Daca are la carpatica nu te mai zbate , nu ai nici o sansa decat in tribunal.
Ce daune ai la masina ? Daca sunt mari si costisitoare du-te mai departe in instanta , daca nu fati un calcul cat te costa reparatia cat tribunalu si tragi singur concluzile .
Daca ai casco esti boier , o faci pe casco si isi iau ei banii de la carpatica
Iti zic din caz concret , am un vecin care se judeca de 2 ani , deviz de plata 200 milioane (Lei vechi ) . A facut-o pe banii lui si acum se judeca .
Iti urez bafta si nervi de fier.