Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-12-04, 21:53   #61
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cu faza cu usha sunt de acord very stewpid , dar faza cu sapca nu o inteleg , asa o fi fost in scenariu :d nush.. sa ne lamureasca unu care a fo acolo ,mc mate ??
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 08-12-04, 23:13   #62
Ali G

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 12
Default

Mah eu am fost acolo si faza cu sapca .... nu trebuia aruncata dar ....e blonda s-a ras 10 min dupa faza aia. ca si faza cand se intalnesc ele doua,intre masini, daca ascultatzi bine se aude cand li se spune sa bata cuba dar vedeti ce a iesit :P pacat ca nu prea gandeau ca in rest .......
Ali G is offline  
Old 09-12-04, 00:45   #63
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Eu p-aia o bateam numai cu sapca-n cap, nu de alta, dar sa mi-o scutur de praf...
 
Old 09-12-04, 00:53   #64
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Vad k bunul meu prieten ALI G va raspuns inaintea mea.Regizorul a spus sa-si dea sapca jos din cap NU SA O ARUNCE,dar fiind blonda a procesat mai greu informatia si pe moment mintea ei i-a dictat sa o arunce,k de...
Fetele nu le-am adus eu ci prietenii PROFETI,nu stiu unde le-au gasit dar stiu k si-au cerut scuze fata de HAI.Nu poti sa le ai pe toate ))
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 09-12-04, 01:33   #65
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Deci pentru toti cei care nu stiu : Combinatia acestui videoclip a fost a lui Mc Mate. El m-a sunat si eu am facut ce am putut in cateva minute. Deci si acesti pusti chiar daca nu au permis de conducere pot face ceva. Ganditi-va ca maine , poimaine ei vor taia soselele in locul multora care se ascund deocamdata in spatele unor posturi pe internet!!! Valoarea lor???? Zero atata timp cat sunt niste fantome!!!!!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 09-12-04, 10:30   #66
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...


un punct de vedere cu care foarte greu se obisnuiesc unii...
ba da` nu mai SUFERII atata de tine mare smecher, adevarat si matur ce esti tu.....

PARCA ZICEAI CA NU MAI URMARESTI POSTUL ASTA, mai du-te ba la tiganii tai cu masinile lor cu tractiune pe spate si mai scuteste-ne 1 ca ne plictisesti rau de tot, nu stiu daca observi dar deja topicu` asta e dat deja in altele, mai lasa-ne daca nu ai ceva de spus despre SUBIECTUL acestui topic

bai prostovane,tu suferi rau de tot....te-a mai bagat cineva in seama,eu am cedat primul pentru ca asta e....dar vad ca tu urmaresti IN NEBUNIA TA sa comentezi in continuare
eu pot sa-ti raspund,dar imi pare rau sa folosesc cuvinte pe intelesul mintii tale pt.ca mai intra si oameni calumea aici...

ASA CA SFATUL MEU AR FI SA-TI VERIFICI POSTURILE TRECUTE,MAI BINE,CA SA OBSERVI CAT DE ANALFABET ESTI,NICI MACAR SA SCRII CORECT ROMANESTE NU ESTI IN STARE....
__________________
bobbyadr is offline  
Old 09-12-04, 11:42   #67
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bai bobby las-o in masa de treaba de ce dracu nu faci un topic pe ARENA si gata ?? tocmai o dadusera si oameni in ontopic , las-o in masa de treaba...
EvLSant0S is offline  
Old 09-12-04, 13:20   #68
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...


un punct de vedere cu care foarte greu se obisnuiesc unii...
ba da` nu mai SUFERII atata de tine mare smecher, adevarat si matur ce esti tu.....

PARCA ZICEAI CA NU MAI URMARESTI POSTUL ASTA, mai du-te ba la tiganii tai cu masinile lor cu tractiune pe spate si mai scuteste-ne 1 ca ne plictisesti rau de tot, nu stiu daca observi dar deja topicu` asta e dat deja in altele, mai lasa-ne daca nu ai ceva de spus despre SUBIECTUL acestui topic

bai prostovane,tu suferi rau de tot....te-a mai bagat cineva in seama,eu am cedat primul pentru ca asta e....dar vad ca tu urmaresti IN NEBUNIA TA sa comentezi in continuare
eu pot sa-ti raspund,dar imi pare rau sa folosesc cuvinte pe intelesul mintii tale pt.ca mai intra si oameni calumea aici...

ASA CA SFATUL MEU AR FI SA-TI VERIFICI POSTURILE TRECUTE,MAI BINE,CA SA OBSERVI CAT DE ANALFABET ESTI,NICI MACAR SA SCRII CORECT ROMANESTE NU ESTI IN STARE....

lasa-ti omul sa fie prost si sa o continue la cai 26 de ani ai lui sa fie batut in cap in continuare, prost prost ramane.

cava ontopic: alea 2 nu prea aveau ce cauta pe acolo, nu aveau tangeta cu masinile, ca drept dovada s-a vazut cum s-a trantit usa aia......
cat despre faza cu sapca.... ei i s-a parut interesant sa faca asa ceva cu toate ca nu era mentionata faza, chiar ea a intrerupt scena sa o i-a de la capat ca uitase sa arunce sapca... nu va mai precizez ca era ala sa faca infarct cand si-a vazut sapca prin aer zburand... :P :P
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline  
Old 09-12-04, 14:00   #69
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
bai bobby las-o in masa de treaba de ce dracu nu faci un topic pe ARENA si gata ?? tocmai o dadusera si oameni in ontopic , las-o in masa de treaba...
eu am lasat-o de mult,dar la ce cuvinte foloseste el la adresa mea si tu te-ai supara
bobbyadr is offline  
Old 09-12-04, 14:01   #70
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
bai bobby las-o in masa de treaba de ce dracu nu faci un topic pe ARENA si gata ?? tocmai o dadusera si oameni in ontopic , las-o in masa de treaba...
nu eu sunt de vina,citeste ce posteaza atotcunoscatorul,asta daca intelegi ceva din romana lui de analfabet
nu cred ca stie sa-si reediteze posturile,gramatica lui este incepatoare si ea
bobbyadr is offline  
Old 09-12-04, 18:23   #71
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Hai sa incheiem toate aceste discutii aici.Este un forum democratic si toata lumea poate sa-si exprime punctul de vedere.Interesant ar fi dak si-ar exprima punctul de vedere on topic.Unora le-a placut altora nu.Aste e nu putem sa-i facem fericiti pe toti.
Comentati asupra subiectului si nu va mai certati,cel putin nu pe acest topic.
MC Mate is offline  
Old 09-12-04, 19:41   #72
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MC Mate\"
Hai sa incheiem toate aceste discutii aici.Este un forum democratic si toata lumea poate sa-si exprime punctul de vedere.Interesant ar fi dak si-ar exprima punctul de vedere on topic.Unora le-a placut altora nu.Aste e nu putem sa-i facem fericiti pe toti.
Comentati asupra subiectului si nu va mai certati,cel putin nu pe acest topic.
eu sunt de acord,dar o sa vezi ca degeaba tac eu.
bobbyadr is offline  
Old 09-12-04, 19:43   #73
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default :)

ai dreptate morghen
DonHacker is offline  
Old 09-12-04, 21:49   #74
Ali G

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 12
Default

Bah stiti ceva ..............eu zic ca a iesit bine filmarea. (pacat ca va certati atata degeaba) cui i-a placut ia placut cui nu nu si gata. Parerea mea. MC MATE zi-le tu despre \"domnisoarele\" (Alina si Bella) din videoclip...... care sunt obisnuite cu tranvaiu' sa se deschida si sa se inchida usile singure
Ali G is offline  
Old 09-12-04, 22:26   #75
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Sunt 2 ,,domnisoare'' kare arata destul de bine.Dak vreti sa terminati masinile mai repede,nu trebuie sa dati cerculete sau burnuri,va dau nr de tel al ,,domnisoarelor'' si va rezolva si pe voi si masinile )))
MC Mate is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -