Un pic de ajutor pls.
Urmeaza sa cumpar o masina adusa din Germania care este pe numere rosii dar nu are nimic act de Romania la ea. Intrebarile mele: ce acte tre sa-mi dea asta ( toate actele asa incat sa nu ma trezesc ca ma resping astia la financiar ca ala n-are o stampila, etc) si io sa trebuiasca sa alerg dupa el.
A doua care sunt pasii urmatori care trebuiesc urmati pentru inmatriculare:
ex plata taxei, rar, etc, ce-mi trebuie pt fiecare pas.
Daca e cineva care stie pls......