Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-10, 22:18   #316
valy91

Stage 3
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 134
Default Re: Pasiune versus fiţe

Deja ma doare capul si ma dor si ochii de cate ore stau aici :"> am citit toate posturile. Pacat ca s-au pierdut pe la jumatatea threadului tot ceea ce a inceput, si din care "sorbeai" fiecare cuvant. Felicitari fetelor si domnisoarelor/doamnelor pentru ceea ce au realizat cu masinile lor, pentru munca depusa, pasiunea si timpul lor. Toate astea au fost rasplatite sau vor fi (cupele, concursurile castigate) sau daca nu vor fi, cel putin ele vor avea satisfactia aceasta de a detine o masina personala, si foarte speciala. Inca odata bravo fetelor.

Pe mine tata ma lua tot timpul de mic cand intra masina in reparatie capitala :"> si tot timpul ma murdaream (de pe la 6-7 ani), ba ii aduceam o cheie, ba il ajutam cu ce puteam eu.

Bravo celui care a initiat acest topic (Aleks).
valy91 is offline   Reply With Quote
Old 05-03-10, 23:34   #317
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Sper sa fie continuat si anul asta cu noi evenimente, noi masini sau modificari, noi fete si noi cupe
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 08:10   #318
valy91

Stage 3
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 134
Default Re: Pasiune versus fiţe

Mai stiu eu o domnisoara din iasi, care merge la ceva cursuri de mecanica, si s-a bagat la aerobrush (a ales asta pentru ca e la arte). Tot pe forum am cunoscut-o, dar nu intra prea des. O voi invita sa intre si ea pe thread. Daca e ok pt tine.
valy91 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 09:34   #319
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Nu eu stabilesc, ele aleg daca sa ne impartaseasca sau nu povestea lor, noi le ascultam cu placere.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-03-10, 15:16   #320
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Pasiune versus fiţe

valy,iti multumim pt atentia acordata!
amica ta,e binevenita in cazul in care doreste sa se prezinte aici la noi.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 19:55   #321
Dari

Stage 5
 
Dari's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 557
Member of:
[Opel]
[Honda]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Cu ocazia zilei de 8 Martie va urez un sincer la multi ani dragelor! Va doresc o primavara frumoasa si insorita din toate punctele de vedere.
Dari is offline   Reply With Quote
Old 22-04-11, 11:24   #322
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Pasiune versus fiţe

Am stat sa citesc tot threadul acesta si am observat ca discutiile raman in mare parte cam intre aceleasi persoane. Am intrat pe acest thread din greseala, eu activand mai mult in partea superioara a forumului general (nici nu stiam ca exista sectiune de divertisment, femei, etc) si asta nu de putin timp.
Tot ce pot spune e ca la GLL Tuning Festival am vazut "mandrele" cu masinutele (eu fiind la standul Shadows) si am avut ce admira...masinile sunt facute cu atata atentie la detalii incat la prima vedere ai fi avut impresia ca asa ar fi trebuit sa fie de la bun inceput.
Ma bucur ca am gasit acest thread, si ca am reusit sa vad si povestile din spatele masinilor, chiar eram curios sa aflu cate ceva despre orele scurse in modificarea lor, despre munca depusa per total si despre atentia acordata...
Cunosc destule persoane (si aici ma refer atat la baieti cat si la fete) care cumpara o masina gata modificata din strainatate si apoi uita sa mai investeasca in ea si incep sa ii pice diferite lucruri sau daca investesc o fac cumparand tot felul de stickere si leduri si te mai miri ce ca sa ii "vaza" lumea si sa sara in ochi.
Eu nu ma pot lauda ca am o masina modificata major asa cum sunteti voi fetelor, de aceea in fata voastra imi scot palaria (si daca nu am , fac o plecaciune)...
Tot ce va pot spune e ca mi-as dori sa vad o comunitate ce pastreaza legatura si care se ajuta... exemplul cel mai bun pe care il stiu fiind recent, dupa Bucovat cand IulyPAO a ramas cu masina in pana in Rm. Vl. (el fiind din SB) si au sarit toti de pe 4t sa il ajute sa ajunga acasa.
As vrea sa vad mai des treburi de-astea decat discutii in contradictoriu.
Cat despre stilul de condus...am vazut fete care stiu sa faca drift, si am vazut fete care nu stiu ca masina are mai mult de 3 viteze... si care se panicheaza daca vad o masina de politie (fara politisti)...
Intr-un final, dupa atat de multe cuvinte irosite (sper sa nu va deranjez, daca supar pe cineva puteti sterge postul linistiti) nu pot spune decat ca am avut cate ceva de invatat de la fiecare dintre voi, si pentru asta va multumesc.
Sa ne vedem cu bine la cat mai multe showuri.
lupalb is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:23.


- Copyright 2024 4Tuning