Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-12-04, 22:18   #46
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Citesc de vreo jumatate de ora pe forum si in toate topicurile vad aceeasi atitudine.
Peste tot se cauta samanta de scandal.
Cum face unu ceva gata sare cineva cu gura \"iote si pala face rotocoale\".
Daca intra unul nou prima impresie (si aia care dureaza) ar fi ca nu ne leaga aceeasi pasiune.
Nu va mai saturati de cearta. Va cautati nod in papura unul la altul.
Unii va laudati ca aveti 18 ani altii ca 25 altii ca 30.
RUSINE !!!
COObra is offline  
Old 07-12-04, 23:01   #47
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Toate ca toate, dar cainele in mod sigur facea parte din avangarda politiei...agent infiltrat... ce \"cashcheta\" mea
 
Old 08-12-04, 12:07   #48
Ali G

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 12
Default

Bogdan_16v are dreptate cainele era undercover si pun pariu ca in campul din spate erau stransi in brigada sub forma de gramada
Ali G is offline  
Old 08-12-04, 12:50   #49
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"COObra\"
Citesc de vreo jumatate de ora pe forum si in toate topicurile vad aceeasi atitudine.
Peste tot se cauta samanta de scandal.
Cum face unu ceva gata sare cineva cu gura \"iote si pala face rotocoale\".
Daca intra unul nou prima impresie (si aia care dureaza) ar fi ca nu ne leaga aceeasi pasiune.
Nu va mai saturati de cearta. Va cautati nod in papura unul la altul.
Unii va laudati ca aveti 18 ani altii ca 25 altii ca 30.
RUSINE !!!

aici ai dreptate,cedez eu primul....imi pare rau ca am stricat bucuria copiilor

bobbyadr is offline  
Old 08-12-04, 13:40   #50
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Normal ar fi sa nu mai existe aceste certuri si sa nu mai existe aceste replici ,,tu ai 18 ani eu am 20 si'' pt k acela de 20 poa sa fie mai incuiat decat ala de 18.Acesta este un forum al pasionatilor de curse si masini indiferent de varsta sau sex , nu este un forum unde au drept la replica doar aia care au carnet sau doar aia care se cred veterani.Sper sa va lasati toate aceste figuri si impresii unde vreti voi in afara de acest forum.
Dak va credeti mai destepti si mai smecheri prin cea ce scrieti si prin faptul k va luati de lumea aiurea,inseamna k nu aveti creier nici cat o gaina
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 08-12-04, 13:53   #51
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

In principiu, nu se ia nimeni de persoane de 15-16-17 ani doar pt ca vor sa se dea \"aia mari\" mai smecheri...dar mai intervine si balanta \"cat de smecher ma dau vs. am carnet/experienta sau nu\"...aici e buba majora...

Quote:
imi pare rau ca am stricat bucuria copiilor
Tare ...le-ai luat lopatzicile, rusine sa-ti fie...

Glumesc, evident, sper ca nu se supara nimeni...
 
Old 08-12-04, 14:13   #52
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Ne e asa Bogdane.Exista discriminarile intre pers care detin permis de conducere si cele care nu.Dar nimeni nu se gandeste k ala ar vrea sa-l aibe dar nu il ajuta varsta sau momentan nu are puterea financiara pt a o face.Si mai vine cate un ,,veteran'' dasta de 26 de ani si incepe cu glume idioate de care probabil e mandru.Deci faza cu mintea de gaine se repeta.
MC Mate is offline  
Old 08-12-04, 14:27   #53
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...
Oricum, suntem offtopic grav...
Apropos, unde ati gasit \"actritele\" alea? Sau a fost cu buget mic?
 
Old 08-12-04, 18:34   #54
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MC Mate\"
Ne e asa Bogdane.Exista discriminarile intre pers care detin permis de conducere si cele care nu.Dar nimeni nu se gandeste k ala ar vrea sa-l aibe dar nu il ajuta varsta sau momentan nu are puterea financiara pt a o face.Si mai vine cate un ,,veteran'' dasta de 26 de ani si incepe cu glume idioate de care probabil e mandru.Deci faza cu mintea de gaine se repeta.
pe mine singurul lucru care ma \"deranjeaza\" este faptul ca voi astia mai mici ca varsta si nu numai va credeti zmei si destepti,dovada facand-o chiar postul tau,lucru care duce la nenumarate intampari neplacute.

credeti-ma ca teribilismul asta de care dati voi dovada nu duce la nimik bun
__________________
bobbyadr is offline  
Old 08-12-04, 18:37   #55
bobbyadr

Stage 4
 
bobbyadr's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 252
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...


un punct de vedere cu care foarte greu se obisnuiesc unii...
bobbyadr is offline  
Old 08-12-04, 19:33   #56
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bobbyadr\"
Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Te rog, citeste mai atent ce am scris...am mentionat balanta \"cat de smecher/cunoscator/talentat ma dau vs. inca nu am carnet/experienta\"...nu critica nimeni ca unii s-au nascut mai tarziu si aspira si ei, daca asta a fost soarta, asta e...insa, tb si putina modestie...despre asta era vorba...


un punct de vedere cu care foarte greu se obisnuiesc unii...
ba da` nu mai SUFERII atata de tine mare smecher, adevarat si matur ce esti tu.....

PARCA ZICEAI CA NU MAI URMARESTI POSTUL ASTA, mai du-te ba la tiganii tai cu masinile lor cu tractiune pe spate si mai scuteste-ne 1 ca ne plictisesti rau de tot, nu stiu daca observi dar deja topicu` asta e dat deja in altele, mai lasa-ne daca nu ai ceva de spus despre SUBIECTUL acestui topic
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline  
Old 08-12-04, 20:35   #57
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Apropos, unde ati gasit \"actritele\" alea? Sau a fost cu buget mic?
bogdan a venit cu o intrebare ontopic.. ce-ar fi sa-i raspundeti lui si sa-l lasati pe bobbyadr in treaba lui ? ia incercati asa.. ca oricum ultima pagina e strict offtopic
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 08-12-04, 20:50   #58
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default :)

Nu cred ca este bine sa va certati.Noi,impatimitii de motoare ar trebui sa fim uniti.Nu sa ne certam,mai ales acuma intr-un moment greu...cel cu Legal Racing.Poate ajungem si noi ca si in Ucraina.\"Toti pentru unul,unul pentru toti.\"
DonHacker is offline  
Old 08-12-04, 21:27   #59
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default



este o manie, si nu este OFF-topic
peste tot a devenit ontopic cearta, disputele, intepaturile...

deci, e ONTOPIC !!!!
BRAVO BAIETZI.... IN CONTIUNARE SUNTETZI ONTOPIC PE TOT FORUMUL... DACA E CEARTA, E MISTO, CE ROST MAI ARES A VEDEM DESPRE CE SE VORBESTE????


NU MA DERANJEAZA ATAT OFFTOPICUL... CA SA FIU MAI TRANSPARENT....
CI DISPUTELE, SI \"SMECHERIA\"
Gratzian is offline  
Old 08-12-04, 21:51   #60
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default

pfaaaa....fetele alea...frate...atat.....de......proaste...frate... .cum sa arunci shapca omului.....shi cum dreaq sa dai cu usha de la bmw in halu ala...
morghen is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -