Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 18-07-10, 20:20   #16
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

nu ! nu mai vreau sa aud de aceasta bezina !
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 18-07-10, 21:19   #17
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

As vrea sa stiu data in care se va desfasura acest eveniment in Cluj-Napoca, daca stie cineva, detalii despre traseu etc, ms.

Last edited by Nemesh17; 18-07-10 at 21:23.
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-10, 10:53   #18
davidd.m

Stage 2
 
davidd.m's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 56
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Quote:
Originally Posted by Nemesh17 View Post
As vrea sa stiu data in care se va desfasura acest eveniment in Cluj-Napoca, daca stie cineva, detalii despre traseu etc, ms.
Salut! Am citit in regulament datele pentru fiecare etapa. La Cluj inscrierile se fac intre 9.08.2010 si 29.08.2010. Cei 30 de participanti calificati vor fi anuntati pe 3.09.2010, iar in urma testelor raman 10 concurenti care se vor intrece in etapa de la Cluj pe 11.09.2010. Competitia va avea loc in oras, pe pista de raliu special amenajata. Multa bafta sa ai!
davidd.m is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 01:35   #19
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Salut David, am intrat si eu pe acel site dar nu mi-a trecut prin cap ca locatiile vor fi afisate la regulament, pilotii vor avea cate o masina fiecare sau o singura masina pentru toti? ms.
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 14:15   #20
davidd.m

Stage 2
 
davidd.m's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 56
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

@Nemesh17: Nu am citit/auzit daca pilotii vor avea fiecare cate o masina sau vor concura pe rand, deci nu iti pot raspunde la intrebarea asta. Ma gandesc totusi ca noi, nefiind piloti, n-am prea putea sa ne intrecem fiecare cu o masina pentru ca ar fi cam periculos, deci mi se pare mai plauzibil sa concureze fiecare pe rand si sa se califice cel mai bun timp. Tu ce crezi? Ai apucat sa te inscrii?
davidd.m is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 14:57   #21
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Quote:
Originally Posted by davidd.m View Post
Ei bine, acum ai sansa sa iti indeplinesti dorinta . Te-ai inscris, nu?
mi se pare doar mie ca te dai drept cineva care nu a avut initial nici o tangenta cu acest eveniment pe cand in realitate incerci sa il promovezi?
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 15:26   #22
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Cred ca nu ti se pare, toate posturile lui sunt pe topicul asta. Si pe autorally.ro a facut un topic si posteaza doar acolo, tot pretinzand ca n-are vreo legatura cu concursul.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 15:34   #23
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Eu unul m-am inscris in concurs, demult imi doresc o sansa ca asta si cu noroc poate reusesc! Asa ca daca doriti...imi puteti acord cate un vot zilnic aici :
http://rompetrolracing.ro/challenger/209
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 15:44   #24
HalbaSus

Stage 3
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 104
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Votati-l pe Adrian !
http://www.rompetrolracing.ro/challenger/142

P.S: Merita sa va uitati la clipul de prezentare
HalbaSus is offline   Reply With Quote
Old 20-07-10, 20:20   #25
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Quote:
Originally Posted by davidd.m View Post
@Nemesh17: Nu am citit/auzit daca pilotii vor avea fiecare cate o masina sau vor concura pe rand, deci nu iti pot raspunde la intrebarea asta. Ma gandesc totusi ca noi, nefiind piloti, n-am prea putea sa ne intrecem fiecare cu o masina pentru ca ar fi cam periculos, deci mi se pare mai plauzibil sa concureze fiecare pe rand si sa se califice cel mai bun timp. Tu ce crezi? Ai apucat sa te inscrii?
David, dupa cum vezi am doar saptesprezece ani...deaia nu ti-am multumit cand ai zis "Multa bafta sa ai"

Mi se pare plictisitor sa fie doar 1 masina, a mai fost un eveniment de acest gen si anume Cupa Cavalerii Riscului si nu a fost interesant...
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 14:00   #26
davidd.m

Stage 2
 
davidd.m's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 56
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Quote:
Originally Posted by Nemesh17 View Post
David, dupa cum vezi am doar saptesprezece ani...deaia nu ti-am multumit cand ai zis "Multa bafta sa ai"

Mi se pare plictisitor sa fie doar 1 masina, a mai fost un eveniment de acest gen si anume Cupa Cavalerii Riscului si nu a fost interesant...


Hehe, crede-ma ca nici nu m-am uitat la varsta ta. Desi nu esti major, se vede ca te pasioneaza cursele si cred ca o sa participi si tu cat de curand. Asadar, bafta sa ai!
davidd.m is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 14:02   #27
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Multumesc!), tu te-ai inscris?
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 14:09   #28
davidd.m

Stage 2
 
davidd.m's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 56
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Eu unul m-am inscris in concurs, demult imi doresc o sansa ca asta si cu noroc poate reusesc! Asa ca daca doriti...imi puteti acord cate un vot zilnic aici :
http://rompetrolracing.ro/challenger/209

Salut! Foarte reusit filmuletul, felicitari. Si da, lipsa fondurilor pentru a participa in competitii este mereu o problema si un obstacol pentru multi dintre noi. Este unul dintre motivele pentru care initiativa Rompetrol m-a entuziasmat asa tare. Bafta si tie si celor care mai gandesc asa. Orice ocazie este o sansa pentru a-ti implini visul!
davidd.m is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 14:19   #29
davidd.m

Stage 2
 
davidd.m's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 56
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Quote:
Originally Posted by Nemesh17 View Post
Multumesc!), tu te-ai inscris?
Eu ma inscriu in etapa de la Timisoara, ca acum nu o sa-mi pot lua liber. Si nu e chiar asa rau, am ocazia sa observ ce se intampla in etapa de la Constanta. Bine ca se poate si asa, chiar daca am un chef nebun sa "alerg" putin
Apropo, s-au inscris si fete, ati vazut?
davidd.m is offline   Reply With Quote
Old 21-07-10, 14:26   #30
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Pentru pilotul din tine - Concurs

Quote:
Originally Posted by davidd.m View Post
Salut! Foarte reusit filmuletul, felicitari. Si da, lipsa fondurilor pentru a participa in competitii este mereu o problema si un obstacol pentru multi dintre noi. Este unul dintre motivele pentru care initiativa Rompetrol m-a entuziasmat asa tare. Bafta si tie si celor care mai gandesc asa. Orice ocazie este o sansa pentru a-ti implini visul!
Multumesc mult ! Eu daca nu intru in etapa asta..iti dai seama ca particip si la urmatoarea ....nu ma las pana nu sunt selectat !
http://rompetrolracing.ro/challenger/209

O noua zi ..un nou vot puteti acorda!
Va multumesc!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -