Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-09-06, 12:30   #91
ct-13-SHP

Stage 5
 
ct-13-SHP's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 478
Member of:
[Opel]
Default

si daca e gard ce...o sa fie super si lumea o sa uite de acel "gard"...


fratilor faceti si niste filmulete ca una lume nu are cum sa ajunga pe acolo,si le dati si voi pe site ca sa vedem si noi ce am pierdut...(

Last edited by Gabi; 12-09-06 at 13:22.
ct-13-SHP is offline  
Old 12-09-06, 17:27   #92
mihaimicron

Stage 4
 
mihaimicron's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 254
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

foarte bine ca sa pus si gard,sper sa nu mai auzim de evenimente neplacute,succes in organizare si ne vedem acolo
mihaimicron is offline  
Old 14-09-06, 00:04   #93
neo2004

Stage 3
 
neo2004's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 157
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

Quote:
Originally Posted by ct-50-SHP View Post
fratilor faceti si niste filmulete ca una lume nu are cum sa ajunga pe acolo,si le dati si voi pe site ca sa vedem si noi ce am pierdut...(
Mereu au fost filmate legalele !
neo2004 is offline  
Old 14-09-06, 23:08   #94
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

Quote:
Originally Posted by neo2004 View Post
Mereu au fost filmate legalele !
si nu numai...
T@zMania is offline  
Old 15-09-06, 09:07   #95
nichitzzz

Stage 2
 
nichitzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 30
Default

a mai ramas o zi pana la eveniment abia atept sa vin sa ma uit din pacata (

nu sa si concurez ((((((((((
nichitzzz is offline  
Old 15-09-06, 11:22   #96
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

pot sa fiu cu cineva in masina?
adica eu sa filmez? sau sa stau intr-o parte cumva... se poate?
mertan is offline  
Old 15-09-06, 12:18   #97
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

Quote:
Originally Posted by mertan View Post
pot sa fiu cu cineva in masina?
adica eu sa filmez? sau sa stau intr-o parte cumva... se poate?

In nici un caz!
George_P. is offline  
Old 15-09-06, 17:51   #98
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

care ma ghideaza si pe mine sa ajung la dragon?sunt prin drumul taberei pe langa plazza romania..astept beep pe 0721460166 sun eu
p3rv3r5ul is offline  
Old 15-09-06, 19:24   #99
ct-13-SHP

Stage 5
 
ct-13-SHP's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 478
Member of:
[Opel]
Thumbs up Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

fratilor abea astept sa vad ce o sa iasa maine...ardeti si niste benzina si pentru mine... RESPECT pentru toti cei care o fac astea posibile si nu numai...success fratilor si faceti-o sa iasa criminala ca de fiecare data...
ct-13-SHP is offline  
Old 15-09-06, 23:08   #100
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

maine va participa si insane racers bucuresti cu o masina macar, si o sa vina si baietii din craiova. Deabia astept! bafta la organizare!
NightClubRacer is offline  
Old 15-09-06, 23:22   #101
dimon

Stage 1
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 19
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

Quote:
Originally Posted by MikeEL View Post
Salutare la baietzi.. Vad ca mi-atzi sters postu'.. Poate ca am folosit un limbaj trivial, de proasta factura sau cum vreti sa-i zicetzi.. Pentru cei care nu stiu la ce ma refer, ma luasem de doi pujtani dintre care unu' inca nu avea permis si celalalt il avea de cateva luni si baietzii vroiau sa se dea cu majinutzele la evenimentu' de care se vorbeste aici.. Nu reveneam daca nu se intampla accidentu' de pe Dorobantzi unde un pujti cordit, cu permis de juma' de an, a produs un accident unde a implicat alte doua masini (in afara de frumosu' lui Serie 3 - daca nu ma insel), si a mai distrus si o vitrina a unei banci de pe strada de care va vorbeam..
Deci, in concluzie, e fondata atitudinea mea sincer va spun de ura impotriva elementelor refractare de genu' asta care se plimba cu sute de cai sub shezut in conditziile in care ei (repet), nici macar practica pe un carutz cu rulmentzi sau un carucior de butelii n-au facut. Din pacate realitatea e cruda: exista pe sosele maniaci de 18 ani care fac crime si unii ii incurajeaza, in frunte cu parintzii lor care le cumpara bolizi de zeci de mii de euro.

Va mai spun o data (si ma adresez modertorilor forumului si fondatorilor de cluburi), organizati curse gen kart, ca sunt mai accesibile, curse unde cine se crede pilot s-o si demonstreze, in conditiile in care toata lumea beneficiaza de aceeasi masina si se poate demonstra maestria in conditii de maxima securitate pentru toata lumea.

Inca ceva: nu dau sfaturi ca nu-mi permit.. e o parere: cred ca ar fi mai bine sa organizati evenimente care sa aiba grad de risc cat mai mic pentru toata lumea, fie ei participantzi sau spectatori.. ca se intampla nenorociri, si e pacat.. (sunt multe exemple).

PS: ma gandeam ca sunt eu paranoic.. ca sunt impotriva vantului. Ei bine, zilele trecute il intreb pe unu' la un semafor (care statuse in spatele meu la numai 1 metru ditanta in conditiile in care mergeam cam cu 100 kmph pret de cativa kilometrii); revin, si-l intreb: "Tati, cu A6-le tau, la 100 kmph, in cati metrii te opresti mancatz-aj, in caz de franare de urgentza?" . Stiti ce-mi raspunde?? - am ramas stupefiat - "Pai cam in 8-10 metrii.. ca intra si ABS-u'".. Eeee.. la pujcarie il bagam.. pe 3 ani minim, doar pentru ca nu stia treaba asta.. GRESESC?

Corectati-ma, in termeni civilizati daca se poate..

PS: o sa vin sa vad si eu ce se face la Dragonu' Roju

Mare dreptate ai, sustin cele spuse de tine mai sus, in conditiile in care am doar 19 ani si permis de 8 luni. Cunosc destule cazuri de astfel de persoane inconstiente care vor doar "sa arate cine sunt ei".

Referitor la cursele de sambata: Lasati masinile care chiar au ceva de aratat pt ca sincer la ultimele legale de la baneasa m-am plictisit sa vad(2 ore) multe masini care nu au mai mult de 60 cP. Asemenea evenimente, dupa parerea mea sunt pentru pasionati, pentu cei care au investit timp si bani(ma refer la participanti) si nu pentru cei care vor doar "sa se dea si ei".

Succes maine tuturor si sper ca evenimentul sa se ridice la nivelul asteptarilor.
dimon is offline  
Old 15-09-06, 23:35   #102
oache81

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 92
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

Am si eu o intrebare,am masina putin sifonata,in sensul ca am un far spart si e lovita usor in partea fata adica zgariata bara pe lateral si stanga si dreapta,e vreo problema,pot sa particip cu masina asa?.
__________________
C4 2.0 HDI Vtr Pack Rosu Lucifer
oache81 is offline  
Old 16-09-06, 03:05   #103
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

Insomnia va fi prezenta! Ne vedem maine sau chiar astazi :P
zetemte is offline  
Old 16-09-06, 07:55   #104
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

salut.din buzau venim cateva masini.
siadimet is offline  
Old 16-09-06, 08:37   #105
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Legal Racing - SAMBATA 16 SEPTEMBRIE 2006 - NOCTURNA

intrarea pe la Europa.
SEBASTIAN is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -