![]() |
sfat in legatura cu un proces verbal
Mi-a fost retinut acum cateva ore permisul pentru depasire pe linie continua insa pe procesul verbal scrie doar de amenda contraventionala, nimic de retinerea permisului iar dovada este valabila dupa 22-07-2007 SI 05 07 2007 (nu am gresit... 07 a scris politistu' pe dovada) .Credeti ca am succes la o eventuala contestatie?
|
Re: sfat in legatura cu un proces verbal
Quote:
Evident ca da.Acea greseala poate fi speculata. ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:42. |
- Copyright 2026 4Tuning