Consiliere achizitie autoAi o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui
nu stiu ce sa zic... sincer nu stiu... sa aleaga 2 finaliste) si sa ne spuna motoare, rulaj, dotari si zicem si noi... asa nu am ce sa-ti zic.. io as merge pe corsa pt ca st si fan opel si arata si mai bn decat fabia...
corsa ...dar depinde de dotarile celor 2 masini...
cum a zis si amphetamine .. alege 2 finaliste (motoare ,rulaj,dotari) si atunci o sa fie alegerea mai usoara