Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 17-10-09, 20:14   #316
CrisKGS

Stage 2
 
CrisKGS's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 62
Member of:
[DACIA]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Asa a fost...nici cand le zicea DJ-ul nu aplaudau si faceau mistouri dalea cocalaresti..cu pot si eu cu Dacia/Bicicleta.
Eu si inca 2 insi aplaudam, si toata lumea se uita ciudat la noi...de parca ii deranjam ca ne arateam sustinerea pentru niste oameni care isi rup masinile pentru niste .... nu mai zic cum, ca poate se simt jigniti..
Sper ca maine sa fie mai mult Show...azi au fost cam multe pauze lungi si dese (nu zic ca nu aveau nevoie de timp sa isi schimbe anvelopele...)
Ma rog...super show oricum, ne vedem maine!
CrisKGS is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:15   #317
buldogu

Stage 5
 
buldogu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 422
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by MOUZE View Post
din pacate nu am sa ma prezint la drift deoarece am vandut motorul de pe dric...

nu stiu sigur daca ajung macar ca spectator...daca nu, multa bafta maine si vreme frumoasa celor care se duc sa deee drift
te invit :P maine la 8:30 plec de acasa...daca te hotarasti...
buldogu is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:15   #318
pikollo

Stage 3
 
pikollo's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 160
Member of:
[FullSpeed Racing]
[AUDI]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
am fost ma azi acolo....rasu de pe lume daca poti sa crezi asa ceva Opel Tigra GTR frate esti nebun la cap.mai bine ca nu ai venit.bateai drumu aiurea
1 la mana tigra a fost cumparata asa din ITALIA nu a pus el mai nimik si o are de putin timp (nu ii iau apararea delok nici macar nu e in fullspeed)
2 . Cat timp primesc mailuri ca da venim WOW abia astept sa ne vede .. etc
3 . din 70 de masinii din ex pitestiului au venit decat 19 ... A cui e vina ? a mea? eu nu am fost serios? daca lumea zice ca vine ... Normal cand am vazut ca nu imi vin masinile am aceptat si ce nu era de aceptat .
La prima editie a fost frumos vara etc toti au venit aproape acuma vezi Doamne e mai frig dam mail dar nu venim.

Ce sa zici tot ce ai vazut in exterior = Judetul ARGES mai exact pitesti campulung si 2 sau 3 din alte orase .
In interior am bagat ce era mai bun din afara nici macar eu nu am bagat o masina din clubul meu in INTERIOR

Eu sincer nu inteleg de ce se dau mailuri ca venim si nu puteti sa dati macar un tel sa ziceti ba nu mai venim .

Cand o sa vina toata lumea atunci o sa vezi numai masini clasa I

Eu unu zic ca m-am ocupat si la editia asta alaturi de nikola foarte bine ..

In rest un eveniment care nu prea iese din lipsa masinilor nu e vina organizatorului ca nu are ce sa expuna e vina oamenilor care zic ca vin si defapt uita .
__________________
FullSpeed Racing Club
pikollo is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:16   #319
MasterOfDisaster

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

poate o sa vi se para banala intrebarea... dar la ce ora incep maine drifturile?
MasterOfDisaster is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:17   #320
skyZZo

Stage 5
 
skyZZo's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,043
Member of:
[4Rally]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by CrisKGS View Post
Asa a fost...nici cand le zicea DJ-ul nu aplaudau si faceau mistouri dalea cocalaresti..cu pot si eu cu Dacia/Bicicleta.
Eu si inca 2 insi aplaudam, si toata lumea se uita ciudat la noi...de parca ii deranjam ca ne arateam sustinerea pentru niste oameni care isi rup masinile pentru niste .... nu mai zic cum, ca poate se simt jigniti..
Sper ca maine sa fie mai mult Show...azi au fost cam multe pauze lungi si dese (nu zic ca nu aveau nevoie de timp sa isi schimbe anvelopele...)
Ma rog...super show oricum, ne vedem maine!
si la mine la fel
poate maine ne strangem o galerie ca lumea
Doamne ajuta!
skyZZo is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:17   #321
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by MOUZE View Post
din pacate nu am sa ma prezint la drift deoarece am vandut motorul de pe dric...

nu stiu sigur daca ajung macar ca spectator...daca nu, multa bafta maine si vreme frumoasa celor care se duc sa deee drift
maus pui ceva mai mare pe dric ??? sunt curios
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:18   #322
CrisKGS

Stage 2
 
CrisKGS's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 62
Member of:
[DACIA]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by MasterOfDisaster View Post
poate o sa vi se para banala intrebarea... dar la ce ora incep maine drifturile?
Pai de la 13:00...cel putin asa a anuntat DJ-ul
CrisKGS is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:18   #323
buldogu

Stage 5
 
buldogu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 422
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by skyZZo View Post
si la mine la fel
poate maine ne strangem o galerie ca lumea
Doamne ajuta!
ma bag si eu
buldogu is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:21   #324
CrisKGS

Stage 2
 
CrisKGS's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 62
Member of:
[DACIA]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Si eu...HAIDE FRATILOR, au nevoie de noi..nu de aia care sunt tari in claxon..si altceva, pauza! Ne strangem undeva toti din galerie si ne aratam sustinerea!
CrisKGS is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:22   #325
world cars

Stage 5
 
world cars's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 921
Member of:
[DACIA]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Slab publicu adica am fost putini, poate oamenii n-au stiut ca de nu toti stie de forumul acesta pentru ca daca stiau veneau va zic eu ca nu se intalnesc mereu cu eveniment de genu-l asta .Au fost mai mult spectatori data trecuta in care a fost prima editie de drift tot la moll , o sa vedem maine cum o sa fie,mie unu mia placut si masinile de afara si din inauntru.Am observat au fost ceva certuri cu cei de la night angheles nustiu dece .Bafta maine tuturor si in legatura cu spl(audio) baiatu cel cu range rover daca nu ma insel a fost cel mai bun a scos 154 daca nu ma insel .
world cars is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:22   #326
adrian_drift_king

Stage 3
 
adrian_drift_king's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 153
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

multi nu situ ce inseamna sa faci un drift si vorbesc si ei asa sa se afle in treaba , eu am inceput sa nu ii mai iau in seama cand fac glume de genu ,cum ati zis si voi "pot si eu cu dacia " , oricum sper ca maine sa fie mai multa actiune , mai multe drifturi ceva mai multe masini pt concursul de SQ si SPL .
adrian_drift_king is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:23   #327
MasterOfDisaster

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by CrisKGS View Post
Pai de la 13:00...cel putin asa a anuntat DJ-ul
Multzam de info ... Maine sunt prezent eu si catziva prieteni... sa ne uitam bineinteles .. Doamne ajuta vreme frumoasa si spectacol nebunie
MasterOfDisaster is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:23   #328
skyZZo

Stage 5
 
skyZZo's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,043
Member of:
[4Rally]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Pikolo
cine are ceva de reprosat la partea de organizare,sa isi aduca aminte de ce sa intamplat in septembrie la carfour(mi se rupe ca nu se scrie asa) cand niste oameni nu siau primit cupele meritate
cine te acuza pe tine de proasta organizare ,sa zicem ca merita jignit
evenimentul mi sa parut demntial,si maine o sa fie si mai si
RESPECT!
__________________
skyZZo is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:24   #329
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by world cars View Post
Slab publicu adica am fost putini, poate oamenii n-au stiut ca de nu toti stie de forumul acesta pentru ca daca stiau veneau va zic eu ca nu se intalnesc mereu cu eveniment de genu-l asta .Au fost mai mult spectatori data trecuta in care a fost prima editie de drift tot la moll , o sa vedem maine cum o sa fie,mie unu mia placut si masinile de afara si din inauntru.Am observat au fost ceva certuri cu cei de la night angheles nustiu dece .Bafta maine tuturor si in legatura cu spl(audio) baiatu cel cu range rover daca nu ma insel a fost cel mai bun a scos 154 daca nu ma insel .
baiatu cu range roveru are 10.000 de w daca nu ma insel
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 20:27   #330
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie

Quote:
Originally Posted by pikollo View Post
1 la mana tigra a fost cumparata asa din ITALIA nu a pus el mai nimik si o are de putin timp (nu ii iau apararea delok nici macar nu e in fullspeed)
2 . Cat timp primesc mailuri ca da venim WOW abia astept sa ne vede .. etc
3 . din 70 de masinii din ex pitestiului au venit decat 19 ... A cui e vina ? a mea? eu nu am fost serios? daca lumea zice ca vine ... Normal cand am vazut ca nu imi vin masinile am aceptat si ce nu era de aceptat .
La prima editie a fost frumos vara etc toti au venit aproape acuma vezi Doamne e mai frig dam mail dar nu venim.

Ce sa zici tot ce ai vazut in exterior = Judetul ARGES mai exact pitesti campulung si 2 sau 3 din alte orase .
In interior am bagat ce era mai bun din afara nici macar eu nu am bagat o masina din clubul meu in INTERIOR

Eu sincer nu inteleg de ce se dau mailuri ca venim si nu puteti sa dati macar un tel sa ziceti ba nu mai venim .

Cand o sa vina toata lumea atunci o sa vezi numai masini clasa I

Eu unu zic ca m-am ocupat si la editia asta alaturi de nikola foarte bine ..

In rest un eveniment care nu prea iese din lipsa masinilor nu e vina organizatorului ca nu are ce sa expuna e vina oamenilor care zic ca vin si defapt uita .
pikollo pentru tine si echipa de organizatori tot respectul.nu e vina voastra ca nu au venit masinile asteptate sau cele care au spus ca vin.pitestiul a fost tot timpul la inaltime.Inca odata felicitari organizatorilor pentru acest eveniment.
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -