ,daca relatia se rupe , sa nu fii .. terminat 4 luni de atunci incolo s-o dai in texte la modul ca , nu mai pun suflet de acum intr-o relatie si etc, trebuie gasita varianta de mijloc, nici prea mult , nici deloc ,si tot asa, si .. ziceai tu .. ca vrei o pers. cu care sa vb deschis despre orice si etc, stii cat de minunat e ca .. aceea persoana sa fie langa tine ,sa te asculte, sa te sustina , sa te fta ... sa te ce vrei tu , si totusi daca ... se sparge relatia sa nu plangi ca prostu` ? e minunat ! mentine o oarecare distanta si totul va fi parfum ...
cand te vad .. dai o cola , imi pica ochii-n gura si totusi stau sa-ti scriu ,da-mi place help a brother out


------
later edit : dureros e faptul ca .. prima oara cand iubesti , eh ... aia e iubire pura , fara pic de rationament ,faci strict ce-ti zice inimioara , si .. in cele mai multe cazuri , respectivul/respectiva si-o iau grav , eh ... a doua oara cand iubesti , e altfel , e .. iubire .. cu rationament .. gandesti fiecare miscare , etc, esti mult mai ... atent , parca joci sah , stai ca calculezi fiecare miscare cat sa-ti fie tie bine in viitor , sa nu ti-o iei din nou , nu mai e IUBIRE PURA , e o corcitura care .. . . cat de cat ofera satisfactii .... dar nicidecum ca prima oara .. sad but true, dar .... in viata nu poti sa le ai pe toate si deci trebuie sa te multumesti cu ce ai , si .. deci ma multumesc cu iubire+rationament , mai putine satisfactii decat prima oara insa .. castigi pe alte planuri anyway , te-am plictisit destul ?

------------
even later edit : back :P , de uitat n`o uiti , ai tu senzatia c`o uiti , o ascunzi undeva bine ....... acolo ...
si la timpul potrivit, iti aduci aminte , si aici ai 2 variante , ori faci chestia asta cu zambetul pe buze ( iti aduci aminte ) / ori o iei la injuraturi ( asta fiind a doua varianta si poate cea mai probabila )
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:11   #20
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

sa dai la facultatea de filozofie santos.. o sa ai clinetzi gramada si ai sa te imbogatesti.. numai sa nu mai ceri doar o cola ca meritzi mai mult da daca atata ai zis ca vrei hai ca itzi dau 2 in cazu asta astept sa iubesc a 2 oara sa vad daca e asa cum zici .. pt ca acuma e prima oara cand am iubit cu adevarat. stii mi`ar fi placut sa fiu sio din buc voi suntetzi mai apropiati acolo si va ajutatzi mai mult.. daca totzi seamana cu tine oricum mersy
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:13   #21
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

nu aia cu injuraturile nu.. nu sunt genu asta de om.. care sa pun ura sau cu razbunari dusmanie sau mai stiu eu ce.. ramanem prieteni si gata
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:28   #22
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

asculta
puddle of mudd-she fucking hates me
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 27-02-06, 23:30   #23
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ESPinoza\"
nu aia cu injuraturile nu.. nu sunt genu asta de om.. care sa pun ura sau cu razbunari dusmanie sau mai stiu eu ce.. ramanem prieteni si gata
hmmm ,pai man, depinde ce ti-a facut, daca ... i-ai facut... nu se pune problema, crede-ma .. ca sunt ... N variante ..
si .. chestia cu .. ramanem prieteni ... it ain`t gonna happen.... parerea mea ..
nu se poate , ori tu , ori ea , unul dintre voi va vrea.. o altfel de relatie , nu doar de amicitie si etc, iar se complca treburile
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 11:11   #24
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by \"ESPinoza\"
am o problema nu`mi place dar trebuie recunosc.. cum sa uitzi o persoana pe care ai iubit`o si cu care tocmai vatzi despartit dupa o relatie de peste un an... dupa ce orice faceam, faceam cu ea. pot sa spun multe dat cred ca majoritatea stitzi ce inseamna sa iubesti.. si acuma mi`e greu sa trec peste pt ca este cea mai lunga relatie a mea si am tzinut cel mai mult la asta. mersy
been there...done that....
la asta chiar nu ai ce face... timpul le rezolva pe toate...
eu unu' incercam sa uit...imi umpleam timpul liber cu diferite tampenii doar sa am mintea focalizata pe orice altceva in afara de ea ...

\"chinul\" la mine a durat aprox ... 3 luni ... am gasit alta gagica (bine, eu nu prea ma mai implic SERIOS intr-o relatie)...a trecut...

@espinoza...vb lui santos ... ur still in love
@santos...tu ai fi bun de consilier familial
@needbrain...melodia e mai mult decat perfecta...
@needbrain (again)...asta e omul care te poate scoate din orice stare de depresie...e un baiat de nota 11+
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 13:40   #25
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

.....sti mai e o problema nu incerca sa te feresti de ea k SIGUR vei da de ea oriunde si nu te ruga sa o vezi singura ptr k la fel de SIGUR va fi cu altu`...dak ai neste banutzi pusi de`o parte ia prima tipa care iti iese in kale si ai ce diskuta cu ea ( k sa nu te pliktisesti-->citeste mai inkolo) si ia`o cu u undeva vreo 2 zile si iti zik nu o sa`ti treka da o sa vezi viata altfel......si dak nu agreezi varianta asta tai`o singur pe undeva da unde sa vezi fete nu boccii d`alea de pe la cuciata din deal......u will feel better
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 13:51   #26
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

@mustang.....merci dude


@espinoza.....io te-sa intreba asa.ai semne din urma relatiei?la propriu deci....semne.....pe fatza,pe mana,etc
uite io am unul pe fatza.......asta-i cel mai de cacao lucru posibil.....sa te trezesti zilnic si sa vezi semnul,defapt numa gandul ca e acolo.....
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 15:15   #27
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
.....sti mai e o problema nu incerca sa te feresti de ea k SIGUR vei da de ea oriunde si nu te ruga sa o vezi singura ptr k la fel de SIGUR va fi cu altu`...dak ai neste banutzi pusi de`o parte ia prima tipa care iti iese in kale si ai ce diskuta cu ea ( k sa nu te pliktisesti-->citeste mai inkolo) si ia`o cu u undeva vreo 2 zile si iti zik nu o sa`ti treka da o sa vezi viata altfel......si dak nu agreezi varianta asta tai`o singur pe undeva da unde sa vezi fete nu boccii d`alea de pe la cuciata din deal......u will feel better



asculta fata k shtie din propria experientza
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 15:19   #28
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
.....sti mai e o problema nu incerca sa te feresti de ea k SIGUR vei da de ea oriunde si nu te ruga sa o vezi singura ptr k la fel de SIGUR va fi cu altu`...dak ai neste banutzi pusi de`o parte ia prima tipa care iti iese in kale si ai ce diskuta cu ea ( k sa nu te pliktisesti-->citeste mai inkolo) si ia`o cu u undeva vreo 2 zile si iti zik nu o sa`ti treka da o sa vezi viata altfel......si dak nu agreezi varianta asta tai`o singur pe undeva da unde sa vezi fete nu boccii d`alea de pe la cuciata din deal......u will feel better



asculta fata k shtie din propria experientza


......pfffffff o doamne esti kulmea .....e din experienta altora si sfaturi gratuite da nu sunt experiente personale asat k sa stie everyone.....ok aku psycho???
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 28-02-06, 18:02   #29
iulyan

Stage 2
 
iulyan's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 34
Default

frate stai calm nu te agita degeaba si eu am trecut prin aceleasi momente acum un an de zile dupa o relatie de 4 ani jumatate si eram \"distrus\" ca tine am incercat sa o uit prin diferite metode gen iesiri cu prieteni alte mefei dar nu prea au dat randamanet asa ca mi-am vazut de viata si azi sa itzi spun sincer sunt vindecat dar toata treabai este sa lasi timpul sa te vindece si sa izti vezi de viatza. Pe mine m-au ajutat prietenii de care sunt foarte mandru si m-au facut sa uit de asta deci cat mai multe baute si noptzi cu tovarasi!!!!!
iulyan is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 00:43   #30
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

merge si cu prietenii .. dar shtii cand toti se retrag sa se duca acasa cu pretena ramai cam aiurea .. e bine sai ai preteni bagabontzi :P
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:37.


- Copyright 2024 4Tuning