![]() |
problema???!!!!
Am pierdut chitanta care prelugea valabilitate unor numere de inmatriculare,ce pot face?.....mentionez ca pe numerele respective nu este inmatriculata nici o masina ,le-am pastrat de vreo 2-3 ani,timp in care am platit an de an taxa respectiva,acum a venit momentul sa le folosesc .......si surpriza nu mai gasesc chitanta ....unde ma pot adresa ......exista riscul sa pierd aceste numere?:rolleyes2 :rolleyes2
|
Re: problema???!!!!
nimeni...........???
|
Re: problema???!!!!
help................................
|
Re: problema???!!!!
cea mai buna imformatie o poti gasi la politie in legatura cu aceasta problema
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:42. |
- Copyright 2026 4Tuning