Mi-a fost retinut acum cateva ore permisul pentru depasire pe linie continua insa pe procesul verbal scrie doar de amenda contraventionala, nimic de retinerea permisului iar dovada este valabila dupa 22-07-2007 SI 05 07 2007 (nu am gresit... 07 a scris politistu' pe dovada) .Credeti ca am succes la o eventuala contestatie?