Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Forumul Participantilor la Curse

View Poll Results: Alegeti tipul de grupe preferat in competitiile de drag racing din Romania
Grupe LEGAL RACING 69 61.06%
Grupe DELTA RACING 44 38.94%
Voters: 113. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 15-09-12, 15:59   #61
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: (Sondaj de opinie) - Ce tip de grupe preferati, LEGAL RACING sau DELTA RACING?

Stau si ma intreb ce se intampla daca lumea ar alege incadrarea DRE.
LR ar organiza tinand cont de ele? Are cu ce?

O treaba serioasa era daca potentialul organziator, in cazul de fata LR, are la dispozitie atat cronometrare dedicata dragracing-ului cat si un dyno tester mobil si intreaba lumea ce prefera. Dar asa...
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 15-09-12, 16:11   #62
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: (Sondaj de opinie) - Ce tip de grupe preferati, LEGAL RACING sau DELTA RACING?

Chiar si mai mult de atat.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 18-09-12, 02:12   #63
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: (Sondaj de opinie) - Ce tip de grupe preferati, LEGAL RACING sau DELTA RACING?

Nu stiu cat intereseaza pe cineva parerea mea dar din pct meu de vedere... cele mai ok grupe ar fi asa... <10sec., <11sec., <12sec.,<13,<14,<15-17,>17.... timpii de calificari fara timpi de reactie; iar in finale piramidal (in timpul finalelor daca unul dintre concurenti are timp mai bun cu peste 0,5-1s(timpi reali, fara timpi de reactie) descalificat pe loc si repetat cu cel de pe locul 2,3 etc.).... parerea mea personala care ar satsiface f multa lume... concluzie: ar trebui sa dati mana si sa faceti ceva bun si placut si pt spectatori si pt concurenti!
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-12, 02:15   #64
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: (Sondaj de opinie) - Ce tip de grupe preferati, LEGAL RACING sau DELTA RACING?

Nu stiu cat intereseaza pe cineva parerea mea dar din pct meu de vedere... cele mai ok grupe ar fi asa... <10sec., <11sec., <12sec.,<13,<14,<15-17,>17.... timpii de calificari fara timpi de reactie; iar in finale piramidal (in timpul finalelor daca unul dintre concurenti are timp mai bun cu peste 0,5-1s(timpi reali, fara timpi de reactie) descalificat pe loc si repetat cu cel de pe locul 2,3 etc.).... parerea mea personala care ar satsiface f multa lume... concluzie: ar trebui sa dati mana si sa faceti ceva bun si placut si pt spectatori si pt concurenti!
Tehnologia exista asa ca nu este deloc imposibil de facut!
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-12, 07:35   #65
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: (Sondaj de opinie) - Ce tip de grupe preferati, LEGAL RACING sau DELTA RACING?

Este si asta o idee si am vazut ceva de genul asta la KOE.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -