Salut am si eu o problema cat casa poporului poate chiar mai mare!
Am 2 masini primite "mostenire" de la taicamiu!Doar teoretic ca nu mai e niciuna!Cu una a facut accident acum +10 ani cred si au furat-o unii din parcare si cred ca a ajuns la fier.(precizez ca mai am talonul si cartea la ea).
Iar a2a a fost vanduta dupa moartea tatalui meu iar mama nestiind care e treaba ia dat cumparatorului toate actele!Tot ce am e o chitanta de mana fara serie si nr de buletin iar cumparatorul de atunci (2003) e de negasit!
Cum pot sa scap de ele de la impozit?Ca m-am saturat sa tot platesc degeaba.
Am deschis acest topic acum pentru ca de putina vreme am dezbatut succesiunea si am devenit proprietar fara sa vreau!
Multumesc mult!Dau o lada de bere!