Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

ZoliaT 06-12-04 02:10

FEMEI + MASINI = FILMARE !
 
Cativa membri NSL au dat o mana de ajutor la realizarea videoclipului \"Facem show\" apartinand trupei \"PROFETII STRAZII\"

Acum daca stam sa ne gandim ca la fatza locului erau prezent HAI-ul, CRY-ul ,PITBULL-ul si multi altii va dati seama ce show a iesit.

Trebuie sa precizam cerinta regizorului \"cine face piruete ?\". Baietii si-au dat silinta si cred ca i-au satisfacut curiozitatea ... adaugand la praful de jos si fum iesit din cauciucuri. Restul atmosferei o sa o vedeti in poze si film. Vizionare placuta si nu uitati :

NU AI FOST ACOLO ? NU-I NIMIC ... CA DE OBICEI, A FOST 4TUNING PENTRU TINE

ZoliaT_2 06-12-04 02:13

1 Attachment(s)
filmul :

ZoliaT 06-12-04 02:15

9 Attachment(s)
poze :

ZoliaT 06-12-04 02:19

6 Attachment(s)
poze din film :

catalin rs4 06-12-04 02:40

fain filmul vali :D ar trebui mai des filme din astea... 8) bmw power rulz!!! :D

Gabi 06-12-04 02:44

Fain, fain :wink: chiar daca mai dau 48 eurocenti pentru el :lol:

PS: unde s-a filmat si... daca veneau baietii cu caschete, ce se putea intampla ?:P

catalin rs4 06-12-04 02:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Fain, fain :wink: chiar daca mai dau 48 eurocenti pentru el :lol:

PS: unde s-a filmat si... daca veneau baietii cu caschete, ce se putea intampla ?:P

baietii cu caschete :lol: :lol: :lol: .....LOOL SUPER TARE GABI :peace:

ZoliaT 06-12-04 02:57

cateva precizari :
- in urma filmarilor nu au rezultat nici un fel de victime.
- sapca HAI-ului a scapat doar cu putin praf pe ea
- portiera CRY-ului functiona dupa acea tranta
- cainele nu a intrat in contact cu masina
- praful de pe localnici a iesit la prima spalare
- pe baietii cu caschete nu i-am vazut deci nu pot spune nimic la adresa lor 8)

EvLSant0S 06-12-04 13:08

foarte frumos , congratz NSL

CT-87-ADY 06-12-04 13:52

si video`clipu` knd il vedem? sau melodia knd o auzim? :P

ffocus 06-12-04 13:53

nice :wink:

Gabi_323i 06-12-04 14:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
si video`clipu` knd il vedem? sau melodia knd o auzim? :P

ce videoclip? filmarea de la intalnire? daca te uiti un pic mai atent este sus intr-unul dintre primele posturi :evil: :evil: :evil:
inceteaza sa postezi doar de dragul de a posta sau pt simplu motiv ca nu ai ce face acasa :x

CT-87-ADY 06-12-04 14:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 31 FXN\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
si video`clipu` knd il vedem? sau melodia knd o auzim? :P

ce videoclip? filmarea de la intalnire? daca te uiti un pic mai atent este sus intr-unul dintre primele posturi :evil: :evil: :evil:
inceteaza sa postezi doar de dragul de a posta sau pt simplu motiv ca nu ai ce face acasa :x

Cred k ai intzles greshit:
:x :x :x eu vb. de videoclipul PROPRIU`ZIS! Ma intzelegi?
K am vazut si eu filmuletzu` ala k doar nu`s chior... :evil:
:blahblah:

darkager 06-12-04 14:15

Super :shock: :shock: ....tineti-o tot asa...

ZoliaT 06-12-04 14:19

melodia am inteles ca o gasiti pe dc++

videoclipul va mai dura pana sa fie gata .. depinde de producatori cat de repede se misca


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning