Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 06-07-05, 15:06   #31
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

Din cate am inteles eu organizatorii subvenctioneaza benzina participantilor din alte orase ca sa adune masini ceea ce mi se pare o idee super tare...doar noroc de vreme buna sa aiba...eu unul tot nu stiu ce se va intampla...ma rog...asa e frumos...cine din cluj va merge acolo???spectatori macar...bafta
__________________

Uischi...I'll never forget you...
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 19:16   #32
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default Re: eeeee

Quote:
Originally Posted by \"cj98czh\"
Nu cred ca intereseaza pe nimeni ce masina am eu, idea este ca nu cred ca vor prezenta interes masinile propuse de voi. Nu vorbesc de ultima organizare de la Oradea unde belgienii ne-au aratat cum ar trebui organizat asa ceva....; dar la Crazy Tuning Show au fost masini care aratau de 10 ori mai bine decat cele expuse de voi pe site.
Parerea mea este ca daca tot vine lumea si plateste sa si aiba ce vedea... nu???
Eu sunt din Cluj si chiar as vrea sa iasa ceva adevarat pt. ca din pacate in Cluj ducem lipsa de asa ceva....

Noi care? ... Pe care site??? ...

nu inteleg!!!!

Eu nu am nici un fel de amestec in ceea ce se organizeaza la Cluj!!!

Organizatorii sunt SM Promotions, sustinuti de Mtv Romania cu Pimp My Ride (trademark) si Pit Stop Tuning.

Insomnia este ca intotdeauna un simplu PARTICIPANT la astfel de evenimente ... deoarece insomnia sustine astfel de EVENIMENTE pentru promovarea acestui \"TREND\", acestui \"LIFESTYLE\" in Romānia.

cj98czh ... hmmmmmmmm ... imi pare rau nu pot sa ma pronunt despre masinile de la Crazy tuning pentru ca nu am fost prezent acolo. Si nu stiu cat de mare este diferenta intre masinile prezente pe site-ul www.tuning-experience.tk (site'ul organizatorilor) si masinile prezente la acel EVENT despre care vorbesti tu. Eu unul iti zic sa mergi totushi la Cluj si sa iti faci o parere. Cel mai frumos, cel mai bun lucru. Si de abia porma vei putea face o COMPARATIE REALA.

Multumesc!
__________________
polifem is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 18:30   #33
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

nu pot sa cred ca oricine interesat de tuning nu cunoaste macar vreo 3-4 masini din Oradea...asa ca, daca oradenii merg in majoritate la Cluj, show-ul e oarecum garantat, si alaturi de masinile din cluj, bucuresti vor reusi sa faca un show excelent, zic eu. Sunt curios totusi daca concursurile de liniute si restul probelor anuntate se vor tine.
vom vedea duminica....
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 07-07-05, 21:28   #34
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

daflyer stii ceva ce nu stiu eu???cine va participa din Cluj?????????
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 08-07-05, 08:12   #35
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

nu am cum sa stiu mai multe ca tine
din Oradea stiu ca merge Sandu...in rst, nimik deocamdata, dar ma gandesc ca lumea o sa mearga, nu?sau voi nu sunteti de acord cu manifestarea, sau nu participati? by the way, ce face 06 GAJ? :P
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 08-07-05, 17:54   #36
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

Fain...doar Sandu...pai noi nu avem cum sa nu fim de accord...e foarte bine ca se face...dar noi nu am fost invitai si nu avem cum sa participam...ma rog...poate ca si spectatori vom merge dar atat...nu avem noi masini de prezentat in show...Gaju' micu e still under construction...bafta
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 08-07-05, 18:10   #37
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

pai, vine sandu si cred ca inca alte masini...un Eclipse din Italia 100%, si probabil si Ervin, da rinca nu e sigur 100%...nu stiu nici eu ami multe.
Eu as spera sa fie cat mai multi, dar....cine stie ce va fi...cum, nu pot merge decat masini pe invitatie?sau cum sta treaba?
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 09-07-05, 21:16   #38
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

mah din cate vad o sa cam ne ude ploaia maine pacat....sper ca nu se amana iara....nu de alta da eu plec din oras
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 10-07-05, 16:06   #39
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

vai ca imi vine sa mor!!!!!!
zicea undeva ca e numai pana la ora 4? ca eu la 4 si 3 min am ajuns si se terminase
a fost frumos macarr?
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 10-07-05, 21:28   #40
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

shit happens ce mai ... las ca io macar am apucat sa vorbesc cu aia de la intrare care mi'o zis ca n'o fost nimik mare lucru, niste masini si gata, asa mi'o zis aia cika \" nu ai pierdut nimic \"
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline   Reply With Quote
Old 10-07-05, 22:54   #41
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

deci ? pareri careva? ... cum a fost? ce a fost? cine a fost?
polifem is offline   Reply With Quote
Old 11-07-05, 00:25   #42
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

eu spun ca a fost nice, de apreciat ca a fost primul show outdoor din Romania, organizat in totalitate de romani...au fost si ceva liniute, pe numai 150 sau 200 de metri, dar cam prost organizate...si RX8-u a facut show, impreuna cu alte cateva masini, o masinuta teleghidata si un Polo portocaliu in care mergea muzica tare
Pentru primul show de acest gen, a fost super ok. Pacat ca ploaia a gonit participantii si organizatorii, si spectatorii mai devreme acasa....
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 11-07-05, 01:24   #43
neb1RUN

Stock
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1
Default Romania Sucks

mai .. nu stiu ce sa zic despre ce o fo` acolo .. dar nu prea mea placut .. nu o fo` de banii aia .. dar dak era organizarea unpik mai buna ... si dak erau mai multe linii ...
ce me-a placut o fo` cand o dat ala cu masinutza aia teleghidata cu tico \"linie\" acolo
si respect pentru acela cu M3`u ala *****
ce o facut ala acolo in \"parcarea\" aia sau ce o fo` ... unde stateau masinile ... de au ramas juma de cauciucuri acolo ... o fo` fain tare ... si apoi o rupt tot ... ca sa mai zic .. doar RESPECT
o fo` cateva masinutza faine pe acolo .. dar totusi ... organizarea o fo` cam slabutza ... m-am apucat unpik d injurat k o cam plouat ... dar asta este ...
totusi si Romanii stiu sa faca ceva ... dak cik asta e inceputu` atunci e bene ... dar este mult loc pt si mai bine
eu cam atata am avut de zis :P
neb1RUN is offline   Reply With Quote
Old 11-07-05, 14:17   #44
cj98czh

Stage 3
 
cj98czh's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 75
Default Aeroport

Ce sa zic ....pretul biletului exagerat de mare in comparatie cu ce a fost..
Baietii de la Oradea la inaltime ca de obicei...
Bravo celui cu M3 pt. ce a aratat....
Liniile ai fost pe distanta mica si destul de prost organizate....
cj98czh is offline   Reply With Quote
Old 11-07-05, 14:22   #45
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

a...da, uitasem M3-u care a facut putin fum , si pretul cam piperat al biletelor, pentru ce a fost.Se poate si mai bine, dar tinand cont ca a fost prima oara, si faptul ca lumea inca doreste sa vada ceva frumos, desi tzepe au fost destule...
Inca o chestie-organizatorii chiar au decontat benzina..nu in proportie de 100% pentru toata lumea, dar...destul de ok. Speram ca in viitor, vor fi si concursuri pe bune, liniute k lumea, si mai ales mult public.
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -