Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 23:00   #241
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Mihai cred ca asta e mai tare,
p.s. e mana in mana cu Politia
Attached Images
File Type: bmp g.bmp (1.49 MB, 116 views)
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:01   #242
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by florynvl (X29 ZMT) View Post
te cred,tu stii mai bine...


crede`ma...majoritatea sunt minore....si vin sa pozeze pt facebook si hi5...si....avatare de mess....asa ca....vin mai...decoltate......
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:02   #243
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
dar io unde sunt ma?

ai dreptate, stii bine treaba asta. si mai stii ca dupa cate un eveniment e un anumit grup care strica treaba!
tu? esti la capatul telefonului si auzi cum bipaie cand iti inchide cineva telefonul!

e normal sa se ridice cineva cu obiectii. si pana la urma cu cat mai multe obiectii cu atat inseamna ca au analizat evenimentul -> deci a iesit ceva bine si au cautat minusuri.
__________________
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:06   #244
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by ggd_87 View Post
tu? esti la capatul telefonului si auzi cum bipaie cand iti inchide cineva telefonul!

e normal sa se ridice cineva cu obiectii. si pana la urma cu cat mai multe obiectii cu atat inseamna ca au analizat evenimentul -> deci a iesit ceva bine si au cautat minusuri.
dar atentie!

de fiecare data comenteaza cei care nu au luat premii pe anumite masini care ei considerau ca erau atu-urile lor
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:06   #245
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

PREMIEREA!!!
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:06   #246
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by mihai.ghetto View Post
ne-am intors cu bine intr-un final, dupa un drum foarte greu... a plouat aproape tot timpul, dintre care toata autostrada de la primu la ultimu km ne-a lovit cu furtuna (bine ca n-a dat cu gheata) s-a mers si cu 20-25 km/h unele portiuni. bine ca am apucat sa ne facem plinu cu micii mari de la dedulesti inainte sa inceapa tornadele
per total show-ul a fost reusit (mai ales tinand cont ca e prima incercare), au venit masini destul de multe, baieti veseli, atmosfera pozitiva, s-a vorbit despre mult tuning si pe 2010 si pe 2011 s.a.m.d.
ca minusuri majore au fost vremea (din pacate nimeni n-are control momentan asupra ei) si locatia cam departe de populatia orasului (aici au avut de suferit mai mult baietii care au organizat, putina lume indurandu-se sa treaca cu vederea si ploaia si distanta).
nu e capat de lume, se invata din greseli si pe viitor va fi si mai bine.

ps: imi pare rau ca am ratat distractia din club de vineri noapte, se zvoneste ca a fost fitza
Ma bucur ca in pofida obstacolelor ati ajnuns cu bine. Lumea tre sa intelaga ca acest show nu a fost facut cu gandu sa aduca profit, a fost facut din pasiune si sa educe un pic populatia valceana. In total au fost in jur de 400 de vizitatori care au acoperit in jur de 80% din cheltuieli. Una peste alta noi suntem multumiti.
__________________
NU VITEZA TE UCIDE, CI OPRIREA BRUSCA PANA LA 0.

Cu un viraj tre' sa te porti cum te-ai purta cu o femeie, incepi pe exterior, treci pe interior si dupa iesi tot pe exterior.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:09   #247
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Thumbs down Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
a fost un esec total...cupe date aiurea...pe interioare de cateva milioane...muzica...sa dat asa ca are ala un woofer...macar nu ati intrebat toti oamenii ce are masina ta sau cat a bagat sau ai muzica...plus ca nu am vazut acea bora cupe?
Eu sunt baiatul cu interiorul de cateva milione,ala naspa... imi doresc si eu sa am bani de la tati si de la mami sa zic decat "vreau aia"... si sa nu imi puna intrebari... atat mi-am permis eu "cateva milioane" pt interior.
Am o rabla din 93... la ce sa bag bani in asa ceva!? o carpesc si eu cum pot ..
Si de cand la o expozitie se premiaza ceva scump ?!?!!? Eu stiam ca se premiaza THE BEST ... adica cel mai bun/frumos... nu THE EXPENSIVE cel mai scump...!
Interiorul putea sa fie crosetat de strabunica`mea sau facut la razboi(daca sti ce e ala,daca nu stii iti zic eu,este un fel de masina de cusut manuala doar ca are dimensiuni mult mai mari gen 3m/2m/2m(inaltime) foarte rudimentara din lemn la care se faceau carpetele la tara)
Ai vazut cumva interiorul de pe masina?! de unde stii u de ce m-a costat pe mine decat atat?! poate e ceva calitativ foarte ieftin,am prins o reducere pentru lichidare de stoc.. nu se mai dadea la metru, se dadea la Kg.
Repet,atat mi-a permis buzunaru`.. dupa cum ai observat(daca ai observat,ca daca zici ca bla bla.. inseamna ca te-ai uitat si la masina)este un kitch ordinar... ca asa am eu gusturile,nu poti sa te caci in gusturile omului
Sa nu iti mai spun ca eu masina o am de pe 11 februarie si am inscris-o pe 11 mai anul acesta si m-am apucat de ea la sfarsitul lui aprilie... ca oricum asta e un detaliu minor... o sa iti atasez o poza cu masina cand am luat-o sa imi zici dupaia Te rog frumos sa imi spui si mie cu ce masina ai fost u sa stiu de ce faci atata harababura!La muzica s-a spus din capu` locului ca nu se face DBD,SQ etc... Si aici iar intervine saracia ... noi aici la VL suntem mai saraci si nu ne permitem aparatura...Daca u vezi o masina ... te uiti in ea.. vezi boxe stock sau putin performante.. jante decente care ar trebui sa fie pe orice masina... si nimic mai special sa sara in ochi ... mai satai sa pui intrebari!?
Daca u stii ca ai ceva mai special pe masina si e mai ascuns... stai langa masina si cand vezi ca vine cineva cu carnetelu` ii spui ca vrei sa ii arati specialu`...
La o masina care merita permiu iti spun eu ca se vede pana sa ajungi la ea...
Te rog frumos sa fi realist .. ca in primu` rand este primul eveniment organizat la VL de 3 oameni(normali, nu profi sau roboti)
Eu am impresia ca aberezi mult si nu vad motivul!

Quote:
Originally Posted by vasyxplod View Post
si eu am aceeasi parere despre evenimentul de la Rm. Valcea,si anume unul total nereusit.de obicei se asigura spalarea gratis a masinilor care participa, la o spalatorie "decenta",daca-i pot spune asa,ci nu la omv unde e cam greu sa speli o masina in 3 minute,mai ales ca ea urmeaza sa fie expusa,.al 2-lea lucru nemultumitor ar fi distanta la care sunt cazati paticipantii fata de locul evenimentului,care trebuie sa fie cat mai aproape de acesta,ci nu la 20 de km.o alta problema este dorectionata tot spre programul evenimentului incare se anunta prezenta unui autoturism vw bora,care n-a existat la acest tuning show,precum si lipsa concursului car audio.care la randul lui a fost anuntat in program duminica la ora 14,si nu in ultimul rand decernare premiilor trebuie sa fie facuta in urma deciziei unui juriu care trebuie format din cel putin 3 persoane,ci nu la plesneala.
Sa sti ca imi este rusine de rusinea ta!!!!
Eu nu inteleg un astfel de comportament!!!
1 la mana vi la un eveniment unde NU platesti intrare!
2 la mana ti se fac poze la masina si se uita lumea la ea fara mult efort pentru tine, lume care plateste intrare sa iti vada tie masina(buna rea cum o fi)
3 la mana se face o gramada de media la fel de MOCA(pe forumuri pe YouTube,etc.)sa fie mediatizata sa stie lumea ce masina are "mandea",materiale facute de oameni care nu au nici o obligatie pentru tine sau pentru oricare de acolo,care muncesc pe moca si poate pierd nopti sa selecteze poze,efecte,melodii,etc...
Daca tot te dai atat rotund ca ai masina ca meriti premiu ca esti tare si mare .. nu iti permiti un int/ext la o spalatorie?! o cazare la o pensiune de 50 de lei unde poti sa platesti jumate daca esti cu cineva?!pai daca nu iti permiti o iesire de 150 de lei la un eveniment(un week-end cu tot cu mancare,un meniul zilei ceva... )care nu se face nici macar lunar... imi imaginez ce ai investit in masina...
Sa iti zic altceva... eu sunt din oras si fac 10 min pana acasa unde am un pat in care pot sa dorm si am si o farfurie de ciorba la dispozitie,dar am preferat sa raman acolo si peste noapte,in frig,vant,ploaie sa mananc porcarii de cipsuri si "saverme" sa atipesc 2 ore in masina sa nu care cumva sa plece toata lumea si sa se intample cine stie ce ... ca ne facem de ras...
Si nu eram obligat sa fac chestia asta!
Sunteti PENIBIL!!!
Voi cand plecati de acasa lasati caracterul in dormitor...

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
eu nu am fost cu nimik....desi eu zic ca cei din clubu meu aveau la ce sa ia in comparatie la ce sa dat cupe
Abtine-te!!! nu te lua dupa toate vorbele!!!

Quote:
Originally Posted by VYP12 View Post
mai au fost si lucruri nereusite dar in principal show-ul s-a tinut si mie nu pot sa zic ca mi-a displacut.
se putea si mai bine dar asa e la prima organizare, eu chiar am reusit sa mai schimb niste vorbe azi dimineata cu baietii si sunt super ok.
nu poate iesi totul perfect asta e viata
fara suparare dar au fost masini mult mai frumoase decat ale voastre, nu fiti rai.
inca o data sal la baietii din valcea si data viitoare sigir va iesii mai bine.
Chiar mi-a facut placere sa stam de vorba si dupa cum ai vazut si u toata lumea comoda a venit cand a vrut...
Toti exponantii trebuiau sa fie la 9,9:15 max acolo!
S-a vazut si pasiunea la unii si cautarea de faima pt altii...
Ti-a placut pt ca ai un caracter de om normal si esti foarte realist!
Altii asa sunt obijnuiti.. cu PERFECTIUNEA.. daca asa au nimerit pana acum pe unde au fost .. aici au fost dezamagiti.. de..
Multi duc lipsa de comunicare si de aprecieri pe nimic...
Si noua ne-a facut placere sa stam de vorba cu tine(pentru ca am avut cu cine!) si cum ti-am spus cand ne-am luat si la revedere,de fiecare cand se iveste ocazia ne dorim cu cea mai mare placere sa ne vedem!
Multa bafta!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
daaca paint sa dat ca un colant negru mat..si la jante...e36 bbs...cu vopseaua sarita..jantele de pe golfu portocaliu si ale lu sobo erau de 10 ori...sau interioru glolfu portocaliu..lucrat in germania...ce sa mai spun....am uitat voi faceti mereu show...de aia a iesit si pe la sibiu nasol
ps.5 oameni care 2 3 premi si le au luat ei
U esti paralel... la ce eveniment ai fost de ai vazut Best Paint la colant!??!?!
BBS`urile alea sunt vise umede pentru multi pasionati dar se vede ca esti paralel si la asta... golfu ala nu are jante de Porche .. si chiar daca erau de Porche .. nu putea sa primeasca in veci vecilor amin Best Rims pt niste jante stock si aici esti paralel, jante ca ale lu` Shobo mai erau si pe E46 WST(IDENTICE) ceea ce insemna sa dea 2x Best Rims pe un loc ceea ce e IMPOSIBIL! daca era decat el poate primea! si aici esti paralel... interiorul ala sunt constient ca a fost senzatie cand a fost "proaspat" dar acum u ai vazut cum e?!?!si pe deasupra vi cu afis pe ea cu DE VANZARE?!?!? la o expozitie auto !??!?! si pretinzi CUPA?!?!? ati confundat cu targul de alaturi si aici esti paralel(de curiozitate imi poti spune cat a costat si cand l-a facut?)
La faza cu Sibiu iar esti paralel...
La faza cu 5 oameni si 3 cupe.. iar paralel...

U ESTI PE LANGA SUBIECT!!!! la ce postezi!??!?! u sigur ai fost la Valcea?!?!
Voi suferiti de nebagare in seama
Va dau un sfat care cred ca multi sunt de acord cu mine... controlati-va la vorbe si fiti va rog mai realisti!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
si cine sa uitat la asta?la noi dabia s au uitat la2 masini dar sa mai deschida porbagaju...
Am explicat mai su sus situatia asta..

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
am vrut si o sa fie in primavara primul show..si la care va asteptam..daca nu sti la app toate expo in afar de vl s au luat premi...deci mai intereseazate...
ps cate premi aveti luate voi?
O sa venim cu cea mai mare placere sa vedem de ce sunteti voi in stare ca prea va dati rotunzi...
Va doresc mult succes!!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
doar ne spuneam parerea despre eveniment...daca interior se la imitatie de piele si care nu valoreaza mai mult de 7 mil...si paint la colant...
Am explicat mai sus si cu interioru` si cu colantu`...
Am impresia ca nu ai nici carte multa ca faci multe greseli gramaticale .. nu vreau sa iti zic ca esti analfabet...
Ti-am explicat ca peste tot in lumea asta toata se premiaza THE BEST nu THE EXPENSIVE....
TE IMPLOR SA NU MAI POSTEZI CA E MAI BINE!!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
dacia era un proiect de 10000 euro neterminat
=)) Asta e buna!!! u stii cat inseamna 10k pt o Dacia?!?! Vorbeste cu posesorii de marca sa vezi cum o sa rada si cu ciorapii de afirmatia asta!
Te-as ruga sa imi detaliezi cateva dotari/modificari din cei 10k... si din eventualele modificari care mai trebuiesc suferite de masina... daca nu este ceva confidential...

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
si jantele de pe golf uitete cat costa una si sa ne spui...(18 de porsche)
))) =)) nu sunt de Porche... a LIPIT pe capac stema de la Porche.. care chiar da URAT... arata mai bine cu RH(care sunt destul de serioase de la sine)


DiabloXXX daca ai inceput sa vorbesti cu pasari prietene inseamna ca ai ceva bun sau nu ti-a priit somnu` ala de vre-o 4 ore dupa 3 zile de stat la fata locului(si statu` si somnu`)
Eu te sfatuiesc sa lasi oleaca pana maine ce se intampla aici si sa te odihnesti.. chiar daca sunt convins ca te trezesti MARTI ))
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:11   #248
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Thumbs down Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
am venit din place nu pentru cazarea de cacao care sa oferit,cazare am avut un apartament si o camera....ca sa stiti nu cum spun pasaricile....care se auzeau pe la coltu cabanei sau ce era aia
acel golf avea jante dar mai mici...
noi mai venim in valcea...sper sa mai stam de vorba si nu in fata monitorului
ps tir noi am venit sa ne distram....am venit multi pentru ca suntem prieteni,u ai prieteni(din cate stiu ai dar numai pentru certuri)
U te repeti mult.. nu stiu de ce .. ti-am explicat un pic cu cazarea mai sus..
Pana la urma ai venit sa dormi bine sau sa iti preziti masina ?!
O ti sus si tare cu cazarea asta...
Pana la urma v-a obligat cineva sa veniti sau sa ramaneti!? nu cred... Va simtiti chiar atat de nerefuzat?! ce masini credeti ca aveti?!
Chiar ar fi o solutie sa veniti la vl sa discutam la un suc situatia ca la taste se poate inerpreta gresit ce scrii..
Puteati sa veniti 200,sa veniti cu frati,surori,nepoti,parinti... nu ne deranja.. din contra era o chestie chiar frumoasa pentru ca era o atmosfera mult mai placuta, ca daca eram mai multi faceam mai frumos.. puteam sa facem si aeara dar voi erati obositi dupa 60 de Km si ati vrut sa va odihniti...
Daca scrie clar ca e cazarea garantata pentru o persoana de masina... credeti ca aveti favoruri sau tratament mai special?!
Cand ati plecat de acasa puteati sa spuneti la lumea care era cu voi.. "frate nu e asigurat decat pt mine.. o sa te duci la pensiune si o sa platesti intrare la eveniment si seara cand terminam tam tamu` facem frumos la un club"
Daca erau/ti pasionati nici nu erau probleme...
Dar na... voi aveti masini tari si foarte "meschere" si tre sa aveti tratament prezidential... Ne pare rau .. noi nu am stiut!
Si sincer... la voi in club cred ca aveti maxim 4 masini legate bine(daca..)!
Sa enumeri masinile din club te rog.. sau sa le compari pe alea cu aia cu interioru` de cateva milione si sa vedem ce si cum... nu ca sa ma dau rotund .. dar deja o dati in nesimtire!!!



Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
noi am venit si la expo si la distractie...nu ca alti cu pachetel de aks,apa plata si benzina
Citeste mai sus ... u cred ca scri de plictiseala.... ca scri cam mult si prost si repetat!


Quote:
Originally Posted by Lunganu' View Post
intotdeauna dupa diferite expozitii au fost cate 2 sau 3 nemultumiti....si normal se umplu topicurile in loc de poze...
Nu sunt 2 sau 3.. sunt cei de la Night Angel! Eu nu am vazut pe nimeni sa faca gura in afara de ei!
Toata lumea tine cont ca e primu eveniment la VL si e pt prima data cand organizatori fac asa ceva.. ei nu...

Eu nu inteleg cum naibii s-au intamplat pe dos numai la ei ... ?


Eu am fost foarte multumit de cum a iesit PRIMUL eveniment de genu` asta la noi in oras si imi doresc sa fie cat mai multe!!!
Toti participantii au fost O.K. mai putin unii.. dar stiti vorba aia.. nu exista padure fara uscaturi...
Felicitari organizatorilor,participantilor care au adresat numai incurajari si multuiri organizatorilor si nu in ultimul rand FELICITARI LA TOTI CASTIGATORII!!!

MULT SUCCES IN CONTINUARE LA TOATA LUMEA SI SPER SA NE VEDEM CU BINE LA URMATORUL EVENIMENT!!!


Restu` e CanCan!
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:13   #249
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

De o ora ma chinui sa postez ca nu merge.. o sa revin si cu poze!

Bafta!
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 23:44   #250
FeS

Stage 5
 
FeS's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,024
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Ce sa zic....m-am uitat ieri pe topicul asta si era abia pagina 3....acum a ajuns la 16 pagini dpmdv aiurea...
Desi sunt din Night Angels nu impartasesc aceleasi idei despre jurizare si alte cateva subiecte...pana la urma cred ca toti ne modificam masinile ca sa ne placa noua in primul rand, nu pentru niste cupe de la evenimentele de profil sau poate asta e doar parerea mea???
Intradevar per total evenimentul a fost ok...a avut si plusuri si minusuri cum e si normal la orice eveniment, important e ca pe viitor sa se tina cont de ce nu a fost bine si sa nu se repete aceleasi greseli.
Ce mi-a placut: au fost masini frumoase care aveau ce arata, au fost fete frumoase, participantii (in mare parte) au fost prietenosi, party-ul din club Tao a fost iar misto (dar asta tinea mai mult de fiecare cu ce scop venise...eu unul venisem sa ma distrez si m-am distrat) si au mai fost alte chestii dar nu mi le aduc aminte acum.
Ce nu mi-a placut: - distanta destul de mare pana la cazare dar cazarea a fost ok...si distractie maxima la pensiune (nu am inteles de ce se zice ca NA a avut nu stiu cate camere...am avut fix un apartament cu 2 paturi in care eram 8 oameni si o camera in care erau 4...in fine...detalii);
- spalarea inainte de intrare in parc...desi pot sa jur ca am vazut scris pe forum ca e asigurata, m-am uitat acum si am vazut intradevar ca nu scrie nimic, poate m-am inselat eu, nu mi-a placut ca nu ne-ati spus cum draq se face cu fisele si cu toata spalarea aia in 3 min dar v-am inteles ca nu aveati unde sa ne duceti la ora aia sa spalam masinile la o spalatorie calumea...in fine...nu era un lucru peste care nu se putea trece;
- am mai fost la show-uri dar nici acolo nu am vazut asta...asta e mai mult o idee (poate proasta, poate nu) pt viitor...cand se premiaza masinile castigatoare in afara numarului de concurs sa se spuna si ce masina e, ce nr de inmatriculare are...nu inteleg de ce atata graba cateodata exact la final...oricum nu cred ca ar dura mai mult de 1 min in plus.

Per total cum am mai zis mie mi s-a parut un show ok, mai ales ca e primul pe care il organizati...sper sa mai existe si altele pe viitor .
Best car of the show a fost exact cum as fi ales si eu...adica Golful Ghetto
Nu inteleg de ce s-a ajuns la atatea discutii inutile si sper ca macar acum, dupa 16 pagini, sa se termine "balacareala".
Multa bafta tuturor!

LE: in timp ce scriam acest reply imens, s-a ajuns la pagina 17
FeS is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 00:01   #251
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by FeS View Post
Ce sa zic....m-am uitat ieri pe topicul asta si era abia pagina 3....acum a ajuns la 16 pagini dpmdv aiurea...
Desi sunt din Night Angels nu impartasesc aceleasi idei despre jurizare si alte cateva subiecte...pana la urma cred ca toti ne modificam masinile ca sa ne placa noua in primul rand, nu pentru niste cupe de la evenimentele de profil sau poate asta e doar parerea mea???
Intradevar per total evenimentul a fost ok...a avut si plusuri si minusuri cum e si normal la orice eveniment, important e ca pe viitor sa se tina cont de ce nu a fost bine si sa nu se repete aceleasi greseli.
Ce mi-a placut: au fost masini frumoase care aveau ce arata, au fost fete frumoase, participantii (in mare parte) au fost prietenosi, party-ul din club Tao a fost iar misto (dar asta tinea mai mult de fiecare cu ce scop venise...eu unul venisem sa ma distrez si m-am distrat) si au mai fost alte chestii dar nu mi le aduc aminte acum.
Ce nu mi-a placut: - distanta destul de mare pana la cazare dar cazarea a fost ok...si distractie maxima la pensiune (nu am inteles de ce se zice ca NA a avut nu stiu cate camere...am avut fix un apartament cu 2 paturi in care eram 8 oameni si o camera in care erau 4...in fine...detalii);
- spalarea inainte de intrare in parc...desi pot sa jur ca am vazut scris pe forum ca e asigurata, m-am uitat acum si am vazut intradevar ca nu scrie nimic, poate m-am inselat eu, nu mi-a placut ca nu ne-ati spus cum draq se face cu fisele si cu toata spalarea aia in 3 min dar v-am inteles ca nu aveati unde sa ne duceti la ora aia sa spalam masinile la o spalatorie calumea...in fine...nu era un lucru peste care nu se putea trece;
- am mai fost la show-uri dar nici acolo nu am vazut asta...asta e mai mult o idee (poate proasta, poate nu) pt viitor...cand se premiaza masinile castigatoare in afara numarului de concurs sa se spuna si ce masina e, ce nr de inmatriculare are...nu inteleg de ce atata graba cateodata exact la final...oricum nu cred ca ar dura mai mult de 1 min in plus.

Per total cum am mai zis mie mi s-a parut un show ok, mai ales ca e primul pe care il organizati...sper sa mai existe si altele pe viitor .
Best car of the show a fost exact cum as fi ales si eu...adica Golful Ghetto
Nu inteleg de ce s-a ajuns la atatea discutii inutile si sper ca macar acum, dupa 16 pagini, sa se termine "balacareala".
Multa bafta tuturor!

LE: in timp ce scriam acest reply imens, s-a ajuns la pagina 17
tati din ce scrii aici dai impresia de un om normal si cu capu pe umeri ce nu inteleg e cum poti sa ii suporti
pe oameni astia langa tine
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 00:15   #252
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by FeS View Post
Desi sunt din Night Angels nu impartasesc aceleasi idei despre jurizare si alte cateva subiecte...pana la urma cred ca toti ne modificam masinile ca sa ne placa noua in primul rand.
Aprecieri pt cuvintele astea.
Click image for larger version

Name:	DSC00175.jpg
Views:	116
Size:	816.3 KB
ID:	1672269
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 00:17   #253
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

poze poze poze
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC04148.JPG
Views:	45
Size:	2.08 MB
ID:	1672177   Click image for larger version

Name:	DSC04149.JPG
Views:	29
Size:	1.25 MB
ID:	1672178   Click image for larger version

Name:	DSC04150.JPG
Views:	32
Size:	1.77 MB
ID:	1672179  

Click image for larger version

Name:	DSC04151.JPG
Views:	33
Size:	2.52 MB
ID:	1672180   Click image for larger version

Name:	DSC04152.JPG
Views:	34
Size:	1.72 MB
ID:	1672181   Click image for larger version

Name:	DSC04153.JPG
Views:	35
Size:	1.85 MB
ID:	1672182  

Click image for larger version

Name:	DSC04154.JPG
Views:	42
Size:	2.48 MB
ID:	1672183   Click image for larger version

Name:	DSC04155.JPG
Views:	33
Size:	2.35 MB
ID:	1672184   Click image for larger version

Name:	DSC04156.JPG
Views:	28
Size:	2.01 MB
ID:	1672185  

Click image for larger version

Name:	DSC04157.JPG
Views:	24
Size:	1.63 MB
ID:	1672186   Click image for larger version

Name:	DSC04158.JPG
Views:	29
Size:	2.22 MB
ID:	1672187   Click image for larger version

Name:	DSC04160.JPG
Views:	30
Size:	1.38 MB
ID:	1672188  

Click image for larger version

Name:	DSC04161.JPG
Views:	28
Size:	1.62 MB
ID:	1672189   Click image for larger version

Name:	DSC04162.JPG
Views:	41
Size:	1.12 MB
ID:	1672190   Click image for larger version

Name:	DSC04163.JPG
Views:	25
Size:	1.48 MB
ID:	1672191  

Click image for larger version

Name:	DSC04164.JPG
Views:	30
Size:	1.00 MB
ID:	1672194   Click image for larger version

Name:	DSC04165.JPG
Views:	22
Size:	2.18 MB
ID:	1672197   Click image for larger version

Name:	DSC04166.JPG
Views:	27
Size:	1.62 MB
ID:	1672200  

Click image for larger version

Name:	DSC04167.JPG
Views:	28
Size:	2.06 MB
ID:	1672203   Click image for larger version

Name:	DSC04168.JPG
Views:	32
Size:	2.01 MB
ID:	1672205   Click image for larger version

Name:	DSC04169.JPG
Views:	22
Size:	1.15 MB
ID:	1672207  

Click image for larger version

Name:	DSC04170.JPG
Views:	33
Size:	1.81 MB
ID:	1672208   Click image for larger version

Name:	DSC04171.JPG
Views:	22
Size:	1.92 MB
ID:	1672209   Click image for larger version

Name:	DSC04172.JPG
Views:	19
Size:	1.54 MB
ID:	1672210  

Click image for larger version

Name:	DSC04173.JPG
Views:	26
Size:	1.33 MB
ID:	1672211   Click image for larger version

Name:	DSC04174.JPG
Views:	26
Size:	1.58 MB
ID:	1672212   Click image for larger version

Name:	DSC04175.JPG
Views:	27
Size:	1.95 MB
ID:	1672213  

Click image for larger version

Name:	DSC04176.JPG
Views:	25
Size:	1.66 MB
ID:	1672214   Click image for larger version

Name:	DSC04177.JPG
Views:	33
Size:	2.12 MB
ID:	1672215   Click image for larger version

Name:	DSC04178.JPG
Views:	25
Size:	1.57 MB
ID:	1672216  

Click image for larger version

Name:	DSC04179.JPG
Views:	22
Size:	1.59 MB
ID:	1672218   Click image for larger version

Name:	DSC04180.JPG
Views:	31
Size:	1.57 MB
ID:	1672219   Click image for larger version

Name:	DSC04181.JPG
Views:	44
Size:	2.09 MB
ID:	1672220  

Click image for larger version

Name:	DSC04182.JPG
Views:	34
Size:	1.92 MB
ID:	1672221   Click image for larger version

Name:	DSC04183.JPG
Views:	21
Size:	1.90 MB
ID:	1672222   Click image for larger version

Name:	DSC04184.JPG
Views:	29
Size:	1.87 MB
ID:	1672223  

Click image for larger version

Name:	DSC04185.JPG
Views:	37
Size:	2.10 MB
ID:	1672224   Click image for larger version

Name:	DSC04186.JPG
Views:	37
Size:	2.00 MB
ID:	1672225   Click image for larger version

Name:	DSC04187.JPG
Views:	25
Size:	1.83 MB
ID:	1672226  

Click image for larger version

Name:	DSC04188.JPG
Views:	29
Size:	1.62 MB
ID:	1672227   Click image for larger version

Name:	DSC04189.JPG
Views:	25
Size:	1.56 MB
ID:	1672228   Click image for larger version

Name:	DSC04190.JPG
Views:	34
Size:	1.61 MB
ID:	1672229  

Click image for larger version

Name:	DSC04191.JPG
Views:	27
Size:	1.51 MB
ID:	1672230   Click image for larger version

Name:	DSC04192.JPG
Views:	28
Size:	1.92 MB
ID:	1672231   Click image for larger version

Name:	DSC04193.JPG
Views:	25
Size:	1.05 MB
ID:	1672232  

Click image for larger version

Name:	DSC04194.JPG
Views:	30
Size:	1.04 MB
ID:	1672233   Click image for larger version

Name:	DSC04195.JPG
Views:	23
Size:	1.39 MB
ID:	1672234   Click image for larger version

Name:	DSC04196.JPG
Views:	25
Size:	1.38 MB
ID:	1672235  

Click image for larger version

Name:	DSC04198.JPG
Views:	26
Size:	1.81 MB
ID:	1672236   Click image for larger version

Name:	DSC04199.JPG
Views:	27
Size:	1.48 MB
ID:	1672237   Click image for larger version

Name:	DSC04200.JPG
Views:	24
Size:	1.64 MB
ID:	1672238  

Click image for larger version

Name:	DSC04201.JPG
Views:	27
Size:	1.63 MB
ID:	1672239   Click image for larger version

Name:	DSC04202.JPG
Views:	28
Size:	1.49 MB
ID:	1672240   Click image for larger version

Name:	DSC04203.JPG
Views:	33
Size:	1.33 MB
ID:	1672241  

Click image for larger version

Name:	DSC04204.JPG
Views:	33
Size:	1.42 MB
ID:	1672242   Click image for larger version

Name:	DSC04205.JPG
Views:	28
Size:	2.05 MB
ID:	1672243   Click image for larger version

Name:	DSC04207.JPG
Views:	32
Size:	2.31 MB
ID:	1672244  

Click image for larger version

Name:	DSC04208.JPG
Views:	42
Size:	2.54 MB
ID:	1672245   Click image for larger version

Name:	DSC04209.JPG
Views:	36
Size:	2.69 MB
ID:	1672246   Click image for larger version

Name:	DSC04210.JPG
Views:	37
Size:	2.30 MB
ID:	1672247  

Click image for larger version

Name:	DSC04211.JPG
Views:	29
Size:	2.25 MB
ID:	1672249   Click image for larger version

Name:	DSC04212.JPG
Views:	34
Size:	1.72 MB
ID:	1672250   Click image for larger version

Name:	DSC04213.JPG
Views:	38
Size:	2.15 MB
ID:	1672251  

Click image for larger version

Name:	DSC04214.JPG
Views:	33
Size:	1.42 MB
ID:	1672252   Click image for larger version

Name:	DSC04215.JPG
Views:	31
Size:	968.3 KB
ID:	1672253   Click image for larger version

Name:	DSC04216.JPG
Views:	35
Size:	1.14 MB
ID:	1672254  

Click image for larger version

Name:	DSC04217.JPG
Views:	40
Size:	2.26 MB
ID:	1672255   Click image for larger version

Name:	DSC04218.JPG
Views:	36
Size:	2.05 MB
ID:	1672256   Click image for larger version

Name:	DSC04219.JPG
Views:	30
Size:	1.57 MB
ID:	1672257  

Click image for larger version

Name:	DSC04220.JPG
Views:	28
Size:	1.51 MB
ID:	1672258   Click image for larger version

Name:	DSC04222.JPG
Views:	39
Size:	1.43 MB
ID:	1672259   Click image for larger version

Name:	DSC04223.JPG
Views:	38
Size:	2.01 MB
ID:	1672260  

Click image for larger version

Name:	DSC04225.JPG
Views:	29
Size:	1.76 MB
ID:	1672261   Click image for larger version

Name:	DSC04227.JPG
Views:	27
Size:	1.92 MB
ID:	1672262   Click image for larger version

Name:	DSC04228.JPG
Views:	27
Size:	1.39 MB
ID:	1672263  

Click image for larger version

Name:	DSC04229.JPG
Views:	44
Size:	1.44 MB
ID:	1672264   Click image for larger version

Name:	DSC04232.JPG
Views:	40
Size:	1.76 MB
ID:	1672265   Click image for larger version

Name:	DSC04233.JPG
Views:	37
Size:	1.85 MB
ID:	1672266  

Click image for larger version

Name:	DSC04234.JPG
Views:	35
Size:	1.86 MB
ID:	1672267   Click image for larger version

Name:	DSC04235.JPG
Views:	34
Size:	1.86 MB
ID:	1672268   Click image for larger version

Name:	DSC04236.JPG
Views:	33
Size:	1.52 MB
ID:	1672270  

Click image for larger version

Name:	DSC04237.JPG
Views:	31
Size:	1,017.8 KB
ID:	1672271   Click image for larger version

Name:	DSC04238.JPG
Views:	30
Size:	1.87 MB
ID:	1672272   Click image for larger version

Name:	DSC04239.JPG
Views:	28
Size:	1.62 MB
ID:	1672273  

Click image for larger version

Name:	DSC04240.JPG
Views:	20
Size:	2.25 MB
ID:	1672274   Click image for larger version

Name:	DSC04241.JPG
Views:	20
Size:	1.58 MB
ID:	1672275   Click image for larger version

Name:	DSC04242.JPG
Views:	30
Size:	1.91 MB
ID:	1672276  

Click image for larger version

Name:	DSC04243.JPG
Views:	28
Size:	1.72 MB
ID:	1672277   Click image for larger version

Name:	DSC04244.JPG
Views:	27
Size:	1.63 MB
ID:	1672278   Click image for larger version

Name:	DSC04245.JPG
Views:	23
Size:	1.58 MB
ID:	1672279  

trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 00:17   #254
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by VL 77 SYD View Post
Aprecieri pt cuvintele astea.
Attachment 1672269
am vazut acum filmu de la premiere... ) Cat de tare e sharky ma jur )
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 27-09-10, 00:19   #255
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by DiabloXXX View Post
am vazut acum filmu de la premiere... ) Cat de tare e sharky ma jur )
Deci sunt doua faze criminale, Sharky si baiatul care se impidica. Minutul 3 si 5.

Last edited by VL 77 SYD; 27-09-10 at 00:22.
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -