Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   CUM SA SCAPI DE O FATA! (https://forum.4tuning.ro/28-femei/11837-scapi.html)

SEBASTIAN 17-01-06 07:31

CUM SA SCAPI DE O FATA!
 
si asta e o situatie delicata...

Chelooo 17-01-06 08:35

mda ... aici ai dreptate ... mai ales dak incerci asta dupa o relatie lunga .. sau nu neaparata dupa o relatzie in kre fata cel putin a pus suflet si a tzinut la tine cu fiecare particica din corp`ul ei ... e nasol ... sau dak mai o vezi si cum incepe sa planga in fatza ta ... ti se crapa pamantu sub tine ... pff ce tzie si cu fetele astea ... :(

Psycho 17-01-06 09:23

cum spaci de o fata ... greu greu ... am multe exemple de care nu poti scapa ... sunt mai rele k raia ... ar fii fost ushor daca era k pe messenger sau pe mirc si de cine nu`ti placea dadeai un / ignore :) ... dar nu e asa ... cred k un bun mod de a scapa d ea e a iti scimba nr de tel de a nu`i mai raspude la mesaje telefoane etc ... pur si simplu a ignora`o ... poate chiar a`i face`n ciuda .. nush zic si eu asa ... eu unu cam asta as face

Chelooo 17-01-06 10:07

psycho ... kred k sunt situatii si la fete / femei knd ele pur si simplu te urmaresc nu ? sau nutzi dau pace ... pff ce femei .. si noi kre ziceam k baietzii sunt insistentzi ... dar pana la urma kred k dak ai vb cu fata respectiva .. clar .. la rece so faci sa intelaga k numai vrei sa fi cu ea .. k teai plictisit de compania ei .. sau pur si simplu pentru ca placi o alta fata kre are x calitati in plus ... ar trebuii sa inteleaga ... doar dak nu e vro nebuna mintala ... si nu ai cum sa ii explici :D ...

Mustang 17-01-06 13:49

daca nu tine nici o metoda de bun simt, sau daca nu vrea sa ma lase in pace ... trecem una din cele 2 de mai jos (daca nu ambele;)) :
- sa ma sarut cu una in fata ei
- sa o injur, sa o bag pe unde nu a fost bagata pe nicaieri :lol:...sa isi faca o parere dizgratioasa despre mine...

nu ma intereseaza parerea ei ... DACA VREAU SA SCAP DE EA...

Gabi 17-01-06 13:53

Haideţi, fraţilor, cu sfaturi, că eu chiar mă gāndesc cum să scap de o anumită fată (guess who?) de aici, de pe forum, da' nu īmi vine nici o idee bună - care aplicată să dea rezultate.

:lol:

needBrain 17-01-06 13:58

nope,faza cu injuratul nu tine.....deci pe mine m-a enervat una asa de tare incat am inceput s-o injur......sa-i supn vrute si nevrute.care a fost urmatoarea ei replica? \"si chiar nu vrei sa ne mai impacam?\" ori facea expre......ori chiar era proasta..anyway,daca vreti sa scapati de o fata,modalitati sunt.una dintre ele:mergeti la un suc sa discutati nush ce,dar nu mergeti la barul de peste drum,ci undeva departe,cu masina.acolo va comandati tot ce va trebuie.toate bune si frumoase...apoi \"aveti nevoie la toaleta\"....va ridicati de la masa,si o lasati amanet pe fata acolo........daca si dupa faza asta se intoarce........


oricum,ideea este ca mie nu mi se apre normal sa-mi schimb nr de tel ca sa nu mai pot fi contactat de ea.dar mai exsita o solutie:filtrul de apeluri :wink:

valib 17-01-06 14:07

dar...cum scapi de un baiat? :shock: :roll: :roll:
sa fac un topic separat?

Mustang 17-01-06 14:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
nope,faza cu injuratul nu tine.....deci pe mine m-a enervat una asa de tare incat am inceput s-o injur......sa-i supn vrute si nevrute.care a fost urmatoarea ei replica? \"si chiar nu vrei sa ne mai impacam?\" ori facea expre......ori chiar era proasta..anyway,daca vreti sa scapati de o fata,modalitati sunt.una dintre ele:mergeti la un suc sa discutati nush ce,dar nu mergeti la barul de peste drum,ci undeva departe,cu masina.acolo va comandati tot ce va trebuie.toate bune si frumoase...apoi \"aveti nevoie la toaleta\"....va ridicati de la masa,si o lasati amanet pe fata acolo........daca si dupa faza asta se intoarce........


oricum,ideea este ca mie nu mi se apre normal sa-mi schimb nr de tel ca sa nu mai pot fi contactat de ea.dar mai exsita o solutie:filtrul de apeluri :wink:

hehe...gandesti ... e bine ;)
stii care e faza ???? ca eu am avut o maniaca...si nu scapam de ea de nici un fel ... nici cu injuraturi, nici cu sarutatul de fata cu alta gagica, NIMIC...
cum am scapat de ea ???? simplu : de fiecare data cand ma suna sau imi dadea mesaje sa ma intalnesc cu ea ... ori o respingeam, ori acceptam si nu ma prezentam la intalnire FARA sa o anunt in prealabil ...
\"joaca\" asta a durat 2 luni ...ce e mai rau...
eu eram cu o alta tipa...si cand suna tampita aia (in cele mai dulci momente) iubita mea devenea geloasa...si munca de a o convinge ca nu este nimic intre mine si ratata...era uriasa...
pana la urma proasta a renuntat...

d3vilish_lips 17-01-06 16:18

:)
 
......gasiti`le altii mai buni ca voi mai...nu e logic?....ea tre sa plece la mai bine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .....deci apukati`va de cautat k in cel mai bun caz o sa zica k sunteti gay :twisted: :twisted:

EvLSant0S 17-01-06 17:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"valib\"
dar...cum scapi de un baiat? :shock: :roll: :roll:
sa fac un topic separat?

dude ? wtf ? :lol:

Psycho 17-01-06 19:52

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
......gasiti`le altii mai buni ca voi mai...nu e logic?....ea tre sa plece la mai bine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .....deci apukati`va de cautat k in cel mai bun caz o sa zica k sunteti gay :twisted: :twisted:



pai si daca le gaseshti altu mai bun si ele tot ... nu t lasa in pace ce`i de facut ?!?!?!

dude ... r u str8 or ???


WOW :shock:

Mustang 17-01-06 19:57

cel mai simplu...o bati de ii suna apa-n cap :lol: :lol: :lol: :lol:

BlueEyes 17-01-06 20:27

si ce faci neeed daca a doua zi la stirile de dimineata o vezi pe ex-a batuta violata ....sau poate chiar mai rau ? nu ai avea mustrari de constiinta?
ideea cu filtru pe telefon e buna ... dar ce te faci in cazul in care o mai stie si pe mama ta si se intelege chIAR BINE cu ea!!!!???
sau in cazul in care stie locul unde muncesti si vine in vizite dese ,urmariri scene de gelozie ..... sau amenintari cu moartea ei ????? si t mai face si d kko????astea sunt situatii grave!!!! bineinteles k astea se intalnesc la persoane mai \"rare\" ...cu un caracter mai \"efervescent\"....sper k ati inteles substratul .....e foarte nasol daca dati peste un astfel de caracter ....atunci chiar k aveti misiune cam imposibila :(
daca e fata desteapta dar indragostita peste cam nu se va prinde prin cuvinte subtile, glume cu subanteles o perioada .. dar ......prin ignoranta va realiza ..... va plange ...... va simtit k va muri ... dar ptr ea viata va merge inainte ....
depinde foarte mult de gradul de avansare al unei relatii... normal k daca esti la inceput iti inchizi telefonu dupa ce te suna... ii dai ton de ocupat ... nu-i raspunzi la mesaje ... si ai scapat
daca o cunoaste pe mama si mai vine in vizite pleci k ai putina treaba .....te vei intalni mai mult cu prietenii spunandu-i k ai treaba ......(cand defapt ea cam venea la toate intalnirile tale cu ei ).....oricum .....dintr-o data spusa, vestea va fi foarte grea ptr pers respectiva

BlueEyes 17-01-06 20:30

Mustang vezi k ai iesiri cam violente si daca vrei parerea mea despre barbatii kre isi bat femeile ... cauta-ma pe PM


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2024 4Tuning