Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-06, 16:47   #61
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default Re: grupa C

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN View Post
Este foarte pacat, ca din cauza unor discutii, care au ajuns la urechile si in fata lui SEI, sa-l determine sa nu vrea sa participe deloc.
Este urat sa se faca asa si din pacate e greu de intors din decizie, eu am incercat dar risc sa se incapataneze. Cine-l cunoaste sa mai insiste.
Yknot am sa te rog sa te abti in ce-l priveste pe SEI, te rog nu beneficia de aceasta ocazie sa te razbuni pe decizia de la Braila unde ai fost penalizat datorita observatilor lui Alex si SEI de la start.
Nu e fairplay iar asta din punctul nostru de vedere nu e deloc frumos.
Alt motiv al tau ar fi faptul ca se face loc si pentru alt R5GT turbo sa castige in grupa si poate asa mai ai urca si tu un loc in ierarhie.
Pentru tine in mod special atunci cand iti v-a merge foarte tare masina vom face un favor sa-ti alegi grupa la care vrei sa participi, pana atunci grupa minima este B.
Asta ca sa vezi cat de permisivi suntem.
eu cred ca SEI e un baiat dintr-o bucata si citeva dicutii care fac ca spectacolul sa fie mai palpitant si tensiunea mai mare nu il vor determina sa nu participe.eu vin cu masina cirpita, fara ambreiaj dar vin. asa ca nu vad nici un motiv ca sei sa nu vina decit daca sunt probleme tehnice majore.
bogdan_kwx is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -