Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-04-06, 20:46   #46
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Talking Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

Quote:
Originally Posted by george_smiley05
De ex. maine fac o saptamana de cand nu m-am mai vazut cu printesa.....
Si de vineri n-am mai primit beep,mesaj nik.

Oricum nu prea mai imi arde.....

same s*h*i*t...another girl
si si-a mai schimbat si numaru pe deasupra...deci degeaba am incercat....
valib is offline  
Old 10-04-06, 20:48   #47
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

nu neaparat... in cazul meu ea face primul pas de multe ori... eu din respect mai fac si eu ca asa e frumos... sa existe o egalitate totusi! dar ca fraier cam ai dreptate,insa esti luat de fraier de altii nu de ea ! ea eventual spune " hmmz cum a facut el primu pas o sa faca si acum asa ca il las sa fiarba"
Eugen_TL is offline  
Old 10-04-06, 20:54   #48
MaxX_82

Stage 4
 
MaxX_82's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 293
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

ma amestec si eu...poti sa scapi de o fata destul de usor zic eu . nu vei scapa de ea daca pana ieri toate erau miere si azi ii dai papucii, fao sa inteleaga ca s-a terminat. stii lucrurile care o deranjeaza (sau ar trebui sa stii ), ce nu ii place, nu-i mai acorda atata atentie, fii indiferent si rece. prefate indispus in preajma ei. femeile sesizeaza repede treaba asta.si cand vine momentul ala in care ii dai papucii fii hotarat si nu lasa loc de sperante.

cat despre fazele in care ea te inseala...eu unu nu am patit asa ceva sau nu am aflat oricum cand m-as intalni cu ea nu i-as spune nimic legat de ce am aflat. asi inscena o iesire undeva(un chef aparut spontan), cat mai departe de locul unde locuieste ea si nu aproape de unde locuiesc eu. sa zicem vreo 20 km de casa, preferabil fara statii de tranvai troleu autobuz in zona. asi duceo in locul respectiv cu masina, asi zice tot ce am de zis si nu ma refer la injurat, pot fi lucruri care intradevar dor si asi lasao sa mearga ea pe jos, pe tocuri acasa
MaxX_82 is offline  
Old 10-04-06, 21:02   #49
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

si totusi o metoda f buna de a scapa de o fata e sa te legi de relatia ei cu fostul( doar daca a existat ceva f puternic si eventual si primul baiat la pat)--- o spun din experienta , numai ca eu nu-s in stare sa apelez la ***uri dinastea,nu-mi sta in fire! pur si simplu ii spui" ia mai dute tu la fostul si bagate in patutz si sa=ti dea bijboc ca pana acum, si mai lasa-ma tu pe mine... era bine cand ti-o dadea??? ... etc etc" chestii pe care ea o face sa sufere! eu am spus o astfel de chestie dar minora, f minora si fara intentie si credeti-ma ca a suferit 2 sapt enorm ...si nici macar n-amspus-o cu intentie! deci ganditi-va cand o spui din suflet..... chestia asta nu merge in toate cazurile, clar,,,, doar acolo unde e ceva serios si te lasa inima sa te cobori la nivelul asta!
Eugen_TL is offline  
Old 10-04-06, 21:37   #50
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

Quote:
Originally Posted by TuningBoy
ea face pe dura.. el pe durul si nu se ajunge nik... ori unu o sa cedeze ori amandoi sunteti incapatanati si nu o sa se mai rezolve!

george daca tu stii ca ea cedeaza mai repede e bine, dar daca ea e aia mai al draq sa nute astepti sa faca primu pas, ca s-ar putea sa ramai cu asteptatul!
Gata s-a terminat,nu mai tre sa faca nici unul pe duru'
Si-a dat seama singura......adineauri am primit mesaj,citez:
"Daca nu mi-ai dat nici un semn de viata inseamna ca ne-am despartit nu-i asa?cum vrei tu dragul meu"

I-am explicat ce si cum si a inteles.....
Nu mai trebe sa-mi bat capu' aiurea
George_P. is offline  
Old 10-04-06, 21:55   #51
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

mama ce ma oftica fazele astea in care trag ele concluzii ca niste gaini impaiate! si rau e ca trag concluzii de tot rah@tu ! astea sunt spune de-an pule@ sa ne faca pe noi baietii sa spunem ceva! strategii mai ceva ca la NATO
Eugen_TL is offline  
Old 10-04-06, 22:11   #52
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

si care are strategii mai bune ? ele sau noi ?
Spark is offline  
Old 10-04-06, 22:30   #53
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

depinde spark! uneori fata e in avantaj alteori baiatul! depinde de la o persoana la alta
Eugen_TL is offline  
Old 11-04-06, 06:45   #54
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

Quote:
Originally Posted by TuningBoy
si totusi o metoda f buna de a scapa de o fata e sa te legi de relatia ei cu fostul( doar daca a existat ceva f puternic si eventual si primul baiat la pat)--- o spun din experienta , numai ca eu nu-s in stare sa apelez la ***uri dinastea,nu-mi sta in fire! pur si simplu ii spui" ia mai dute tu la fostul si bagate in patutz si sa=ti dea bijboc ca pana acum, si mai lasa-ma tu pe mine... era bine cand ti-o dadea??? ... etc etc" chestii pe care ea o face sa sufere! eu am spus o astfel de chestie dar minora, f minora si fara intentie si credeti-ma ca a suferit 2 sapt enorm ...si nici macar n-amspus-o cu intentie! deci ganditi-va cand o spui din suflet..... chestia asta nu merge in toate cazurile, clar,,,, doar acolo unde e ceva serios si te lasa inima sa te cobori la nivelul asta!
sau sa te legi de fosta TA si sa vb numai de spre ea...that'll shut her up...(for a minute)
Mustang is offline  
Old 11-04-06, 09:31   #55
MnemonyK

Stage 2
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 28
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

Eu zic k ce-a mai simpla metoda e sa-i zici "Pa!" si gata, iar dak nui convine dao drequ, daca nu te intereseaza de ea mai zii si vre-o doua sa se simta bine, sadic, nu ?? )))
MnemonyK is offline  
Old 11-04-06, 09:34   #56
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

si daca iti pasa de ea ?!
GolfuletzS is offline  
Old 11-04-06, 09:51   #57
MnemonyK

Stage 2
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 28
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

atunci de ce mai vrei sa scapi de ea??? ar avea rost?? doar daca ai aflat k te inseala si atunci chiar k ii zici pa, nu??
MnemonyK is offline  
Old 11-04-06, 10:05   #58
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

pei daca vrei sa te desparti de ea.... da nu vrei sa te certi cu ea ?! adica mai vrei sa vorbesti cu ea 1
GolfuletzS is offline  
Old 11-04-06, 10:36   #59
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

Quote:
Originally Posted by GolfTuning
si daca iti pasa de ea ?!
daca vrei sa scapi de ea ... te enerveaza...si deja iti pierzi din "tinutul" la ea
Mustang is offline  
Old 11-04-06, 10:45   #60
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Talking Re: CUM SA SCAPI DE O FATA!

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
daca vrei sa scapi de ea ... te enerveaza...si deja iti pierzi din "tinutul" la ea
sau a venit cineva in viata ta...pentru care sentimentele tale devin mai intense decat pentru actuala prietena
valib is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:20.


- Copyright 2024 4Tuning