Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea > Zona comerciala Oradea - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-06, 22:30   #1
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default SOUND IDENTITY HI-FI CENTER DISCUTII PARERI SFATURI PRODUSE

Salut Oradea!Ma numesc SANDU VANCEA sunt titularu siglei SOUND IDENTITY ce reprezinta magazinul AUTO HI-FI&TUNING CENTER de pe strada ADTY ENDRE NR.45/A(VIZAVI VULCANIZARE LANGA CLUB CONSTRUCTOR).Firma noastra comercializeaza o gama larga de produse,reparatii decodari si instalatii audio de la simple la profesionale.Avem produse ieftine chiar f.ieftine din gama M'N'C'pentru clienti cu investitii foarte mici dar domeniul nostru consta in aparatura si componente de inalta clasa cum ar fi in primul rand un extra nou produs GROUND ZERO fiind world champion by auto hi-fi,JBL,INFINITY,MAGNAT,DIRECTED,KICKER,LIGHTHING AUDIO,ROCKFORD FOSGATE,JL AUDIO,PIONEER,ALPINE,CLARION,ETC,ETC.Mai suntem specializati si in dvd multimedia navigation sistem kar-kit.Montam DVD sau TV TUNER pe aparatura originala a masini daca este prevazut cu un aparat cu ecran mare si are buton de TV sau AV dar ele fiind nefunctionale inseamna ca le lipseste un modul special care se pot achizitiona la firma noastra.In incinta magazinului nostru aveti posibilitatea de a vedea si testa o vasta gama de DVD-PLAYER AUTO INCEPAND DE LA 450 RON PANA IN 1500 EURO,MP3 PLAYER DE LA 350 RON ,O LARGA OFERTA CU 490 RON MINIM 10 DIFERITE TIPURI DE APARATE,SI MAI DETINEM APARATURA MAI SOFISTICATA PENTRU ASA NUMITI PRETENTIOSI DIFERITE MODELE CU TOUCH SCREEN,DOUA FETE,ANIMATIE,ETC.Tot in cadrul firmei noastre va putem oferi un design masini voastre:spoilere si tot ce este optic,tapiterie,paint,angel eyes,viniluri,chip tuning,genti,alarme si inchidere centralizate,geamuri fumurii si electrice,intr-un cuvant sunteti asteptati cu mare placere pentru orice detalii sfaturi cerere si oferte de pret,am raspunsuri si idei pentru conceptiile voastre.Daca credeti ca va pot sfatui sau oferi vreun produs sunteti asteptati la adresa de mai sus.
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE

Last edited by SoundIdentity; 05-07-09 at 14:40.
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 22:48   #2
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

Ceea ce pot eu sa spun ca pina acum am fost multumit de suburile de la JBL dar de cind am vazut ce potenta are noul produs de la GROUNDZERO am hotarit sa schimb amplificatorul de la JBL cu unul de la GZ care e de clasa superioara.

In rest chiar asteptam sa apara o concurenta reala in ORADEA la AUDISON si acum avem GROUNDZERO .Parerea mea e ca avem de cistigat noi clientii pt. ca acum chiar avem din ce alege .

Pacat ca dbDrag e asa repede si nu vom avea timp sa modificam prea mult in masini dar pe viitor eu zic ca vom avea cu ce sa ne laudam !!!!!!!!!!!!!!!
__________________
<<<<Membru West Side RACERS


BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 23:08   #3
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

imi pare bine sa aud ca esti multumit de jbl ca nu putem sa spunem despre ele ca sunt produse slabe dar eu cred ca un pic vreau sa fiu mai diplomat si sa formulez altfel aceea comparatie intre audison si groundzero de \"concurenta\",mai bine sa spunem ca este in oradea noastra tot ce vor baietzi dependenti de un sound mai de calitate.Oricum eu nu mai vreau nici o discutie cu nimeni am luat si topicu de la zero dupa cateva certuri si aici nu vreau ca nimeni sa nu critice pe nimeni doar pe mine daca e cazu si sunt de criticat bagatzi tare ambele produse sunt de necriticat.vorbesc singure daca le asculti si poti sa dai cu parerea
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 23:21   #4
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default

Eu vroiam sa spun prin \"concurenta \" ceva in sens pozitiv si aici ma bucur sa constat ca lucrurile merg inspre bine si de data asta ai dreptate caci in ORADEA se gaseste cam pentru toate gusturile si toate buzunarele muzica .Asta eu zic ca e bine .
Nu trebuie sa te certi cu nimeni caci loc e pentru fiecare si despre voi trebuie sa vorbeasca clientii si lucrarile voastre .
Iar eu am o vorba : \" numai cine nu munceste nu greseste \" asa ca e usor sa critici daca nu stii despre ce vorbesti .
Cele doua firme sint tari si diferenta intre ele o ve-ti face voi adica tu SANDU , JOE ,ZOZO si COSMIN ,ma refer in ORADEA si ve-ti face diferenta intre ele datorita priceperii voastre in a le monta si a le potrivi in masini sa sune bine .
BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 23:50   #5
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

parerile si diferentele precum si lucrarile se vor cunoaste mai accentuat anul acesta 2006 este un an decisiv fiind niste produse in promovare cum sunt eu cu ground zero si cum e joe cu hertz&audison aceste produse sunt inca foarte proaspete mai exact joe este in avantaj cu ale lui deoarece le comercializeaza din 2005 iar eu acu recent 7 februarie 2006 am inaugurat GROUND ZERO in oradea.Accentuez aceste doua produse hertz&audison si ground zero pentru ca au de luptat in puteri rms pentru a domina masini cat mai multe;iar ZOZO este in promovare de M'N'C' ale lui lucrari le stim si nu numai noi ci toata ROMANIA este impresionata cu ani in urma si in prezent de inventiile,creatiile si inovatiile aduse.Adevaru e ca el a inceput acolo in biharia acu 4 ani nebunia de hifi showuri,etc;iar cosminel este cel mai minunat tip din acest busines cu care ma inteleg cel mai bine si eu zic ca merita sa vedeti si produsele lui ca are emphaser audiovox spectron deci totusi este si el dintre noi nu e un tip de neglijat doar tre sa aduca mici modificari magazinului de cand ii bat capu si cred ca acu le va realiza
ne pregatim puternic ptr.primavara deci cei ce sunteti interesati de sound in masina merita sa ne vizitati si sa aveti putere de decidere ce v-ar place ca oferte sunt full
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 00:40   #6
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default


eu, din ce am vazut la Sandu, nu pot sa zic ca numai pot sa laud...aparatura multa, fiecare are de unde alege...cam orice vrei, gasesti la el.
inclusiv chestii high-tech pe care nu ma asteptam sa le vad...un exemplu ar fi Ipod de 40 de Gb sau suport de hard-disk pentru masina.
din partea mea, si cred si a celor care au fost in magazin, numa' de bine .
acum, ca mai exista si concurenta...cateodata neloiala, asta e partea a 2-a.oricum standul de GZ rupeeee...
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 00:46   #7
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

mare domn alex da nu ma pieptana asa de tare ca pana la urma crede cineva ca eu te-am pus
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 00:47   #8
ge0rge

Stage 5
 
ge0rge's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 873
Member of:
[2 Roti]
[VW]
[AUDI]
Default

salut... am si eu o intrebare.. dupa tine care marca ii mai buna in raport de calitate, pret? JBL sau GZ? si ce sistem mi-ai recomanda pt un Golf IV? mersi!
ge0rge is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 00:49   #9
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

pai, cine crede ca tu m-ai pus, e problema lor.
eu cel putin mi-am spus parerea.

daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 01:01   #10
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

salut george!deci ai un golf 4 si vrei sa te indrum catre un produs?eu pot sa iti recomand amandoua produse deoarece nici unu nu imi inclina increderea de valorile lor.avantajul este la noul produs ground zero avand o facilitate cu care nu m-am intalnit inca pe parcursul administrari acestei firme daca cineva e dispus sa faca un sound complect cu produsul ground zero si nu poseda suma care ar fi la final se poate purta o negociere direct in magazin cu importatorul acestui produs.in golf 4 este usor de realizat un sound bun si de calitate ne fiind necesar un bas agresiv acum vorbind de o varianta ieftrina si placuta.daca nu esti dispus de cheltuieli majore atunci 4 difuzoare un amplif si un bas ar fi o varianta placuta si destul de acceptabila depinde la care produs te hotaresti unul fiind in avantaj deoarece importatorul este mult mai interesat de promovarea noului produs chiar daca da un discount care nimanuia nu ii pica rau.eu te astept la magazin ptr.o demonstratie a acestor noi produse,merita ascultate
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 23:07   #11
horguemtuning

Stage 5
 
horguemtuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,454
Default

Mia nu uita ca sa faci instalatii de caldura si de influentarea temperaturii sa nu pateasca altii ca mine ca fix atunci ninge cand vin odata la tine sa-mi faci ceva
__________________

Oferta foarte larga piese si accesorii tuning auto, stocul nostru se improspateaza saptamanal!

Magazinul nou la adresa :Oradea, Matei Corvin 192
Tel: 0747254557 / web: www.horguemtuning.ro www.fk-tuning.ro
horguemtuning is offline   Reply With Quote
Old 13-02-06, 23:59   #12
DOMY_m3

Stage 5
 
DOMY_m3's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 678
Default

FRUMOS TOPIC \"KICSI KOPASZ\".VAD CA AI INVATAT CEVA DE LA MINE.DAR IN LOC DE RECLAMA MAI BINE REZOLVA SA FIE FACUT STRADA AIA PE 1 APR,CA NU O SA AM CUM SA MA DUC LA TINE SA LAS ACOLO VRO 2000 E. DACA INTELEGI CE VREAU SA ZIC!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	757_144.jpg
Views:	304
Size:	1.78 MB
ID:	68738  
DOMY_m3 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 00:10   #13
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

mai laci si domdom unu are probleme cu anotimpu tu cu \"pardoseala\"voi nu stiti cand veniti pe la mine de obicei am cel mai larg service din tzara pe cuza am avut toata strada aici pe ady endre la fel doar aici nu mai am bani de \"parchetat\" dar promisiuni sunt ca pe viitoru apropiat se va face si autostrada mea:apropo domi tu cumparati suspensie reglabila nu tot taia din arcuri cand vii pe acolo pui pe nivel inalt de altfell cool a verda!!!!!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 00:23   #14
DOMY_m3

Stage 5
 
DOMY_m3's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 678
Default

SUSPENSII REGLABILE?????AIA CE INSEAMNA??INCA NU AM AUZIT DE ASA CEVA!
DOMY_m3 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 00:27   #15
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default

mai lasa flexu si hai sa iti arat o revista cu masini de-alea de pi la tiliviziunea aia occcidintala bini varu?acole vezi spirale di alea care au ceva filet pi ieli,oaleleu ce te vei trezi prin 2300!!!!!!!!!!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -