Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   sfat in legatura cu un proces verbal (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/46794-sfat-legatura-proces-verbal.html)

g-force 22-07-07 18:47

sfat in legatura cu un proces verbal
 
Mi-a fost retinut acum cateva ore permisul pentru depasire pe linie continua insa pe procesul verbal scrie doar de amenda contraventionala, nimic de retinerea permisului iar dovada este valabila dupa 22-07-2007 SI 05 07 2007 (nu am gresit... 07 a scris politistu' pe dovada) .Credeti ca am succes la o eventuala contestatie?

turbojack 22-07-07 21:49

Re: sfat in legatura cu un proces verbal
 
Quote:

Originally Posted by g-force (Post 1009382)
... am succes la o eventuala contestatie?


Evident ca da.Acea greseala poate fi speculata. ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning