Quote:
Originally Posted by Kalastar
salut!
daca am folie neagra pe geamurile din spate, si luneta dar masina are rar-ul facut, trebuie sa am vre-o dovada de la ei???
am fost oprit azi si asa mi s-a spus 
|
Sal, si eu folie pe gemurile din spate si luneta, dar nu am nimic la mana de la RAR. Cand am facut RAR-ul am platit pt folie

, deci nu vad de ce ar fi probleme

. Masina avea folie tot de afara, nu e pusa la noi....