ce va asteptati la ani ei sa aiba 50.000km si mie mi se pare ok avand in vedere ca este o masina deosebita si foarte frumoasa . mie imi place mai mult ca modelul nou de eclipse mi se pare cel mai reusit model al lor :P
bne acum depinde mult cum arata masina .iote un amik vinde eclipse din '92 2000 16v cu 4800 ce vrei mai mult avand in vedere ca este un model mult mai urat ...estetic vorbind
potential de tuning la exterior ai garla dar la motor e mai complicat in afara de chip ,evacuare si filtru sport nu prea vad cum sa ii ridici caluti avand in vedere ca e aspirat ....(costa mult prea MULT!!!!!!!!!) si nu prea ai garantie .......
in fine parerea mea ca posesor de japoneza e ca merita o japoneza mai ales pentru spectacol .....si credema japonezele sunt fiabile