Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   Pls help !!! (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/42865-pls-help.html)

L3on 04-06-07 09:13

Pls help !!!
 
Vreau sa imi schimb masinuta si nu sant decis ce sa imi iau !!!Vreau ceva sport pana in 40000 euro.Si sa fie noua.Eu inclin catre Subaru dar parca as vrea si ceva de 2 locuri:).Daca puteti sa imi dati ceva sfaturi poate ma hotarasc odata ! Multzumiri anticipate !

FIGHET 04-06-07 11:16

Re: Pls help !!!
 
z 4 3000 cc

cheet 04-06-07 11:19

Re: Pls help !!!
 
nissan 350z

L3on 04-06-07 12:45

Re: Pls help !!!
 
Multzam mult dar ambele enumerate mai sus sar de 40000.Si va rog cand dati exemple spuneti si de ce merita luate...

sebaaa 04-06-07 16:33

Re: Pls help !!!
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/42888-bmw-z4-vanzare.html
na
26 k euro ...
la urma urmei..tu alegi ..cheia e la tine;)
citeste si tu reviste auto .. gen auto car ..si astea
zice acolo si pretul..si parerea lor despre masina
vezi si tu;)

SMocKey21 07-06-07 00:40

Re: Pls help !!!
 
sau o mazda RX8 ;)

lagdryan v6 08-06-07 01:18

Re: Pls help !!!
 
Quote:

Originally Posted by L3on (Post 932530)
Vreau sa imi schimb masinuta si nu sant decis ce sa imi iau !!!Vreau ceva sport pana in 40000 euro.Si sa fie noua.Eu inclin catre Subaru dar parca as vrea si ceva de 2 locuri:).Daca puteti sa imi dati ceva sfaturi poate ma hotarasc odata ! Multzumiri anticipate !

vrei un bmw m3 3200cmc 400cp,2003? cu de toate dotarile 33900 euro

ESPinoza 08-06-07 07:14

Re: Pls help !!!
 
Quote:

Originally Posted by lagdryan v6 (Post 938481)
vrei un bmw m3 3200cmc 400cp,2003? cu de toate dotarile 33900 euro

m3 400 cp?

L3on 08-06-07 09:05

Re: Pls help !!!
 
Multzam mult dar vreau masina noua.

22VIN 08-06-07 23:36

Re: Pls help !!!
 
astra opc? vectra opc? s3? s4? evo?

dogy_10 09-06-07 00:13

Re: Pls help !!!
 
mah tu peste tot recomanzi opel??? in categoria asta depret opelul n-are ce cauta, poate un speedster

dolb 09-06-07 00:35

Re: Pls help !!!
 
Quote:

Originally Posted by dogy_10 (Post 939814)
mah tu peste tot recomanzi opel??? in categoria asta depret opelul n-are ce cauta, poate un speedster

GOLF GTI, sau R32, OPEL ASTRA OPC ! ( ca sa te oftic dogy ;) ) sau.. mitsubishi lancer evo ;) eu m-am uitat acum cateva saptamani si era undeva la 36.000 acu nush! te interesezi si tu, chiar ti-as recomanda evo-ul !

lagdryan v6 09-06-07 20:02

Re: Pls help !!!
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by L3on (Post 938640)
Multzam mult dar vreau masina noua.

sau dc vrei un bmw 520diesel fabricatie 2006-171cp-20000km bixenon,clima bi zonala,interior bej, airbaguri o gramada,etc etc

RA_2fast4u 09-06-07 21:11

Re: Pls help !!!
 
In banii aia eu mi-asi lua un r32.. asta daca tu nu ti mai mult la imagine decat la performante (r32, r32 dar totusi e golf... )... cam cu tot ce ti-ai visa tu pe el vine in jur de 40 ...

cheet 09-06-07 21:27

Re: Pls help !!!
 
dar poate avea si performanta si imagine cu s3 :)


All times are GMT +2. The time now is 18:09.

- Copyright 2026 4Tuning