Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea > Zona comerciala Oradea - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-06, 07:28   #76
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

De dezmembrat se ocupa Kinderii...:P...corect se spune : i se anchilozeaza articulatiile...vorba aia: NE VEDEM PE STRAZI !!!...Bafta...
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 20-02-06, 10:36   #77
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default

sper sa nu-mi pice usile de la logan!
initial am vrut sa-mi pun un GZ plutonium, dar mi-a zis Sandu ca tot loganu' nu-i ajunge pentru lada!asa ca am lasat-o mai moale!eu zic ca dupa \"dinamitare\" o sa rup multe mashinutze cu sistemu'!
ramane de vazut
sa am masina prima data!!!!!!
__________________
Beat me if you can!!!!!!!!!
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 20-02-06, 19:50   #78
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default

Succes si sa o stapanesti sanatos!!!
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Old 20-02-06, 19:52   #79
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

ciki mama!!!!!nu mai inteles bine de un plutonium nu te poti folosi in logan mie mi de vanzare dar nu vreau sa tzil pun si sa nu il folosesti in blana,de aia am zis ca in loc de 5000 rms iti dau douua de 1500 rms si te folosesti la maxim de ele!!!!!ca tu le vei da in gura de numa!!!!!!
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 20-02-06, 20:57   #80
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SoundIdentity\"
ciki mama!!!!!nu mai inteles bine de un plutonium nu te poti folosi in logan mie mi de vanzare dar nu vreau sa tzil pun si sa nu il folosesti in blana,de aia am zis ca in loc de 5000 rms iti dau douua de 1500 rms si te folosesti la maxim de ele!!!!!ca tu le vei da in gura de numa!!!!!!
Corect Sandu mama asta mi-a placut la tine de la inceput ca nu ai incercat sa i-mi vinzi ce-i mai scump numai de dragul de a vinde .
Asa ca Ciki stiu ca-l cunosti mai de demult pe chelu dar sincer poti sa crezi ca i-ti da sfatul cel mai bun .

Si apoi sa vezi ce aude de la mine daca nu mere sistemu simbata .............hai ca glumeam ca nu are cum sa nu mearga ...nu-i asa Sandu baci ??????????
__________________
<<<<Membru West Side RACERS


BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 20-02-06, 21:01   #81
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

nea laguna de ai ave si niste curent mai mult ioioioioi
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 21-02-06, 20:36   #82
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default

mersi mihaitza !..........................Sandule tu nu m-ai fraierit pe mine niciodata shi de cate ori mi-ai zis ceva ,asha o fost!voi asculta de tine shi nu de altii!loganu' va fi mashina facuta numai de tine:sound,tuning,jante,etc.(NU_S PUPINCURIST DAR ASTA_I ADEVARU'!)
Laguna Ric merge beton,sunt chiar curios catzi db scoate!iar pt. curent,sa vorbeshti cu aia de la Electrica sa te racordezi la 220(glumeam!)!!!!!
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 21-02-06, 21:04   #83
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default

pune baterii suplimentare daca te tine
si un alternator mai maricel
valib is offline   Reply With Quote
Old 21-02-06, 22:05   #84
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"valib\"
pune baterii suplimentare daca te tine
si un alternator mai maricel
Daca pun baterii suplimentare intru la alta categorie si deocamdata nu e cazul .
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 22-02-06, 06:52   #85
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

noah buna ziua!!!!!!!ieri fratilor atata lucrai ca nu am avut putere sa deschid calculatoru,si vad ca voi ati lasat pe ici niste pareri,nea ric baga limba si acumulatoru la incarcat si tu vei fi sursa suplimentara la show si nu va sti nimeni numa sa nu dai noroc cu nime in principiu pentru cat curent ai e suficient soundu di a ta car!!!!!!!1 ciki sa te ia naiba numa asa stii ca esti prieten gras mare ce esti!!!di la seikelyfold
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 22-02-06, 15:03   #86
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default

Sandu la ce pret ai niste difuzoare jbl pt usile din spate pt golf 4? Ii interesant un priten de-al meu!!
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Old 22-02-06, 22:47   #87
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

daca vrei de 40 w rms modelul mai slabut e 1850000 daca vrei ceva mai benga de 60wrms este 2200000 setu,dar poti veni sa iti arat cum suna ground zero e mult mai ieftin ca jbl si echivalent a aceluia de 60w rms=1650000.merita ascultat
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 23-02-06, 12:28   #88
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default

Ok Sandu!!! cred ca trec azi pe la tine sa vad difuzoarele!!
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Old 23-02-06, 20:30   #89
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

daca le vrei si montate sa vii de dimineata ca in rest sunt full!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 24-02-06, 09:28   #90
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default

Sandu nu la masina mea imi trebuie ci la un prieten de-al meu. azi seara ma suna sa ii imi spuna daca ii convine pretu la ele i-am spus cat costa. I-o mai promis cineva ca ii aduce de dincolo da' de 2 sapt tot ii aduce stii tu cum ii cand zice unu ca iti aduce si numa nu-ti mai aduce. Dupa ce vb cu el iti scriu daca le vrea si sapt viitoare trec pe la tine cu el sa la vada ok? sau vb maine la db drag!!!
__________________
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -