Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-06, 10:07   #46
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default Re: grupa C

Quote:
Originally Posted by zGb View Post
Sebi totusi imi vad lungu nasului...adica merci ca imi lauzi masina...trage intr-un mare fel dar r5 alb are cam cati cai am eu pe 1250kg deci nu e vreo jmecherie pt mine ... imi stiu limitele
lasa ca mai sunt celelalte 5 si nu se supara nimeni daca la bati pe toate.oricum mai e cel de la craiova care e f greu sa il bati dar nu imposibil
bogdan_kwx is offline   Reply With Quote
Old 12-09-06, 10:27   #47
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re: grupa C

om vedea ce se intampla...f nasol este faptul ca inca nu mi-a venit nici acum suspensia deci o sa am plecari de barca si nici n-am timp sa-mi fac revizia...filtre cu 12-13.000 km la activ dar nu cred ca conteaza atat de mult!
__________________
Best Impreza Exhaust Sound
We don't call FWD's as cars. They are "moving equipments"
zGb is offline   Reply With Quote
Old 12-09-06, 10:44   #48
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default Re: grupa C

lasa ca te descurci tu , doar esti obisnuit cu astea...
bogdan_kwx is offline   Reply With Quote
Old 12-09-06, 10:47   #49
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: grupa C

ca sa nu mai fie discutii propun sa ne luam toti R5 t... greutate putina cai multi ....
13RvR is offline   Reply With Quote
Old 12-09-06, 12:15   #50
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: grupa C

Mie mi se pare absurd sa nu ma pot inscrie la C. Si aici nu mai e vorba de teama de r5 alb (rew) avand in vedere ca si el tot la C vrea . Pot sa declar ca am integrala ?
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 12-09-06, 20:38   #51
rew

Stage 4
 
rew's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 216
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: grupa C

doua intrebari pt organizatori :
1. cursele vor fi pe grupe sau la libere (mai sunt patru zile si inca nu este clar)?
2. daca vor fi libere de ce atata tevatura cu noii coeficienti si regula de a pastra grupa?
Pana acum ati spus ca sistemul vostru (legal racing) de repartizare pe grupe este cel mai bun. acum brusc o schimbare radicala.
ciudat nu ?
bafta.
rew is offline   Reply With Quote
Old 12-09-06, 21:57   #52
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: grupa C

Este cel mai bun si totusi nimic nu este perfect.
Este usor perfectibil.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-09-06, 22:09   #53
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: grupa C

Uite care e treaba, poate s-a sesizat cineva ca am organizat mai putin decat in alti ani. Sincer atmosfera nu mi s-a parut prietenoasa si impreuna cu prieteni mei am hotarat sa luam o pauza sa nu mai organizam.
Suntem satui de critici, sterile carcoteli si tot felul de alte combinatii, ne e scarba de asta motiv pentru care nu mai avem tragere de inima.
Nimic nu e perfect, dar voua nu va convine nimic, mereu cineva e dezavantajat, nu sunt eu si echipa responsabil de frustrarile nimanui si sa nu credeti ca costul real ca sa participati este de 500 000 lei.
Nu mai am chef de nimicuri din astea fapt pentru care o sa suportati consecintele si toti cei care nu spun nimic ca sa nu se puna rau cu lumea, eu m-am saturat sa tot fac pe avocatul diavolului.
La revedere!
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731


Last edited by SEBASTIAN; 12-09-06 at 22:11.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 16:44   #54
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: grupa C

Domnule Sebastian,pana la urma concursul e la libere sau pe grupe?

Inca o intrebare,ca sa stiu cu ce setari plec de acasa,sa nu ma fac prea tare de ras,ca oricum mi-o iau:Renault-ul alb poate concura la C,dupa decizia proprietarului, sau nu?

Multumesc anticipat.
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 19:35   #55
rew

Stage 4
 
rew's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 216
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: grupa C

io zic sa vi configurat la maxim sa facem spectacol. poate urc la C poate la D poate doar la libere. curse sa fie. sper sa prind un subaru. la braila am fost refuzat.
bafta.
rew is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 23:09   #56
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: grupa C

Quote:
Originally Posted by rew View Post
io zic sa vi configurat la maxim sa facem spectacol. poate urc la C poate la D poate doar la libere. curse sa fie. sper sa prind un subaru. la braila am fost refuzat.
bafta.
nu la braila, ci la buzau ai fost refuzat de un wrx
yknot is offline   Reply With Quote
Old 15-09-06, 08:04   #57
dany_let

Stage 5
 
dany_let's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,489
Member of:
[Opel]
Default Re: grupa C

Sebastian intotdeauna vor fii probleme si neintelegeri, cursele sunt organizate de legal racing , grupele sunt grupe le faceti cum credeti voi , mie mi se pare o chestie buna cu coeficientul asta , cui nu-i convine sa stea acasa....si gata
__________________
OPEL KADETT GSI TURBO---------------------204 CP


POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL... so I've ordered a new accelerator cable!
dany_let is offline   Reply With Quote
Old 15-09-06, 09:40   #58
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: grupa C

Quote:
Originally Posted by dany_let View Post
Sebastian intotdeauna vor fii probleme si neintelegeri, cursele sunt organizate de legal racing , grupele sunt grupe le faceti cum credeti voi , mie mi se pare o chestie buna cu coeficientul asta , cui nu-i convine sa stea acasa....si gata
citeste mai atent, discutia nu are in jurul incadrarilor in grupe, ci a interdictiilor de a mai urca in grupe!

si bineinteles ca LR isi va face regulile singur, si cui nu-i convine sa stea acasa, insa e bine sa faci reguli care sa satisfaca cat mai multi participanti, si reguli care sa nu fie facute pentru a favoriza pe cineva anume.
__________________
samurai 4x4
yknot is offline   Reply With Quote
Old 16-09-06, 08:38   #59
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: grupa C

Cineva anume nici nu participa.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 16-09-06, 14:34   #60
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: grupa C

Este foarte pacat, ca din cauza unor discutii, care au ajuns la urechile si in fata lui SEI, sa-l determine sa nu vrea sa participe deloc.
Este urat sa se faca asa si din pacate e greu de intors din decizie, eu am incercat dar risc sa se incapataneze. Cine-l cunoaste sa mai insiste.
Yknot am sa te rog sa te abti in ce-l priveste pe SEI, te rog nu beneficia de aceasta ocazie sa te razbuni pe decizia de la Braila unde ai fost penalizat datorita observatilor lui Alex si SEI de la start.
Nu e fairplay iar asta din punctul nostru de vedere nu e deloc frumos.
Alt motiv al tau ar fi faptul ca se face loc si pentru alt R5GT turbo sa castige in grupa si poate asa mai ai urca si tu un loc in ierarhie.
Pentru tine in mod special atunci cand iti v-a merge foarte tare masina vom face un favor sa-ti alegi grupa la care vrei sa participi, pana atunci grupa minima este B.
Asta ca sa vezi cat de permisivi suntem.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -