Quote:
Originally Posted by dogy_10
mah tu peste tot recomanzi opel??? in categoria asta depret opelul n-are ce cauta, poate un speedster
|
GOLF GTI, sau R32, OPEL ASTRA OPC ! ( ca sa te oftic dogy

) sau.. mitsubishi lancer evo

eu m-am uitat acum cateva saptamani si era undeva la 36.000 acu nush! te interesezi si tu, chiar ti-as recomanda evo-ul !