Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > Cursa Craiovei - VITEZA - 29-10-2006 by Ghost - Aeroport Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-06, 10:53   #151
road_runner

Stage 5
 
road_runner's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 889
Member of:
[Speed Daemons]
[VW]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by NightClubRacer View Post
am o intrebare, pentru cei care vin de la peste 200km nu se face nici o reducere la participare? este doar o mica curiozitate...
neah...nu cred
road_runner is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 11:30   #152
basy

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 336
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
Default Re: Discutii despre cursa

Pentru cei care nu au mai facut drumul de Craiova demult le recomand cel putin o ora in plus la programul de drum. Se circula infect pe autostrada, s-a mers cu 40-50 pe portiunea unde se lucreaza si e lunga rau.
P.S. Puteti sa plecati dupa ora gresita si ajungeti bine.
basy is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 11:32   #153
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre cursa

multumim pentru informatie, se putea sa se circule cum trebuie.
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 13:42   #154
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by la chestiune View Post
Johnn nu poate veni (la aceasta ora nu este in tara ),ii pare rau pentru acest lucru, i-ar fi placut sa va intilneasca, va asteptase si la Oradea . Te saluta Bogdan !ii saluta si pe Dragos, pe Yknot si pe ceilalti . Va ureaza bafta si o lupta frumoasa intre R5-uri ,asa cum a fost intotdeauna. Masina este ok, dar singurul care putea sa concureze cu ea , mai are alte 2 Vw scirocco inscrise in concurs. Bogdane vino la Craiova ,si Rew si Dragos si Yknot ,aici sunteti intre prieteni !!!

Si eu il salut pe Johnny si ii spun ca intotdeauna am apreciat ospitalitatea baietilor de la Craiova,baieti despre care am o parere foarte buna.Sper sa ne vedem cu bine in primavara adunati la un loc cu totii.

Numai bine,Dragos.
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 19:34   #155
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre cursa

Mesaj Pentru Participantzi:maine Inainte De Inceperea Efectiva A Cursei Intrebatii Organizatorii Daca Pista Este Sigura!!!!va Asigur Ca Nu Pentru Ca La Aceasta Ora In Ea Sunt Infipte Cuiee Pentru A Impiedica O Eventuala Cursa Ilegala....ganditi'va Daca Cumva Ei Uita Dimineatza Sa Scoata Vreunul Ce Se Intampla!!!!nu Mi'o Luati In Nume De Rau Dar Este Exact Tratamentul De Care Am Avut Eu Parte Azi....si Nu Vad De Ce Nu As Plati Cu Aceeasi Moneda....sa Nu Credeti Ca Santeti Mai Puternici Daca Eu Ma Aleg Cu Un Dosar Penal...dar De Azi Inainte....veti Fi Tratati Asa Cum Un Membru De Al Vostru M'a Tratat Azi....de Castigat Nu V'a Fi Nimic Garantez Asta!!!!
__________________
BADDDDDDDDD BOYSSS RUNNNNNNNN BADDDDDD TOYSSSSSSS!!!!!!!!!!
GAB35DJ is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 21:05   #156
alex_g
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Discutii despre cursa

Stai tu fara grije ca nu s-a muncit atata pentru cursa asta sa strice unii tot,maine vor fii 'ridicate' toate masurile de 'siguranta'.Aveti grije care cum va dati in 'spectacol' sa luati 'premiul cel mare' INTERDICTIA DE A MAI CALCA LA VREO CURSA GHOST CA PARTICIPANTI.


Bafta

Last edited by alex_g; 28-10-06 at 21:07.
  Reply With Quote
Old 28-10-06, 21:16   #157
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre cursa

tare premiul ala...
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 21:29   #158
alex_g
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by NightClubRacer View Post
tare premiul ala...
Se ofera tuturor doritorilor ce sufera de ei.Cine va sta cuminte mai vine si alta data,cine nu are cei 7 ani o sa se uite alta data.
  Reply With Quote
Old 28-10-06, 21:45   #159
kandya

Stage 2
 
kandya's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 36
Default Re: Discutii despre cursa

Niste oameni s`au zbatut zile intregi sa faca ceva...nimeni nu are dreptul sa le strice munca depusa..poate "astea" au fost niste metode de precautie,k de ascultata de vorba buna la noi in Romania nu s`a cunoscut...Felicitari pt cei care au facut cate ceva astazi si in zilele trecute..munca lor trebuie pretuita..si nu calcata in picioare pt niste orgolii aiurea !!

P.S : nu fac referire la nimeni anume...dar cine se simte..in loc de a te razbuna mai bine ia aminte la niste lucruri de baza!!
Vb aia.."Razbunarea arma prostului"
kandya is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 22:22   #160
cipi

Stage 5
 
cipi's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 411
Default Re: Discutii despre cursa

Pana aici am inteles ca e cursa facuta in parcarea din parnaie.
Aveti numai reguli cum sa dati afara pe participanti(ei va aduc showul,ei va aduc public,ei va dau bani,ei va aduc sponsori,ei va promoveaza evenimentul) si va asteptati sa se inghesuie ca oile la poarta.
Din punctul meu de vedere cea mai proasta "regula"(care sigur nu o sa fie valabila si pt minoritati) este ca doar masina+sofer in "parcul inchis",adica soferul(mai ales cei ce vin din tara) sa isi lase nevasta,copilu,prietenii etc sa stea cateva ore pe iarba si sa pasca verdeata in caz ca nu stiati "barbatul e capul familiei da femeia e gatul".
Poate un organizator sa ma ne spuna din ce cauza au introdus aceasta regula??
Inteleg fara public in zona de start(baneasa 2006) dar ca sa aveti reguli din CNR la o cursa de amatori e exagerat.
cipi is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 22:27   #161
puercolino

Stage 4
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 277
Default Re: Discutii despre cursa

salut baietii !!! spuneti-mi si mie unde ne strangem k sa plecam din bucuresti ?
si cam cati suntem care mergem !?!?
puercolino is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 22:28   #162
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by cipi View Post
Pana aici am inteles ca e cursa facuta in parcarea din parnaie.
Aveti numai reguli cum sa dati afara pe participanti(ei va aduc showul,ei va aduc public,ei va dau bani,ei va aduc sponsori,ei va promoveaza evenimentul) si va asteptati sa se inghesuie ca oile la poarta.
Din punctul meu de vedere cea mai proasta "regula"(care sigur nu o sa fie valabila si pt minoritati) este ca doar masina+sofer in "parcul inchis",adica soferul(mai ales cei ce vin din tara) sa isi lase nevasta,copilu,prietenii etc sa stea cateva ore pe iarba si sa pasca verdeata in caz ca nu stiati "barbatul e capul familiei da femeia e gatul".
Poate un organizator sa ma ne spuna din ce cauza au introdus aceasta regula??
Inteleg fara public in zona de start(baneasa 2006) dar ca sa aveti reguli din CNR la o cursa de amatori e exagerat.
nu sunt organizator dar in mare iti pot raspunde eu:
cursa se desfasoara pe pista de legatura si nu pe pista cea mare...iar spatiul este foarte limitat de aceea organizatorii au recurs la aceasta masura...
daca ai mai fost pe aeroport in craiova este pista unde se parcau masinile pana sa intri pe aeroportul propriu-zis....acolo va fi cursa!
pe de-o parte e bine pe de alta parte e rau....dar cred ca cei care vin din alte localitati vor fi lasati sa intre in parc cu insotitorii....nu ar fi corect ca acestia sa fie "aruncati" pe iarba...
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 22:29   #163
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by cipi View Post
Pana aici am inteles ca e cursa facuta in parcarea din parnaie.
Aveti numai reguli cum sa dati afara pe participanti(ei va aduc showul,ei va aduc public,ei va dau bani,ei va aduc sponsori,ei va promoveaza evenimentul) si va asteptati sa se inghesuie ca oile la poarta.
Din punctul meu de vedere cea mai proasta "regula"(care sigur nu o sa fie valabila si pt minoritati) este ca doar masina+sofer in "parcul inchis",adica soferul(mai ales cei ce vin din tara) sa isi lase nevasta,copilu,prietenii etc sa stea cateva ore pe iarba si sa pasca verdeata in caz ca nu stiati "barbatul e capul familiei da femeia e gatul".
Poate un organizator sa ma ne spuna din ce cauza au introdus aceasta regula??
Inteleg fara public in zona de start(baneasa 2006) dar ca sa aveti reguli din CNR la o cursa de amatori e exagerat.
pana aici ai inteles prost .. eu zic citeste tot si dupa aia vorbesti
daca nu taci
bafta tuturor ne vedem acolo
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 22:30   #164
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: Discutii despre cursa

Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
pana aici ai inteles prost .. eu zic citeste tot si dupa aia vorbesti
daca nu taci
bafta tuturor ne vedem acolo
nu cred ca asta e raspunsul pe care il astepta!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 22:31   #165
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Discutii despre cursa

astra si vroiam sa intreb, daca va fi desfasurata acolo, unde o sa ne parcam masinile...
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -