Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   problema???!!!! (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/47065-problema.html)

B-87-CTE 25-07-07 17:33

problema???!!!!
 
Am pierdut chitanta care prelugea valabilitate unor numere de inmatriculare,ce pot face?.....mentionez ca pe numerele respective nu este inmatriculata nici o masina ,le-am pastrat de vreo 2-3 ani,timp in care am platit an de an taxa respectiva,acum a venit momentul sa le folosesc .......si surpriza nu mai gasesc chitanta ....unde ma pot adresa ......exista riscul sa pierd aceste numere?:rolleyes2 :rolleyes2

B-87-CTE 26-07-07 18:16

Re: problema???!!!!
 
nimeni...........???

B-87-CTE 28-07-07 02:53

Re: problema???!!!!
 
help................................

FIGHET 28-07-07 03:32

Re: problema???!!!!
 
cea mai buna imformatie o poti gasi la politie in legatura cu aceasta problema


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning