Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-12-04, 12:00   #31
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bine asta e doar parerea ta proprie si personala.. nu multi sunt de acord cu tine..
EvLSant0S is offline  
Old 07-12-04, 12:42   #32
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY
replica mea se poate si traduce pentru cei mici
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT


replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline  
Old 07-12-04, 13:10   #33
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default BRAVO !!!

No Speed Limit la inaltime ca de fiecare data ! Felicitari baieti ! Bravo ! Succes si trupei cu noul videoclip !

P.S.:Oare nu mai exista topic pe acest forum astfel incat sa nu mai scoateti atatea intrigi si barfe ? Ce rost isi au toate aceste certuri si posturi total aiurea ???
NSL_Doru is offline  
Old 07-12-04, 13:30   #34
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY
replica mea se poate si traduce pentru cei mici
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT


replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici

DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat

si cu asta am terminat,ca nu am cu cine...
__________________
bobbyadr is offline  
Old 07-12-04, 14:11   #35
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"bmw the touch\"
pt bobyadr Nu te inteleg.Oare tiganii tai fac cercuri tot pe bituri de RAP sau pe maneua lui Adrian Avortonu Minune .Apropo nu chiar toate masinile cu tractiune spate fac cercuri.BY CRY
replica mea se poate si traduce pentru cei mici
primul lucru care il inveti este acesta cu care va laudati voi,fapt normal la varsta voastra,deaceea comparatia mea cu tiganii care stiu sa faca numai \"piruiete\"ca sa folosesc un termen care a mai aparut la alt destept pe aici
in concluzie daca vreti sa dovediti ceva,pentru voi mai mult,va recomand deplasarea pe un traseu montan,la Brasov de exemplu si filmati acolo o urcare(Brasov-Poiana).
si bineinteles veti avea mai multe de invatat decat stricatul masinii,stricat care de ce sa nu recunostem ca are farmecul sau,dar nu cred,repet ca este un lucru asa de LAUDAT


replica aia cu PIRUETELE, tu baiete nu ai de unde sa sti la ce ne-am referit, daca erai acolo cu noi probabil cand citeai replica pe net radeai si tu impreuna cu noi, dar daca tu nu sti sau nu citesti in totalitate cu atentie nu te mai baga ca musca in lapte iar cel care a scris mai sus are ceva ani grei, eu am vazut scris \"BY CRY\" iar cry e unu` dintre veterani, asa ca mai abtinete de la comentarii care nu isi au rostul aici

DACA BAIETII DE ACOLO SUNT \"VETERANI\"E CLAR M-AM LAMURIT DE TOT,chiar este o realizare de laudat

si cu asta am terminat,ca nu am cu cine...

FOARTE BINE CA AI TERMINAT CA DEJA NE PLICTISISEM DE TINE ASA CA MAI BINE DU-TE TU PRIN BRASOV PE MUNTI SI LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)
alexutzu is offline  
Old 07-12-04, 17:00   #36
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea.
Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu.
Plus ca putina modestie nu strica niciodata...
 
Old 07-12-04, 18:06   #37
steph

Stage 5
 
steph's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 510
Default

da ce figuri aveau fetitzele alea 2 in cap ...
steph is offline  
Old 07-12-04, 18:21   #38
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Figuri si tarate aveau in cap.Dak erai prezent la filmare te strambai de ras,mai ales la fazele cu usa lui CRY si sapca lui HAI care a ajuns prin praf din prostia uneia din ele ).
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 07-12-04, 18:35   #39
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
EU NU INTELEG CE ESTE ASA DE LAUDAT,NU AM VAZUT NIMIK SPECTACULOS,LA NOI IN ORAS TOTI TIGANII POSESORI DE MASINI TRACTIUNE SPATE FAC ASA CEVA(UZEAZA MASINA)

CRED CA ERA MAI INTERESANT SA POZATI FETELE SI ATAT
Daca asta e parerea ta, eu cred ca nu ai ce cauta pe acest forum.
ZerO_CooL is offline  
Old 07-12-04, 19:02   #40
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default

Bai ..nush ..va agitatzi atat de tare ...adevaru e ca filmu e nice ...dar nu va agitatzi tata ca doar nu e 2F2F ...ce naiba nishte \"piruete\" nishte fete ....un caine ....shi cam atat
__________________



LKS is offline  
Old 07-12-04, 19:03   #41
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Se face ceva pentru promovarea acestui stil de viata.
-Pentru multi acestea sunt doar imagini frumoase , puteti fii si voi candva in aceste imagini.
-Acei oameni sunt cu adevarat pasionati , nu spun ca sunt singurii dar fiecare i-si are locul lui.
-Este un mic prilej sa aratam ce putem , siunt sigur ca daca as avea ocazia as face in fiecare zii ceva!!!!
-Bafta oameni buni!!!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 07-12-04, 19:18   #42
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LKS\"
Bai ..nush ..va agitatzi atat de tare ...adevaru e ca filmu e nice ...dar nu va agitatzi tata ca doar nu e 2F2F ...ce naiba nishte \"piruete\" nishte fete ....un caine ....shi cam atat
poate pt tine nu e cine stie ce...tu poate traiesti 2f2f...in vise....dar aia este viata multora dintre noi...in putinul in care a fost descris acolo...
TNos is offline  
Old 07-12-04, 19:37   #43
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea.
Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu.
Plus ca putina modestie nu strica niciodata...

in sfarsit cineva care a inteles exact ce trebuie,normal daca ma uit mai atent are 22 ani,restul care sunt contra si sunt \"tari\" au max 18 ani deci este de inteles de ce numai ei....

ca sa folosesc cuvintele aceluias \"rege al soselelor\" :\"LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)\"bravo tata la 18 ani esti cel mai tare,dar la chestii de incepator si asta te deranjaza

a fi \"bun\" la varsta ta e cam riscant si nu este bine
bobbyadr is offline  
Old 07-12-04, 21:04   #44
Ali G

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 12
Default

Bah nu va mai certatiz atat lasa-ti faptele sa vb filmul a iesit frumos \"dupa parerea mea\" !!! cred ca nu au rost discutiile astea !
Ali G is offline  
Old 07-12-04, 21:56   #45
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Daca as fi fost moderator, stergeam toate tampeniile si inchideam topicul!
In plus de asta, fiecare cu parerea lui, nu inteleg de ce se ataca in halul asta lumea.
Mai mult, fiecare are dreptate in felul lui. \"Piruetele\" sunt frumoase cand le privesti, insa rostul lor e mai mult de show, nu de indemanare. Iar dintre cei prezenti la filmare, foarte putini erau veteranii, din ce stiu eu.
Plus ca putina modestie nu strica niciodata...

in sfarsit cineva care a inteles exact ce trebuie,normal daca ma uit mai atent are 22 ani,restul care sunt contra si sunt \"tari\" au max 18 ani deci este de inteles de ce numai ei....

ca sa folosesc cuvintele aceluias \"rege al soselelor\" :\"LASA-NE PE NOI SA FIM ASA CUM SUNTEM (cei mai tari , bineinteles....)\"bravo tata la 18 ani esti cel mai tare,dar la chestii de incepator si asta te deranjaza

a fi \"bun\" la varsta ta e cam riscant si nu este bine


cand am scris asta bai tarate nu ma refeream la mine in mod special, desteptule si maturule care esti ma refeream la clubul respectiv din videoclip


a, si inca ceva eu nu am scris mai sus ca sunt toti veterani, eu ma refeream la CRY ca e unul dintre veterani, oameni buni cititi mai cu atentie scrisul, nu va mai grabiti sa cititi!
alexutzu is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -