Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 25-06-09, 01:20   #61
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Pasiune versus fiţe

deci sunt mandru de tine..sincer...nu ma asteptam sa scrii aici....felicitari din partea mea si asteptam sa vedem la ce te mai duce capusorul ala blond

pup :*:*
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 10:24   #62
sco211
FullSpeed Racing Member

Stage 5
 
sco211's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,364
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: Pasiune versus fiţe

trebuie sa impuneti respect ca sa cereti respect si sa primiti respect...deci spor la treaba!
sco211 is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 10:31   #63
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Pasiune versus fiţe

AMALIA - Fetele, nu va cunosc dar sper sa am ocazia, doar pe Pink am avut ocazia sa o vad la Craiova..si in cateva zile la Cluj.:X. va pup si totul va continua....



Da, deabea astept sa ne vedem la Cluj...cu sau fara masina mea eu tot vin daca nu vin cu Probele in expo evident voi fi cu Smartul (de care multi nu stiu inca) la curse de indemanare dar tot vin si partcicip cu ceva...nu stau deoparte.
Toate felicitarile mele pentreu ca nu ai renuntat si ti-ai gasit puterea sa mergi mai departe...eu cam stiu momentele (poate le-am trait impreuna). Ti-am spus ai realizat o masina superba, una la care multi barbati viseaza si nu si-o pot construi cu mintiuta aia a lor, bravo!!! Si in legatura cu vopseaua, parerea mea, NU O SCHIMBA, este superba aceasta combinatie
Si oricand iti este greu, sti ca sunt acolo unde ma sti si te sustin finca eu nu plec niciodata din aceasta lume, ba mai bine o sa le fac nepotilor OZNuri!

Last edited by PinkProbeLady; 25-06-09 at 10:33.
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 10:33   #64
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Quote:
Originally Posted by PinkProbeLady View Post
Am o poza cum era masina cand am cumparat-o dar va trebui sa o scanez si o voi posta aici cand o voi avea.
Multumesc pentru aprecieri, fac doar cea ce ii place.

Impresionat de pasiunea ei am creat un filmulet acum ceva timp https://www.youtube.com/user/sorinste...37/OiVmz1inf0Y


Felicitari si respect pt fetele care au aceasta pasiune!
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 10:38   #65
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Quote:
Originally Posted by VL 77 SYD View Post
Impresionat de pasiunea ei am creat un filmulet acum ceva timp https://www.youtube.com/user/sorinste...37/OiVmz1inf0Y


Felicitari si respect pt fetele care au aceasta pasiune!
Iti multumesc din toata inima. Si sunt fericita ca te-am intalnit pe tine si pe alti oameni de milioane (prea putin spus) din aceasta lume superba a masinilor!

Si multumesc pentru videoclip, de care eu chiar nu stiam nimic doar dupa aparitia lui... si melodiile...multumesc tuturor care sunteti langa mine (nu neaparat fizic) si celor care ma sustin!
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 11:11   #66
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Felicitarile mele si respectul meu domnisoarelor...am citit povestile si is absolut impresionat...stunned...exista in voi mai multa pasiune decat exista in muuulti dp forumul asta...exista in voi si in gusturile voastre mai mult bun gust decat 1000dp forumul asta...chiar...si Ford si Golf Si Bmw si...wow!!! What to say? Felicitari!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 15:47   #67
25 ADY
Street 4 Cars Member

Stage 5
 
25 ADY's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 367
Member of:
[Street 4 Cars]
Default Re: Pasiune versus fiţe

In primul rand felicitari fetelor pentru ce ati facut din masinile voastre si tot respectul din lume,si desi se zice ca tuningu e o lume numai a barbatilor voi ati reusit sa demonstrati contrariu............referitor la Amalia am numai cuvinte de lauda,o super buna prietena si ar fi multe de spus...in incheiere bafta in continuare fetelor,mult succes cu proiectele de viitor si zuzi sti ca suntem alaturi de tine
25 ADY is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 21:28   #68
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Ia sa va inveseles eu pe voi putin si sa vedeti ceva nemaivazut sau poate prea rar vazut (sigur o sa va amuzati putin de treaba asta)

In fiecare an in data de 26 octombrie sarbatorec ziua de nastere a masinii mele (deci da, ati citit bine, La multi ani masina!!!)... sa nu credeti ca am pus data sau luna la intamplare..NU chiar deloc. In urma cu 2 ani si ceva m-am documentat, am sunat peste tot pe unde am putut in state si am cautat pe internet peste tot o sursa de a vedea data, luna si locatia "nasterii" masinii mele.
Deci...Fordul meu Probe este de origine din USA, St. Louis din data de 26 octombrie 1993, a ajuns in RO in 1999, si a ajuns la mine cam in 2004 si deatunci sper ca este una din "fericitele" masini care traiesc in Romania.

Si acum sa vedeti cam cum se defasoara o zi de nastere a unei masini...nu e gluma, se fac si cadouri de care masina se foloseste si eu bine-nteles...si multimea mea de prieteni (masinisti bine-nteles) care imi sunt alaturi si care canta de "nebuni" (la care le multumesc foarte mult) la 12 noaptea LA MULTI ANI FORD PROBE!

Enjoy

P.S. Il iubesc atat de mult incat simt nevoia sa il rasplatesc cum si cand pot eu mai bine...si apropo...mi-am montat si alarma Viper...pentru protectia (siguranta) masinii mele dar NU NUMAI...e si pentru a-mi fi mai aproape...adica IMI VORBESTE, zi de zi!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00384.JPG
Views:	119
Size:	1.33 MB
ID:	982450   Click image for larger version

Name:	DSC00385.JPG
Views:	146
Size:	1.29 MB
ID:	982451   Click image for larger version

Name:	DSC00410.JPG
Views:	310
Size:	1.19 MB
ID:	982452  

Click image for larger version

Name:	DSC00417.JPG
Views:	217
Size:	1.29 MB
ID:	982453   Click image for larger version

Name:	DSC00433.JPG
Views:	160
Size:	1.20 MB
ID:	982454   Click image for larger version

Name:	DSC00356.JPG
Views:	315
Size:	2.75 MB
ID:	982455  

Click image for larger version

Name:	DSC00028.JPG
Views:	90
Size:	1.23 MB
ID:	982456   Click image for larger version

Name:	DSC09989.JPG
Views:	149
Size:	1.19 MB
ID:	982457   Click image for larger version

Name:	Imagine046.jpg
Views:	90
Size:	98.7 KB
ID:	982458  

Click image for larger version

Name:	DSC00266.JPG
Views:	157
Size:	1.18 MB
ID:	982459   Click image for larger version

Name:	DSC00267.JPG
Views:	171
Size:	1.08 MB
ID:	982463   Click image for larger version

Name:	Imagine044.jpg
Views:	95
Size:	19.1 KB
ID:	982465  

Click image for larger version

Name:	Imagine021.jpg
Views:	106
Size:	13.0 KB
ID:	982481  
Attached Images
 

Last edited by PinkProbeLady; 25-06-09 at 21:31.
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 22:01   #69
alynex
Colectionar Machete

Stage 5
 
alynex's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,064
Member of:
[Colectionar Machete]
[BMW]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Foarte tare tortu!!!
Si eu ma gandeam sa fac asta la masina mea(cand o sa am una).
Dar acuma o intrebare:tortul e la fel in fiecare an, sau?
alynex is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 22:08   #70
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Quote:
Originally Posted by alynex View Post
Foarte tare tortu!!!
Si eu ma gandeam sa fac asta la masina mea(cand o sa am una).
Dar acuma o intrebare:tortul e la fel in fiecare an, sau?
Pai in fiecare an duc modificari masinii mele...deci in fiecare an e si tortul mai modificat....si evident prindem mai mult talent si il facem cat mai real
Ms!
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 22:11   #71
alynex
Colectionar Machete

Stage 5
 
alynex's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,064
Member of:
[Colectionar Machete]
[BMW]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Aaa, aveam ceva dubii in legatura cu asta.
Banuiesc ca tortul e la fel de gustos precum masina, asa-ai?
alynex is offline   Reply With Quote
Old 25-06-09, 22:45   #72
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Tot respectul pentru pasiunea fetelor - cele intr-adevar pasionate, ca sa zici ca esti pasionat si implicat doar ca e la moda e simplu (asta fiind valabil atat la baieti si la fete )...

si in special felicitari celor care "subliniaza" pasiunea asta avand majoritatea posturilor de pe forum si in alte sectiuni decat cele de tip "offtopic" (gen femei, divertisment, lifestyle etc.)
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 00:49   #73
anghel_amalia

Stage 2
 
anghel_amalia's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 53
Member of:
[VW]
Default Re: Pasiune versus fiţe

super faza cu tortul...ce sa zic eu i.am ales ziua de nastere...in ziua in kre am cumparat.o a ajuns la mine.... si aproape facem si noi un an si petrecere mare..:X trebuie
Si am gasit o poza cu prima ei aparitie in dimineata liniutelor legale la pitesti



Pup feteee..si multumesc baietiilor care iintra si posteaza pentru noi )
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC02859.JPG
Views:	329
Size:	1.35 MB
ID:	982742  
anghel_amalia is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 00:56   #74
mauuu1987

Stage 3
 
mauuu1987's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default

impresionant amalia... ai o masina mai mult decat deosibita si sa nu renunti niciodata la lumea asta pt ca fiecare padure are uscaturile ei... dar noi tre sa mergem inainte cu bune si rele... si stii ca suntem cativa prieteni care o sa fim mereu langa tine la bine si la rau... sa ai grija de tn si de portocala ta.. astept cu nerabdare clujul dar pana atunci seara de maine... :P

si felicitari tuturor fetelor pasionate de masini..care au postat aici si nu numai ...chiar dati dovada de o personalitate putenica si tot respectul din lume pt voi...

Last edited by bodyspeed; 26-06-09 at 10:47. Reason: functia edit , merge
mauuu1987 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-09, 02:06   #75
many-CST

Stage 4
 
many-CST's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 193
Default

In primul rand am ramas masca cand mi-a aratat Amalia topicul acesta, prima data nu m-am prins despre ce se vorbeste pe aici, dupa aceea am prins idea!!!!
Roax, Amalia si PP Lady am ramas masca cand am vazut ce ati putut face voi fetele! Fara sa va mint de 2 ori v-am citit istoria voastra in lumea tuningului.
Pentru Roax nu mai am cuvinte de lauda pentru demonstratiile de drift! Pentru Amalia povestea ta chiar m-a impresionat foarte tare si stiu ca multi ar zice despre tine ca esti nebuna ca de ce iti bagi bani in masina sau chestii de genu, dar ei nu inteleg pasiunea voastra pentru masini :*:*:*:*!!! Pentru Ramona pe care am cunoscuta personal la Satu Mare desi nu am stat mult de vorba cu dar cu siguranta la Cluj la eveniment va voi cunoaste mai bine! Ramona sincer cand am vazut videoclipul facut de SYD am ramas fara aer! Fetelor ati demonstrat ca nu conteaza sexul cand e vorba de pasiune!!!! :l ove:

Va pup si va astept la Cluj cu noutati si alte proiecte pe viitor!!!

Felicitari si celorlalte fete care inca nu au masina sau pe care nu le cunosc de pe forum! Dar am incredere in voi ca veti reusi la urma rmei fiecare sa faceti ceva foarte tare in lumea tuningului!

Last edited by aleks; 26-06-09 at 10:36.
many-CST is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:35.


- Copyright 2024 4Tuning