Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-04-05, 23:16   #1
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Hai sa va intreb si pe voi cum atzi proceda .. in urmatoarea situatzie


Asta mi`a povestit tovarasha k i s`a intamplat ... :

Vine o colega la ea .. si o cheama afara din clasa .. X .. vezi k te cheama un baiat afara .. ea crezand k ori sunt eu ori .. un tov. din cartier care mai mere la ea la lic iese .. jap .. apare un tip in fatza ei ... ii pune in bratze un trandafir ... si ii zice .. salut .. sunt mihai .. stiu k ai prieten da n`ai vrea sa ieshim impreuna .. am aflat .. k te cheama X ... si k invetzi la eminescu din clasa a 9` a .. si shtiu k ai prieten .. dar daca totushi vrei .. pot sa iti dau nr meu daca vrei sa ieshim si sa .. sau ... .. la care ea a ramas .. in fine ... am mai avut dispute d`astea cu unu sau 2 copii care incercau la ea jmecherii si s`au linishtit ... problema e in felu urmator .. k ea proasta .. nu s`a gandit sa`i ceara nr sa ma int. si eu cu el .. sau sa ii zica sa ashtepte 10 minute .. sau 5 .. k eu cam atat fac d la mine pana la ea la liceu ..


ehh .. voi ce i`atzi face ... i`atzi sparge fatza ... ( ceeaa ce agreez eu mai mult .. si ma face sa ma simt bine ) .. sau l`atzi intreba care e faza ???



nu incercatzi sa ma convingetzi k oricum fatza i`o sparg ... dar voi ce atzi face ??
Psycho is offline  
Old 07-04-05, 23:28   #2
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Psycho.. atat timp cat omul nu a fortat nota si a inteles refuzul fetei... nu vad de ce te-ai lua de el... atat timp cat nu sunteti luati cu acte Si-a incercat omul norocul...
RoSonic is offline  
Old 08-04-05, 00:34   #3
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default ....

Psycho man....omu nu arenici o vina...chiar daca prietena ta s-ar fi intalnit cu el...nu r fi avt nici o vina el....ci ea ca arfi acceptat....pentru ca el nu are nici o obligatie fata de tine...precum are ea....asa ca atata timp cat fata ridia coada...noinu avemnici o vina....
Cipin-KUS is offline  
Old 08-04-05, 00:51   #4
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si totusi.. fatza aluia merita sparta...

ce pisssda masii se baga ?!

sa stea in p masii in treaba lui , daca e ocupata , e ocupata si gata...

nici nu vreau sa ma gandesc cum ash reactiona doar daca ash afla.. ca se intampla ceva.. cu ea + 1 , repet.. daca ash afla... nu daca i-as vedea sau ..
sper sa nu trec prin asa ceva
EvLSant0S is offline  
Old 08-04-05, 02:16   #5
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Fratilor din lipsa de ocupatie, la ora 3 am citit si eu topicul asta de la inceput. De mult nu am mai ras asa, deci e prea marfa mai ales in primele pagini, unde e ceva de genu \"sa ne dam cu parerea ce vor femeile\" . La cat mai multe topicuri din astea.

P.S. Psycho astia trebuie vanati iar cand ii prinzi sa-i calci in picioare, in primul rand te-a facut pe tine de *** cand i-a spus prietenei tale \"ca stiu ca ai prieten dar totusi poate iesim impreuna\" pai daca aflam cine e ma duceam peste el cu wu-tang clan (versiunea romaneasca - cra cra) si-l calcam pe cap.
luca is offline  
Old 08-04-05, 06:45   #6
snow_nlove

Stage 5
 
snow_nlove's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 312
Default

Frate Datoria omului ala era sa incerce .... datoria ei este sa refuze......ai mai auzit chestia asta nu ?
Eu zic ca nu ai de ce sa ii spargi fatza ...
snow_nlove is offline  
Old 08-04-05, 08:42   #7
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Depinde de temperametul omului.. .oricum, mai mare umilinta sa te refuze fata (practic ai castigat in fata lui ) decat sa vina cordaciul si sa ti-o dea... asta in cazul in care ti-o da.. ca dak il mai si arzi pe ala.. s-a facut de *** total
B|shOp-VR6 is offline  
Old 08-04-05, 08:44   #8
Ema

Stage 5
 
Ema's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
Default

Mi-a povestit un prieten de o faza, \"tentativa de agatat\". O tipa super buna pe strada. Unu' dupa ea. O opreste si intreaba daca vrea sa merga undeva cu el. Ea raspunde: \"Scuza-ma dar eu nu pot sa merg in p***a matii!\" Asta e cea mai tare pe care am auzit-o. Chiar iti trebuie curaj sa dai o asemenea replica.
Ema is offline  
Old 08-04-05, 08:55   #9
RaveBoy

Stage 5
 
RaveBoy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 302
Member of:
[AfterDark Racing]
Default

Ema poate la faza asta fata cu pricina isi mai i-a si vro 2 capace ....
Psycho - rupei capu ..... adika cum ... stiu ca ai prieten .... pai si daca stia d c drq a mai incercat ...... maaaaaaaaaa frate ala merita educat
RaveBoy is offline  
Old 08-04-05, 09:28   #10
ServaR

Stage 2
 
ServaR's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 55
Default

Totul conteaza de \"fata\\femeie\" iti dai seama ce vrea deobicei cum este imbracata. Si parerea mea NU neaparat trebuie sa ai mashina ca sa o agati sau sa intri in vorba cu ea iti trebuie papagal shi sa nu te blochezi pe moment pt ca \"ea\" vrea intotdeauna sa faci tu prima miscare, singurul avantaj cere il ai este norocul de a agatza o fata de o noapte. Dar yo le prefer pe cele de 2-3 sap )
ServaR is offline  
Old 08-04-05, 09:44   #11
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

Psycho sa ii zici prietenei tale sa tzina telefonul sa filmeze bataia...ca vreau shi eu sa vad...chiar imi place ideea ta...sau da un tel sa vin shi eu...ca e mai palpitant sa dau shi eu shi tu...se sperie ala...
CT-03-ART is offline  
Old 08-04-05, 12:14   #12
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RaveBoy\"
Ema poate la faza asta fata cu pricina isi mai i-a si vro 2 capace ....
Psycho - rupei capu ..... adika cum ... stiu ca ai prieten .... pai si daca stia d c drq a mai incercat ...... maaaaaaaaaa frate ala merita educat
pai la cati tarani sunt in RO nu mar mira sa fie unii in stare de asa cva... ce ma streseaza oamenii astia care se iau de femei pe strada cu replici de ghitza ciobanu care sia facut studiile superioare la ugerul vacii din CAP.....
SpeedeR is offline  
Old 08-04-05, 12:38   #13
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

heh .. acu sa va zic si problema mea ... mi`e frica sa dau cu pumnu ... datorita unor evenimente intamplate in clasa a 9`a ..


poveste e in felul urmator ... in clasa a 9`a .. eu sin inca 2 ne`am luat la bataie la lic. la care eram eu .. unu d gheto .. la SNC .. cu vre`o 4 - 5 de a 12`pea ... si mi`am luat 1 bucata peste ceafa ... si d nervi i`am ars lu unu un pumn in plex ( capul pieptului ) dar i l`am dat cu asa sete k omu a cazut p jos si a inceput sa faca spume la gura .. ii oprisem respiratzia .. d`atunci m`am speriat d moarte .. si d atunci nu shtiu cu ce fortza dau .. asa k ... incerc sa ma abtzin d la scandaluri .. da cand e vb de dat .. si picat dau ... mi`e k ii ard o bucata si fac mizerie in fatza la eminescu dreaq .. ma pun ashtia sa sterg dupa aia p jos ... oricum .. io ashtept sa vad ce mishcare mai face omu .. si ... s`ar putea sa aiba vre`o surpriza .. stiti ce ma deranjeaza p mine .. faza urmatoare .. :

stii ... stiu k ai prieten dar totushi daca vrei .. pewla mea ..s a ieshim la un suc .. sa asta ...

pai stai putin .. stii k are preten dah tuh pewla mea tot incerci .. nu ma deranja daca chestia asta o facea fara sa zica ... stiu k ai prieten .. sau daca se petrecea in disco sau club .. sau etc ... unde sa zicem k si eu si voi avem astfel de scapari ... dar el nuh .. el zice .. shtiu k ai prieten ... adik ceva d genu ... stii nu ma intereseaza de fraieru ala cu care esti ... da fraieru ala cu care e .. s`ar putea sa`i stranbe mutra .. hehehe .. hai k daca se intampla ceva k merita postat .. va informez ... poate eventual o amenda scanata .. sau un certificat medico`-legal
Psycho is offline  
Old 08-04-05, 14:55   #14
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

psycho daca ai aflat chestia asta de la prietena ta inseamna ca nu tre sa-ti faci griji. Mai rau era daca nu-ti zicea si aflai mai tarziu. Totul se rezuma la ea, cine zicea mai sus ca \" daca ea nu ridica coada \" avea dreptate. Iar ala e un labar bagator in seama, incapabil sa-si faca o prietena. PM poate are o fixatie pe gagica ta, atunci e mai rau
Si eu ma uit dupa femai da pm, daca ele nu sunt interesate, asta e, sunt altele Daca ai maisna e mai simplu sa le duci la padure dar e mai greu sa dai de ele, poate int-un bar, club ceva ca pe strada esti la volan. Eu tot claxonam dupa o tipa si pana la urma mi-a facut rost de nr de tel si ne-am intalnit ( sa nu va spargetzi ca va execut ), nu zic ca e o modalitate da a agatza, sunt fel si fel de fete, pt mine toate sunt la fel
xxdadixx is offline  
Old 08-04-05, 17:23   #15
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hmmmzz stii la exact acelashi lucru m`am gandit si eu ... deci .. un mare + ptr ea k n`a facut nimik si i`a zis nuh ... ashea .. apoi .... un minus ptr el ...k vb ta nu e in stare sa isi gaseaska one 4 hisself .. ehh .. oricum .. vedem ce se intampla
Psycho is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:51.


- Copyright 2024 4Tuning