Am pierdut chitanta care prelugea valabilitate unor numere de inmatriculare,ce pot face?.....mentionez ca pe numerele respective nu este inmatriculata nici o masina ,le-am pastrat de vreo 2-3 ani,timp in care am platit an de an taxa respectiva,acum a venit momentul sa le folosesc .......si surpriza nu mai gasesc chitanta ....unde ma pot adresa ......exista riscul sa pierd aceste numere?